Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

coz, taki jest system w d3 i na razie nic z tym nie zrobisz. Po wyjsciu patcha, przed dodatkiem zostanie zmieniony system stopni mistrzowskich. Tzn, zgromadzone stopnie na wszystkich postaciach ( paragony), zostana zsumowane i bedzie mozna wtedy porozdzielac te punkty na poszczegolne statystyki u postaci ( maksymalnie chyba 50 pkt, na stat). That's all...

Odnośnik do komentarza

coz, taki jest system w d3 i na razie nic z tym nie zrobisz. Po wyjsciu patcha, przed dodatkiem zostanie zmieniony system stopni mistrzowskich. Tzn, zgromadzone stopnie na wszystkich postaciach ( paragony), zostana zsumowane i bedzie mozna wtedy porozdzielac te punkty na poszczegolne statystyki u postaci ( maksymalnie chyba 50 pkt, na stat). That's all...

Tak,ale kolega pyta o konsole,a to co piszesz to tylko na PC będzie i to za kilka miechów.

Odnośnik do komentarza

Cześć, po nie do końca udanej przygodzie z D3 na PC'ecie (AH, ciągłe zmiany w skillach DH, słaby drop) zamówiłem wersję na PS3 i mam kilka pytań.

 

 

 

1. Zdecydowanie wolę klasy z atakami dystansowymi, jako, że miałem już DH, chciałbym spróbować wizzardem, boję się natomiast - powtórki z rozrywki, czyli 2 hity i dead - wiadomo, że dużo... bardzo dużo zależy od ekwipunku, jednak chciałbym się upewnić czy da się normalnie pofarmić wizzardem na inferno... powiedzmy z w miarę średnim sprzętem, bez srania w gacie, że 1-2 hity i leżysz.

 

Trochę żal mi się robiło - jak grałem z kolegami (barby, mnichy, tanki... etc.) na inferno i oni mimo nienajlepszego sprzętu potrafili tankować elity bez większego problemu spamując 1 skill na krzyż, a jak musiałem sobie ręce wypróbować moim DH, żeby spierdzielić żywym.

 

Zapytam wprost: na farmienie infernalne muszę zatem przygotować barba czy tam mnicha? Czy da się grać w miarę normalnie wizzardem... ? : )

 

2. Czy w wersji na PS3 poprawili jakość dropu...? Na PC'ecie jak już znajdywałem coś ciekawszego, przeważnie dany przedmiot miał atrybut zupełnie nie pasujący do klasy... np: super-mega-duper łuk dla DH, fajne obrażenia i wszystko... tylko, że z +238423864 do STR czy tam INT... i tak w kółko.

 

Czy wypadają wreszcie przedmioty dla konkretnych klas z dopasowanymi atrybutami pod klasę... ? (słyszałem, że dropi rzadziej... ale konkretniej... )

 

3. Czy muszę robić questy na zwiększenie ...( y... nie wiem jak to się nazywa profesjonalnie... ) poziomu potworów, czy od razu z menu można je dopakować na wyższe poziomy, tak żeby miały więcej HP i lepiej dropiły ?

 

To na razie tyle, pewnie pytania dość banalne, ale niestety nie mam tyle czasu, żeby wszystko ogarniać sam, a chciałbym po prostu pograć od czasu do czasu i się nie denerwować znów ;)...

Edytowane przez mleczak441
Odnośnik do komentarza

Coś jest nie tak. Gram barbem, mam nienajgorszy ekwipunek, 17 lvl, a zginałem już z kilkanaście razy ;o kilka razy sie gdzieś zakleszczyłem i mnie dopadli, ok, wskrzeszałem sie przy zwłokach może też błąd (szukałem teleporta żeby nie chodzić potem jeszcze raz tak samo) ale kurde, kilka razy to mnie zabili w kilku ciosach małą grupką! Nie spodziewałem się tego w sumie, często trzeba ostro sie wycofać żeby nie zginąć. Zwłaszcza w 2 akcie który teraz zaczynam, odradzam sie i od razu kolejny zgon jak mnie dopadają, (pipi)a :verymad:  A ja na niektórych musiałem wywalić z 6-7 ciosów (moja broń zadaje w tym momencie ok 20 obrażeń) Jak przeglądałem inne forum to twierdzili że gra jest łatwa. Na początku 2 aktu wziąłem ten wyższy tryb czy poziom, nie wiem już bo to rozdzielili dziwnie. Normalny-średni miałem i wziąłem normalny-wysoki i różnica jest spora więc wróciłem do średniego. Ale mimo wszystko to troche przegięcie żeby niektórzy mogli takiego barba w kilku ciosach rozwalać, i nie mówie tu o minibosach (ci podświetleni na żółto). W 1 akcie na średnim też kilka zgonów poszło. Aż se myśle co może być nie tak, u was też jest podobnie? A w ogóle to czemu gdy mam mało życia to nie mogę wziąć mikstury? Wciskam L1 i zablokowane, dopiero gdy samo sie zregeneruje ok. 20% to moge ją wziąć ;o

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Tak to jest jak się skonwertuje graczom konsolowym grę z PieCa. Chcą wszystko z automatu. Epaxy za free (podobno wersja PS3 ma jakis ekskluziwny gir. może to ktos potwierdzić?) i najlepiej żeby energia sama się odnawiała a potwory podchodziły pojedynczo.

 

Wróć chłopie lepiej do CoDa, szkoda nerwów na ekszyn arpidżi z PeCeta.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Daruj sobie te teksty, nie jestem graczem który chce mieć wszystko z automatu i łatwiutko. W D2 grałem wiele lat temu na PC i to sporo, po prostu pytam jak innym idzie bo uważam że jest trudniej niż się spodziewałem, co wg Ciebie jest równe z chęcią by gra sama sie przechodziła. Uwielbiam takie upraszczanie i generalizowanie, do tego klasyczny przykład z CoD, czego chcieć więcej..

Odnośnik do komentarza

Coś jest nie tak. Gram barbem, mam nienajgorszy ekwipunek, 17 lvl, a zginałem już z kilkanaście razy ;o kilka razy sie gdzieś zakleszczyłem i mnie dopadli, ok, wskrzeszałem sie przy zwłokach może też błąd (szukałem teleporta żeby nie chodzić potem jeszcze raz tak samo) ale kurde, kilka razy to mnie zabili w kilku ciosach małą grupką! Nie spodziewałem się tego w sumie, często trzeba ostro sie wycofać żeby nie zginąć. Zwłaszcza w 2 akcie który teraz zaczynam, odradzam sie i od razu kolejny zgon jak mnie dopadają, (pipi)a :verymad:  A ja na niektórych musiałem wywalić z 6-7 ciosów (moja broń zadaje w tym momencie ok 20 obrażeń) Jak przeglądałem inne forum to twierdzili że gra jest łatwa. Na początku 2 aktu wziąłem ten wyższy tryb czy poziom, nie wiem już bo to rozdzielili dziwnie. Normalny-średni miałem i wziąłem normalny-wysoki i różnica jest spora więc wróciłem do średniego. Ale mimo wszystko to troche przegięcie żeby niektórzy mogli takiego barba w kilku ciosach rozwalać, i nie mówie tu o minibosach (ci podświetleni na żółto). W 1 akcie na średnim też kilka zgonów poszło. Aż se myśle co może być nie tak, u was też jest podobnie? A w ogóle to czemu gdy mam mało życia to nie mogę wziąć mikstury? Wciskam L1 i zablokowane, dopiero gdy samo sie zregeneruje ok. 20% to moge ją wziąć ;o

 

Ja gram na Mistrz II hardkorowym Witch Doctorem i mam obecnie 16 poziom (lekko ponad połowa pierwszego aktu). Mam jednak pewne obycie z grą, poza tym wspomniana postać nie stoi w pierwszej linii, zatem ryzyko zgonu jest mniejsze. Co do twojego zapytania - sporo ludzi łapie pierwsze zdziwko na Polach Niedoli, drzewce oraz te duże bestie mają na sumieniu wielu bohaterów - nie można już stać w miejscu i walić X, trzeba się ruszać, odskakiwać. Podobnie jest w drugim akcie - te komary spamujące muszkami mogą zabić takiego barba w moment. Zalecam ci wykuć u kowala jakiś oręż (masz słaby dmg), podpakować odrobinę postać i ruszyć po zemstę ;]

 

Co do potiona - jest cooldown, nie możesz wychylać flaszki raz za razem.

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Daruj sobie te teksty, nie jestem graczem który chce mieć wszystko z automatu i łatwiutko. W D2 grałem wiele lat temu na PC i to sporo, po prostu pytam jak innym idzie bo uważam że jest trudniej niż się spodziewałem, co wg Ciebie jest równe z chęcią by gra sama sie przechodziła. Uwielbiam takie upraszczanie i generalizowanie, do tego klasyczny przykład z CoD, czego chcieć więcej..

Oj nie bierz tego tak do siebie. Wiele osób uważa grę za łatwą bo ma porównanie z tym co było po premierze na PC. Nieustanne corpse runy, mus wykorzystywania exploitów w celu ukończenia gry na inferno, słabe itemy. Po roku gra doczekała się tylu patchy, że stała się niemiłosiernie łatwa w obyciu. To Twój pierwszy kontakt z grą, nie masz altów, wymaxowanej zbrojowni czekającej w skrzyni itd dlatego gra może być dla Ciebie trudna. Co do mikstur, fakt. Tutaj musi minąć cooldown (w D1 i D2 dało się spamować jedna po drugiej) ale myslę, że jest to dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie:

Jak dziala tryb multiplayer/kooperacji - czy dodatkowy gracz moze wskakiwac/wyskakiwac kiedy chce tak jak np. w grach z serii Lego czy trzeba rozpoczynac zupelnie nowa kampanie dla trybu kooperacji ?

Gracz może wskakiwac/wyskakiwac kiedy chce bez żadnych problemów.

Edytowane przez a_di1
Odnośnik do komentarza

 

Ponawiam pytanie:

Jak dziala tryb multiplayer/kooperacji - czy dodatkowy gracz moze wskakiwac/wyskakiwac kiedy chce tak jak np. w grach z serii Lego czy trzeba rozpoczynac zupelnie nowa kampanie dla trybu kooperacji ?

Gracz może wskakiwac/wyskakiwac kiedy chce bez żadnych problemów.

 

Tylko jak? Po włączeniu drugiego pada i kombinacjach nic z tego.

Odnośnik do komentarza

No spoko :) dzięki za rady, nie wiedziałem że jest taki "system" mikstur. Z komarami faktycznie był problem bo mogą zabić momentalnie tymi zielonymi muszkami, ew. zabrać pół-3/4 życia co kilka razy się zdarzyło. Dziś już idzie całkiem fajnie, znalazłem niezły miecz legendarny i jest progres :) Mam pytanie dot. broni legendarnych właśnie: czy da sie je wykuwać w późniejszym etapie gry? Zainwestowałem troche u kowala, pojawiają mi się już żólte przedmioty do wykucia, więc mam nadzieję że złote też będzie można.

 

saptis - co do multi to jak np. skończysz zadanie online jakie miał akurat gospodarz, to potem jak kontynuujesz offline masz ustawione jako aktywne to zadanie z gry online więc trzeba ręcznie zmienić w menu od którego momentu się kontynuuje samemu. Przynajmniej ja tak miałem, grałem online na razie raz.

Odnośnik do komentarza

Z tym dropem naprawdę przesadzili - wiem, że zabrzmi to niedorzecznie, ale w ciągu 1,5h w trzecim akcie wypadł mi 3 razy ten sam legendarny item. Kilkanaście w sumie już się uzbierało (100% syf). Jako ciekawostkę dodam, że jak kupiłem Diablo ]|[ na premierę PC, tak nie padł mi ani jeden legendarny przedmiot (miałem postać ~40lvl).

Odnośnik do komentarza

No to fakt. Ja już wydropiłem 4 legendarne itemy. Poza tym nudna ta gra. Bez urazy, Diablo zawsze na propsie, ale jak dla mnie h&s to gry na raz. Przejdę, dokończę fabułę i zostawiam. Nie dla mnie ten gatunek.

 

Aha, a Monk przyjemny, ale nie znalazłem nic lepszego niż Fists of Thunder z Thunderclap, wiec cały czas z tym latam i zastanawiam się po co inne spirit generatory ;)

 

Aha, 3 akt i 26 albo 28 lvl nie pamiętam nawet. Nuda ;<

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Fabuła cienka jak d*pa węża, choć widać, że się starali - wplątali ważne dla uniwersum postacie, mamy liczne zwroty akcji. Ale koniec końców nikogo. Diablo nigdy nie stało historią, gameplay zawsze grał pierwsze skrzypce. Jeżeli grasz sam, to nie dziwię się, że dopada cię monotonia - zalecił bym grę na hardkorze, ale to już nie to samo. Ogólnie mam problem z konsolową wersją - ma swoje plusy i minusy. Brak domu aukcyjnego, możliwość gry offline na parę osób, a z drugiej strony niezabezpieczony zapis - hc mija się w sumie z celem, wyjątkowość naszego rynsztunku jest wątpliwa. Mam mieszane uczucia.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Ktoś może wie czy diablo 3 to długa gra ? ile h gdzies tak zajmuje przejscie fabuły ? 

4h. ( bo kazdy akt mozna skonczyc w 1 h, nawet achiv taki jest) Ale to jest bieganie jak przecinak, bez obczajania pomniejszych dungeonow, itp, itd. Nie spieszac sie to nieco ponad 10h. Ja mam juz ponad 400h i ciagle mi malooooo :D A dodatek bedzie swietny, mowie wam :P

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

tylko że dodatek to pewnie 2014/2015 do tego czasu jak nie dzadzą jakiegoś innego kontentu to będzie nuda :( pomimo zapału z 16 lvl nadprogramowego dobiłem do 23lvl nadprogramowego, juz znowu nuda sie wdziera. wydropanie itemu lepszego niz mam to jak trafienie 6-tki w totka. cebulakuje bialem itemy z najlepszymi statystykami bo po dodatku ponoc bedzie mozna je craftowac i mają rzadziej dropić <cebuuuula> dali by jeszcze w tym roku ten dodatek :(

Odnośnik do komentarza

tylko że dodatek to pewnie 2014/2015 do tego czasu jak nie dzadzą jakiegoś innego kontentu to będzie nuda :( pomimo zapału z 16 lvl nadprogramowego dobiłem do 23lvl nadprogramowego, juz znowu nuda sie wdziera. wydropanie itemu lepszego niz mam to jak trafienie 6-tki w totka. cebulakuje bialem itemy z najlepszymi statystykami bo po dodatku ponoc bedzie mozna je craftowac i mają rzadziej dropić <cebuuuula> dali by jeszcze w tym roku ten dodatek :(

heh szkoda miejsca w inventory chyba bo po dodatku to będą itemy z ilvl 70 a nie 63 więc to co zebrałeś i tak będzie nic nie warte.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...