Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Do pecetowego ? gdzie w tym temacie jest napisane, ze chodzi o wersje PC ?

 

X360 to nie PS3 i koniec i nie interesuje mnie to, ze wersje sa takie same - nie ma tematu PS3 to nie ma, ale jest ogolny, wiec  napisalem tutaj.

Jendak widze, ze PC-towa brac zbiegla sie zeby bronic swojego bastionu, konsolowcom wstep wzbroniony - dopiszcie to koniecznie do tematu.

 

Komedia normalnie i pomyslec ze zapytalem tylko o te materialy, napisalem o zegarze i statystykach, a tu taki hejt jakbym co najmniej pisal, ze konsole sa lepsze od PC.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Do pecetowego ? gdzie w tym temacie jest napisane, ze chodzi o wersje PC ?

 

X360 to nie PS3 i koniec i nie interesuje mnie to, ze wersje sa takie same - nie ma tematu PS3 to nie ma, ale jest ogolny, wiec  napisalem tutaj.

Jendak widze, ze PC-towa brac zbiegla sie zeby bronic swojego bastionu, konsolowcom wstep wzbroniony - dopiszcie to koniecznie do tematu.

 

Komedia normalnie i pomyslec ze zapytalem tylko o te materialy, napisalem o zegarze i statystykach, a tu taki hejt jakbym co najmniej pisal, ze konsole sa lepsze od PC.

tu nie chodzi o to co napisałes, tylko gdzie to napisałeś. a mnie nie interesuje że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. jest regulamin forum to sie go trzymaj, ty masz sie do niego dostosowac nie forum pod ciebie.

Odnośnik do komentarza

Ej. Dajcie mu spokój. Ma problemy z ogarnięciem w D3, a wymagacie żeby pisał w odpowiednim dziale. Chłop ma nadciśnienie, uprzedzenia do ludzi z długimi ( i nie zapomnijmy, tłustymi) włosami i rzuca się o byle gówno. Szkoda zawracać sobie głowę.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Ja uprzedzen nie mam tylko pisalem co mi znajomy powiedzial jak mu oznajmilem, ze kupilem gre - jednak juz wiem, ze cos w tym jest i potwierdzila to reakcja userow w temacie - nie chodzi o dlugie wlosy, a nerdow dla ktorych wszystko jest oczywiste.

Poczytaj moje posty i zobacz kto tak naprawde sie rzuca o byle gowno, moje pytania spotkaly sie z hejtem i krytyka.

Slusznie zauwazyles, ze mam problemy z ogarnieciem gry dlatego pisalem tutaj, ale zle trafilem.

Wylaczyli juz ten "handel" w wersji PC czy nadal dziala, dlaczego wogole chca to wylaczac - zle dziala czy ludzie zabardzo kombinuja ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

W konsolowej wersji z kolei przegieli z dropem w druga strone, gdzie 90% stuffu ktory wypada jest przeznaczony dla aktualnie prowadzonej klasy (prawie zawsze rolluje sie glowny atrybut danej klasy), co doprowadzilo do nadmiernego uproszczenia rozgrywki.

 

 

Wykopano nowe informacje odnosnie nowego feature w dodatku - Adventure mode.

W skrocie, bedzie to tryb wk torym do dyspozycji bedzie caly swiat gry z mozliwoscia dowolnego podrozowania i wykonywania roznych questow, bez ograniczen na poszczegolne akty i questy, czyli powrot do D2 :)

 

 

 

 

 

Ja juz chce blizzcon :(

 

EDIT Features trailer:

 

http://youtu.be/Gcg-OFR0RlQ

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko odnośnie tego poziomu jednorożców czy jak to sie zwie. Otóż, jeśli mam tylko 1 czy 2 składniki które zdobyłem w pierwszym podejściu, czyli nie udało mi się stworzyć tego portalu, a potem grałem na wyższych poziomach to muszę się teraz cofnąć do normala po reszte składników czy wydropi mi na jakimkolwiek poziomie? Miałem kilka podejść np. do katedry w 1 akcie i na normalu i wyżej ale nie mogłem znaleźć tego grzyba, więc przydałoby się wiedzieć czy mam się cofnąć do normala czy to bez znaczenia. Słyszałem że niektórzy potrzebowali dużo prób, a np. katedra to spory obszar.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

okej ruszyła friends and family beta co oznacza, że za jakieś 3-4 miechy dostęp do bety dostaną inne ludziki, która z kolei też potrwa z 3-4 miechy pewnie co wyjdzie na to że dodatek wyjdzie maj-lipiec a znając blizzarda będzie to listopad-grudzień 2014. ja liczyłem po cichu na marzec lub maj 2014.

 

goście z diablo fans streamują bete i fajnie to wygląda, koleś akurat grał monkiem, zmieniał skille pokazywał nowe pasywki itp i itemki, drop klejnotów przegięty, i juz wiem ze nie warto inwestować hajsu z gry w klejnoty.

Odnośnik do komentarza

http://www.twitch.tv/datmodz

Oglądam stream tego gościa,wczoraj chyba z dwie godziny oglądałem i jestem w szoku jak bardzo zmienili tą grę :)

Wszystkie jego itemy są self found i zaczynał od zera Krzyżowcem.Obecnie ma lvl 70 i prawie 700 k dps ;)

Trudno opisać jak zaje.biste niektóre itemy mają właściwości :D :D :D

Są np. legendarne potiony,które możena używać w nieskończoność,które dają np. 90 all ress na 5 sekund.Oczywiście mają cooldown 30 sek.Ten akurat przykład to bottomless potion of diamond ;)

a to inny przykład fajnej właściwości itemu:

http://gyazo.com/673ac70c8e4d2290691a4e39e3ee3bea

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Zeby jeszcze tylko zmienili system rozwoju postaci (dmg uzalezniony od broni itd), albo chociaz w jakis sposob wprowadzili jego dewaluacje <marzyciel>. Moze przy okazji kolejnego dodatku...

 

 

@ raven Wersja na konsole będzie niestety zawsze gorsza pod jednym tylko względem - nie ma tam battle netu. Czyli brak ladderów oraz cheaterstwo na potęgę.

Ja również kupiłem wersję na PS3, bo sterowanie padem w tej grze okazało się strzałem w 10. Będzie duży dylemat przy premierze RoS, chociaż jeśli dadzą laddery na premiere, to raczej wygra wersja PC.

 

PS. obstawiam w ciemno, że vanilla D3 ukaże się w plusie w 2014.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

kombinują znowu z setami itemów, przykładowy set z bety za każdy item z zestawu iny

  • 2 pieces: [+130 Dexterity]
  • 3 pieces: [increases Spirit regeneration by 0.3333333 per second]
  • 4 pieces: [Gain the base effect of all four Mantras at all times.]

wooooooow pewnie do dodatku sie milion razy zmieni ale co tam, widac ze w dobrą strone idą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...