Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę,że wałek z goldwrapem i gemem boon of the hoarder poszedł do live bez fixa ;)

Jak tylko rozwalimy Greeda w wymiarze goblinów,dostajemy ten gem,który powoduje ,że po zabiciu wrogów mamy 25% szansy na eksplozję złota co w połączeniu z pasem,który daje armor za gold prowadzi do wytrzymałości na poziomie od kilkuset milionów do ponad jednego miliarda.

lul

icon_boon_of_the_hoarder.PNG Boon of the Hoarder
25.0% chance on killing ene enemy to cause an explosion of gold.
Increase per Rank: +1.5%.
Rank 25 bonus: Gain 30% increased movement speed for 2 seconds after picking up gold.

 

Goldwrap

    Legendary Belt

    On gold pickup: Gain armor for 5 seconds equal to the amount picked up.

 

Kto jutro po południ pisze się na farmę goblinów i greater rifty ? :)

Po 13 powinienem być w domu ;)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Co do nowych nabytków u nas w klanie forumowym, prosze o info na czacie klanowym czy jestescie z forumka, czy nie, dwie osoby dzisiaj klikłem na słowo honoru, prosze sie zglaszac bo nie wiem czy dana psoba przypadkiem nie trafila do klanu i nie daj boze jest ruskiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Chyba nerf poszedł na sale agonii II bo już 5 raz robie tam farme i goblinów nie ma :D druga sprawa, znalazłem mega exploita, bierzemy kamień Touguk co daje +0,5 do szybkości ataku co sie stackuje do 20 razy przy uzywaniu umiejętnosci spalające moc generującą, dałem to monkowi z dwoma itemami z setu iny, co daje mi bonus -70 siły duchowej przy porywającym podmuchu i jest rzucany za 5 siły ducha. takze biegam po riftach stoje w miejscu, spamuje podmuch i cąły czas latam napompowany klejnotem na full możliwościach :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...