Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz coś doradzić soul?

Czy przy 2k loh mogę się tej tarczy pozbyć swojej?Chodzi mi głowni o resy i przeżywalność,bo obecnie nie mam z tym problemu i w party na 4 osoby jestem nie do ruszenia i sam zwykle muszę ratować team,a solo idę naprawdę komfortowo(3 akt).

http://eu.battle.net...2359/hero/20274

Co jeszcze mogę ulepszyć?

36,5 crit chance mam. 

 

 

 

Te czasy kiedy to Ader mnie o coś pytał :f

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

W końcu udało mi sie zebrac 3 elementy z setu rolanda, jest moc, krytyki biją po 40-60 mln dmg z tą slabszą runą :) jeszecze jeden element i moze lepsze staty i bedzie grywalny na grater riftach 30+

 

Jeszcze pytanie co do klejnotow legendarnych, jak jest jakis np ten co ma szanse na 15% na storzenie wienca blyskawic to jak mam ubranko pod elektryka to dmg wzrosnie dodatko czy jest to stala wartosc? To samo ten drugi klejnot co zadaje 2000% obrazen swietych przy trafieniu, jak jestem ubrany pod holy to dodatkowe % sie doliczają?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ten wieniec błyskawic jest fajny jak robisz sobie bounties na normalu,bo na GR jest bezużyteczny,są o wiele lepsze gemy zamiast niego(ale to tylko moje zdanie,ten gem po protu ma słaby dmg),co do samego pytania to tak,holy na Mirinae i lightning na Wreath Of Lightning dostają bonus z elemental dmg na Twoim sprzęcie :)

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim jako,że masz w karwaszach obrażenia od zimna,to zmień by skill dmg był od zimna(dobierz odpowiednie runy do skilli).Nie wiem tez jakim cudem nie masz żadnych legend na 70 lvlu,ja na sezonach w krótkim czasie ubrałem barba w same legendy.

Co do samego buildu,to chyba jedyne co mogę polecić:

http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/monk#UeYdPk!!cYcZYa

Na karwszach musisz mieć obrażenia od żywiołu i szanse na krytyka.Na amu,żywioł,krytyczne ,szanse na krytyczne i zręczność.Na rękawicach idealnie byłoby mieć zręczność,szybkość ataku,szanse na krytyka i obrażenia krytyczne.Szukaj przedmiotów,przerabiaj niechciane staty u wieszczki i rób rifty i bounties na przemian :)

Możesz też dać zamiast fali światła,kopnięcie z półobrotu z runą dłoń Ytara

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

z ciekawosci do jakich itemow dazyc jako szaman? na postaci mam Zestaw augh./ rekawiczji tt, jako mojo ta zabke, pierscien obnizajacy mi wymagania seta o 1 i kamien jordana jako amulet nie pamietam nazwy ale wyglada to jak taki niebieski kamien. w skrzynce mam caly skompletowany zestaw jack harvest. i teraz tak skupiac sie na petach z tym co mam czy moze polowac na jakis konkretny item?

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz build pod pety to na poczatek set zunnimasy, rekawice tasker and teo, z broni starmetal kukri to wtedy set mozesz wy(pipi)ac. Ring tall mans finger. Drugi moze byc jordan albo ten co zmnniejsza wymagania co do setow i set aughilda. No i koniecznie mask of jeram.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Da sie tez bez zuni, bierzesz żaby do spamowania ( do tego dobra jest bron co sprawia ze zaby wybuchaja dwa razy, nie pamietam teraz nazwy) i pasywke co przyzywa fetysze.

Odzieracz Rhen'Ho lub Rhen'ho Flyer po angielskiemu :)

http://eu.battle.net/d3/pl/item/rhenho-flayer

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...