Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem w koncu. Odpalilem pierwszy wyscig... Najwidoczniej mialem dluga przerwe od czasu MS1, bo wszystko wydalo mi sie gorsze :) Wiadomo po czasie czlowiek wszystko idealizuje. Pierwszy level wydal mi sie kompletnym balaganem. Framerate slabszy o kilka klatek, brak tak samo mocnego motion blur. Brak deformacji maski przy boost (kamera znad maski), sztywne ladowania, i skaczaca twardo kamera tuz przed wybuchem.

 

Zacisnalem zeby i pogralem troszke jak czlowiek, zamiast marudzic. No wiec jest niezle. Tras jest masa, wiec mozna przymknac oko na te gorzej zaprojektowane. Dawniej byly naprawde proste w formie w porownaniu z tym co jest teraz. Lubilem duze przestrzenie. Nowe pelne krzakow denerwuja mnie bo nie moge zapamietac i wyczuc podloza, a to w grze zawsze bylo najwazniejsze. Mimo to jest masa nowych rzeczy ktore ciesza. Studzenie silnika super.

 

Nie moge jednak zaakceptowac tego skakania obrazu jak mam maksymalny boost. Glowa mnie od tego boli. Dla was to luzik? Odpale pozniej MS1 i porownam. Framerate chyba zalezny od trasy. Te bardziej puste sa plynne.

 

Garaz - pomylka..ale w sumie mozna go po prostu omijac jakby go nie bylo :D

 

Online: w trakcie gry lokalnej wyskoczylo mi zaproszenie od kolegi!! Pojawila sie pzezroczysta plansza z XMB z opcja odpowiedzi!! To chyba jakis bug?! Wyscig musielismy powtarzac.

 

Nie udalo mi sie polaczyc z dwoma osobami. Po przyjeciu Invite byl error. i tyle.

Gra w losowym roomie poszla bez problemu.

 

Muza super. Puszczanie wlasniej tez extra proste.

Powoli wciaga mnie znowu klimat MS :)

 

Odnośnik do komentarza

Wiedzieliście że jak ktoś się rozwali na trasie, to postać z pojazdu stoi obok niego i macha rękami ostrzegając o miejscu wypadku. Przypadkiem to odkryłem jak zostawiłem na chwilkę pada i obok mnie rozwalił się jakiś koleś buggy. Niezły smaczek.

 

EDIT.

Da się go potrącić. :P

 

-------

 

Chciałem tylko napisać że OST z tej gry urywa wora i rzuca nim po pokoju. Do tego jest nagrany w takiej jakości że kino w 5.1 zaczyna żyć i pokazuje na co stać sprzęt. Wie ktoś gdzie można dostać OST z Motor Storm 2?

Edytowane przez -=FEISAR=-
Odnośnik do komentarza

powie mi ktos czemu mam taka przypalosc ze moje wyniki niesą uaktalizowywane w leadreboards? gram w ranked , i jestem rookie ze skrzydelkami, mam duzo beaten players, a w leaderboards niemam nic, jestem 0 i bez odznaczen. troche mnie to drazni.

 

jak wejde na zakladke online to mam wszytskie moje osiągniecia z online ,ale w leaderboard juz niema ich, fuck

 

ale jak sie dolaczam do jakiejs gry to obok mojego nicku stopien jest pokazywany zgodnie z prawda.ale w leaderboard niemam nic ,jestem grunt bez oznaczen .

Odnośnik do komentarza

diolek: Moje statystyki w GTA dopiero po tygodniu zostały zaktualizowane. Serwer cały czas jest przeciążony.

VascoDa: Teraz trzeba zapamiętać gdzie leży każdy kamyk. Przy jeździe rally carem byle jaka nierówność może zniweczyć cały wyścig.

 

Interface jest znowu niestabilny. Tak jak w jedynce gra potrafi się zawiesić bez powodu w menu głównym. Czasem ekran łapie freeze'a na dobre kilkanaście sekund. Nie wiadomo wtedy czy resetować konsole czy czekać dalej. Na szczęście nie występuje to nagminnie i nie psuje ogólnej zabawy. Problem pojawia jednak się na tyle często, że nie sposób o nim nie wspomnieć. A muzyka, mimo że jest dobra, jest mało różnorodna. Nie wszyscy słuchają tylko rocka i metalu. Po dziesięciu godzinach grania nadal mam wrażenie, że soundtrack składa się z kilkunastu utworów. Patch jest tylko kwestią czasu. W opcjach teoretycznie można wyłączyć konkretne utwory ale nie jesteśmy wstanie się zorientować, który utwór jest który. Do trybu ranked online przydała by się większa losowość. Może to kwestia przypadku. Trasa Wildfire z możliwością jazdy jedynie ciężarówkami trafia mi się prawie co drugi wyścig.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

rkBrain: no tak wlasnie bylo w MS1 tylko tam te kamienie nie byly zasloniete zielonym kamuflażem z liści. Do tego dochodzi oświetlenie w stylu zachód słońca, co daje mocne długie ciemne cienie.. i w sumie widoczność jeszcze się pogarsza. Nowe levele jeśli chodzi o design, są miszane. Niektóre rażą bałaganem inne to czysta frajda. Wygląda jakby dwa teamy od designu to robiły.

Odnośnik do komentarza

Ech nie nadazam , LBP, Call5, teraz Motorstorm 2 a za tydzien resistance.... Ps3 sie rozpedza i to sotro... Motorstorma mam od wczoraj... miod, bajzel i czysta frajna... Piekna gierka.. gra sie z neisamowita przyjemnoscia. Co do leveli i to jest bardzo zroznicowanie i bardzo dobrze... a chcialem zauwazyc jaki klimat stwarza zaprojektowane zachmnurzenie... no polowa nieba zaszyta ciemnymi chmurami... niesamowity klimat.. naprawde warto bylo :)

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
Ma ktoś może listę kawałków z soudtrack'u Motor Strom 2? Od rana sobie zapodałem konsolę, odpaliłem MS2, wyłączyłem TV i słucham nutek. Muzyka w grze po prostu jest mistrzowsko dobrana.

 

listę utworów masz podaną w opcjach gry. a sama giera miażdży kulki, chce się grać, grać i jeszcze z 1000 razy grać. grafika w ruchu robi mega wrażenie. nie chce mi się więcej pisać- must have. dla tej gry warto kupić PS3.

 

ps. sojer- pierwszy screen jest świetny.

Edytowane przez andertejker
Odnośnik do komentarza

VascoDa: drażni mnie dokładnie ten sam motyw, o którym mało się tu wspomina - drżenie obrazu przy narastającym boost. Imo efekt przesadzony i mocno utrudnia zabawę...

Tak jak pisałem, w pełnym 5.1 OST jest geniuszem - mało, że ma odpowiedniego kopa, to przede wszystkim zgodnie ze swą rolą stanowi idealne tło dla naszych zmagań, zapodając głównie z tylnych kolumn. Nie ma żadnych uproszczeń, oszukańczych trików (np. mono z tyłu rozbite na 2 kanały) - czysta poezja. Polecam przysłuchać się np. przejściu na garach we wstępie Sulfur/Slipknota - idealne stereo, tylko z tyłu :) Miód.

Natomiast w przeciwieństwie do rkBrain uważam, że dobrego metalu/rocka jest za mało - Ministry, Slipknot, QoTSA i kilka innych jest OK, ale pełno też dziwnych dźwięków niby-rockowych, które kompletnie mi nie podchodzą. Nie wspominając o większości łupanki trance'o-podobnej...

Odnośnik do komentarza

Kwestia gustu - mnie akurat znakomicie pasuje w tej grze np. drum'n'bass - pomijając już fakt że jestem miłośnikiem tego gatunku i choć wolałbym np. inne podgatunki tej muzyki to mimo wszystko naprawdę znakomicie współgra to ze zmaganiami na trasach. Oczywiście "cięższymi gitarami" także bym nie pogardził. Ogólnie soundtrack jest świetny.

Odnośnik do komentarza
Natomiast w przeciwieństwie do rkBrain uważam, że dobrego metalu/rocka jest za mało - Ministry, Slipknot, QoTSA i kilka innych jest OK, ale pełno też dziwnych dźwięków niby-rockowych, które kompletnie mi nie podchodzą. Nie wspominając o większości łupanki trance'o-podobnej...

Ja uważam, że powinien być sam trance oraz inne elektroniczne kawałki :P Szkoda, że konsola nie wyrabia i online już nie da się włączyć swojej muzyki.

Odnośnik do komentarza

Dziś dorwałem Pacific Rift-odpaliłem przed 22,skończyłem o 1 - dosłownie nie wiedziałem kiedy minęly te 3h.

 

Co tu dużo pisać....to pod każdym,dosłownie każdym względem lepsza kontynuacja pierwszego motorstorma.Nie jest rewolucyjna,nie wprowadza nowych rozwiązań,wszystko to praktycznie już mogło być w pierwszej części ale czyni to w mistrzowski sposób i człowiek o tym zapomina.Kochałeś jedynkę?w dwójce będziesz krzyczeć z miłości!! każdy element został poprawiony.Must have i najlepszy arcade race tej generacji.

 

Co do grafiki-trasa z dema jest w identycznej postaci w fullu(gdzie do cholery podziała się ta śliczna wersja tej trasy prezentowana na różnych targach!?) ale jest zdecydowanie najsłabszą w grze.Dosłownie chyba jeszcze dwie inne trasy są średnie,a reszta.....po prostu brak słów by opisać jak się prezentują.Na słabe teksturki i występujące od czasu do czasu płaskie drzewka zwraca się uwagę przy odliczaniu do startu,potem już liczy się tylko wyścig.Genialnie zaprojektowane trasy w połączeniu z niesamowitymi widokami,pięknie wykonaną wodą(jedynie te brudne żółte kałuże są beznadziejne) i najlepszymi efektami świetlnymi jakie widziałem w wyścigach tworzą niewiarygodną całość.Do tego jest płynnie przez 98% gry(nie wiem Vascoda gdzie Ty widzisz framerate gorszy niż w pierwszej części)

 

btw.każda fotka z trybu photo mode przegrana na kompa wygląda okropnie-w menu gry te fotki wyglądają 10 razy lepiej,a już sama gra 15 razy lepiej :P

Odnośnik do komentarza
notroche sie uspokoilem po kolejnych trasach :) ..aaale jak dev team nie usunie w najblizszym patchu tego szarpania obrazem przy boost, to sie wnerwie!! Moze jestem juz za stary na takie bajery ale oczy mi wysiadaja po takim skaczacym obrazie... dla was to luz?

 

Mnie osobiście to szarpanie denerwuje niemiłosiernie, pograłem sobie w jedyneczkę wczoraj i tam to był porządnie wyglądający boost : P. Chciałbym poczuć powera, a nie szarpanie ekranu, które wygląda jak fatalny framerate w niektórych grach lol.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co ta gra ma w sobie, ale najwyrazniej cos ma do cholery! Trasy snia mi sie po nocach. Zdobylem rank 7, aktualnie walcze o rank 8. Na samym poczatku po odpaleniu gry czegos mi brakowalo (nawet chyba wiem czego, blotka;}), jednak po dluzszej zabawie sytuacja ulegla zmianie. W odstawke poszly wszystkie inne szpile, teraz liczy sie tylko Pacific Rift. Jedyne do czego sie przyczepie to OST, jakos nie trafil specjalnie w moje gusta, co do "padaczkowatych drgawek ekranu" podczas jazdy na boost'cie juz przywyklem. Denerwuje mnie za to momentami praca kamery, ktora potrafi schowac polowe samochodu pod ekran, ale i to jestem w stanie przebolec. MS 2 po prostu skopal mi tylek tak jak zaden inny tytul w tym roku. Piekny, wymagajacy, momentami irytujacy wyscig - ot caly Motorstorm ;D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Kopcie leżącego :/ Chyba jako jedynemu na tym forum i z tego co znalazłem w sieci to jednemu z 4 osób na świecie nie działa mi online w Pacific Rift :( (TYLKO w PR)

mi jako jedynemu FIFA...tak na pocieszenie:) kto nie zaliczy M:PR to dupa

 

Kopcie leżącego :/ Chyba jako jedynemu na tym forum i z tego co znalazłem w sieci to jednemu z 4 osób na świecie nie działa mi online w Pacific Rift :( (TYLKO w PR)

mi jako jedynemu FIFA...tak na pocieszenie:) kto nie zaliczy M:PR to dupa

sorki...browse PS3...hehe

Edytowane przez webster8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...