Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz mam. Trasa z dema wyglada na pierwszy rzut oka tak samo :(

Motocykl juz tak mocno nie lata nad powierzchnia jak w demie - ale sie czasem zdarza.

Jakos przydalyby sie ostrzejsze tekstury... w M1 ze skalistym podlozem to niska rozdzialka tekstur nie bila tak po oczach, ale tu przy zielonym...hmmmm.

Razi tez brak jakiegokolwiek normal mapping, specular mapping, itp. W M1 bylo....moze tu na innych trasach tez jest?

Potem obczaje - lece do roboty. :(

Odnośnik do komentarza
Masz wersję europejską? Jest wybór polskiego?

 

Mam wersje USA :P

Jak wiekszosc z mojej 28 tytulowej kolekcji....oszczednosc... :D

 

Sa jadnak mapowane tekstury, tyle ze jak na moj gust troche za malo (wiele metalowych szop itd. ich nie ma, wegetacja roslinna powinna odbijac swiatlo).

Projekty tras sa SWIETNE, naprawde pokrecone i zaskakuja bogactwem detali. Chce sie eksperymentowac z przejazdem.

Model jazdy jakby bardziej wymagajacy niz w jedynce.

Ogolnie za grafe i caloksztalt dla mnie 9.0/10. Must have.

Goraco polecam.

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

Po przegladnieciu wszystkich tras - zwracam honor Evolution Studios.

Gra jest bomba !

Jakosc graficzna i rozmach miejscowek potrafi szczeke do ziemi przygwozdzic.....

Szybciej-Wiecej-Lepiej niz w MS1

 

Tylko co za geniusz zdecydowal do dema dac najslabsza chyba trase ? Zeby klientow odstraszyc ?

W Motorstorm2 sa TAKIE trasy, ze wiekszosc od razu zrobilaby pre-ordera z wrazenia !!!! :D Serio.

 

PS. We free runie mozna sobie na kazdej trasie dowolnie rodzaj przeciwnikow ustawiac i cztery rozne pory dnia.

I jest XMB music.

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza
Wie ktoś z Krakowa czy uda nam się wyrwać grę w ten weekend ? Saturny, Empiki, MM i takie tam, macie jakieś info ?

Podobno w Gamesoft mają mieć jutro po 14.

 

 

Lipa dzwoniłem do nich nie mają i niewiadomo kiedy będą mieć. Natomiast Saturn jeszcze nie dostał, jest szansa, że do 15 jeszcze dostaną dostawę ale nic pewnego. Weź tu kup człowieku normalnie grę w dniu premiery :/ Dzwonie jeszcze do Empika ale znając życie to nawet jak będą mieć to z ceną z kosmosu pokroju 240 PLN :)

 

Jak ktoś ma jakieś pozytywne wieści na temat dostępności MS w Krakowie to proszę o info :)

 

Empik w Galerii Krakowskiej - dostawa w przyszłym tygodniu :/

 

Empik CH Zakopianka - jeszcze nie ma ale dostawy są dzisiaj do 18 (dzwonić po 18) - czy przyjdzie MS nie wiadomo.

 

Q.rwa czy w tym kraju da się kupić grę w sklepie w dniu premiery (wyłączając sklepy internetowe) ?

 

 

EDIT: Dla zainteresowanych jest szansa, że będzie dzisiaj MS w Saturnie (Galeria Krakowska) i MM (Al. Pokoju)

 

MM - 012 683 82 32 dzwonić po 16:00

Saturn - 012 619 31 00 dzwonić po 15:00

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

No już nie przesadzaj. Ostatnio dostępność gier jest bardzo dobra, a niektóre można kupić nawet przed premierą. Tylko z tym MS jest dziwna sprawa, nie wiem o co tu chodzi, bo na prawie wszystkie gry które mają wyjść tej jesieni można już od dawna składać preordery a na MS nie... Pewnie się nie dowiemy dlaczego.

 

Jak ktoś dopadnie wersję euro to od razu proszę o info czy jest PL.

Odnośnik do komentarza
No już nie przesadzaj. Ostatnio dostępność gier jest bardzo dobra, a niektóre można kupić nawet przed premierą. Tylko z tym MS jest dziwna sprawa, nie wiem o co tu chodzi, bo na prawie wszystkie gry które mają wyjść tej jesieni można już od dawna składać preordery a na MS nie... Pewnie się nie dowiemy dlaczego.

 

Jak ktoś dopadnie wersję euro to od razu proszę o info czy jest PL.

 

 

Ja nigdy nie mam problemu z zakupieniem gry w dniu premiery (czasem wcześniej jak wspominasz) tylko wtedy robię te zakupy przez neta. MS chce kupić "normalnie" w sklepie i jest lipa po całości, zobaczymy popołudniu może się coś urodzi lepszego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...