Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to grajac na wyzszych poziomach mozna zauwazyc dwie grupy kierowcow.Jedna ma na celu wygrac,a druga przeszkodzic w zwyciestwie,bo inaczej nie mozna tego wytlumaczyc.Pchaja sie przy pierwszej lepszej okazji niczym kamikazi albo blokuja droge jadac powolnie.Uff jescze 400 do rank 8.

 

Butcher,Spead Freak to race a nie speed event.Jedziesz motorkiem,a to trasa z woda.Masakra...

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze wrazenia sa takie ze jedynka byla trudniejsza. Tam od pierwszych wyscigow konkurenci probowali przeszkadzac, tutaj zaczyna sie to dziac znacznie pozniej. Czuc, ze jest to krok w przod od jedynki (split screen, ktorego tak brakowalo, wieksze zroznicowanie jesli chodzi o widoki na trasach, garaz czy zdjecia).

Jest jednak wada - nie mozna zmienic ustawien pada podczas wyscigu (niektorym duzo latwiej steruje sie przechylami, ktore sa swietnie rozwiazane w tej grze).

 

Marzy mi sie rozszerzenie jedynki dodajace split screen...

Odnośnik do komentarza
W sumie to grajac na wyzszych poziomach mozna zauwazyc dwie grupy kierowcow.Jedna ma na celu wygrac,a druga przeszkodzic w zwyciestwie,bo inaczej nie mozna tego wytlumaczyc.Pchaja sie przy pierwszej lepszej okazji niczym kamikazi albo blokuja droge jadac powolnie.Uff jescze 400 do rank 8.

To mnie najbardziej wkurza !! pie...ni KAMIKAZE szlag czlowieka trafia !!! Jeszcze jedna rzecz mnie drazni jak jade na pelnym booscie i nagle nie wiadomo skad wjezdza na mnie MONSTER T. !!

Ja juz dobilem 8 rank do konca!! jeszcze z 10 wyscigow mi zostalo do konca i zajmuje sie on-line

Odnośnik do komentarza
Uff jescze 400 do rank 8.

Butcher,Spead Freak to race a nie speed event.Jedziesz motorkiem,a to trasa z woda.Masakra...

Ja mam jeszcze 100 do rank 8 - a jeśli motorek w Kanaloa, to wiem o czym mówisz :D szlag mnie tam trafiał wiele razy i powyżej srebra na razie nie zrobiłem. Zawsze jakis Monster wjeżdża mi w du.pę na ostatnim zakręcie...

Odnośnik do komentarza
Uff jescze 400 do rank 8.

Butcher,Spead Freak to race a nie speed event.Jedziesz motorkiem,a to trasa z woda.Masakra...

Ja mam jeszcze 100 do rank 8 - a jeśli motorek w Kanaloa, to wiem o czym mówisz :D szlag mnie tam trafiał wiele razy i powyżej srebra na razie nie zrobiłem. Zawsze jakis Monster wjeżdża mi w du.pę na ostatnim zakręcie...

no to czeka Was jeszcze za(pipi)iscie trudny eliminator :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie męczę ostatnie wyścigi, jest trudno, zupełnie jak w pierwszej części. Słoneczko na niektórych trasach ostro daje po oczach, genialny efekt!

Ogól mogę polecić ten tytuł każdemu posiadaczowi PS3, jak dla mnie mocne 9+.

 

PS. Liczy się tylko kamera umieszczona nad maską :)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Tylko mnie tak często wywala z serwerów? Bo jak patrzyłem na staty osób z którymi grałem to na przykład Emet ma mniej więcej tyle samo przejechanych wyścigów co ja i ma 1 wywalenie a ja już 29 :/ Tak średnio co trzeci wyścig mnie wywala. Kiedyś zdarzało się to bezpośrednio przed startem a ostatnio już w czasie wyścigów. 20m przed metą gdy byłem na prowadzeniu na przykład :/ Raczej to nie wina mojego neta bo na początku było wszystko ok a wywalać mnie zaczęło ok 3 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie cos im chyba ostatnio serwery nie wyrabiaja bo znacznie czesciej niz jescze 1-2tyg temu zdarzaja sie takie zonki. Mnie akurat wywalilo 1 czy 2... ale np. ostatnio mialem tak, ze wyscig sie zaczal a wszyscy stali na starcie, poza jednym gosciem, ktory wystartowal i przejchal wyscig. Ostatnio tez czesciej jest taka sytuacja, ze zaraz po starcie wydaje sie, ze prowadzimy (ciagle jest pierwsza pozycja, a przeciwnikow nie widac za nami) a na mecie (lub na kilkanascie sekund przed nia) okazuje sie, ze jestem np ostatni lub ze nawet nie dojechalem naa czas (a czas mialem dobry wiec to niemozliwe). Akurat mialem tak jak gralem z Polakami (tez chyba raz czy 2 jak z Chindoosem), wiec wiem, ze im tez pokazywalo, ze sa pierwsi.

Odnośnik do komentarza
A wcześniej tez było tak, że koleś się rozbił i po 1 sekundzie(albo nawet odrazu) był tak samo rozbędzony jak przed rozpierdzieleniem się ?

To właśnie mnie boli w MSPR online i szlag trafia mnie trafia... Jak ja się rozbiję online, to wydaje mi się, że mija wieczność zanim się pojawiam - podczas gdy u innych na moich oczach trwa to ułamek sekundy i gostek jeszcze w postaci ducha ma już boosta na full :/

 

Butcher,Spead Freak to race a nie speed event.Jedziesz motorkiem,a to trasa z woda.Masakra...

2 godz. 10 min. - tyle zajęło mi wczoraj zdobycie złota motorem na Kanaloa w rank 7. Mowa o drugim wyścigu tego typu, tym z końca listy, gdzie mamy tylko motor do dyspozycji i walczymy z wyścigówkami (wcześniej jest podobny w Earth Zone, ale jest jeszcze Race(Rally?) Car do wyboru i walczymy z Monsterami - tam miałem srebro). Kluczem do sukcesu jest trzymanie się co do joty oczywistych prawd odnośnie dopasowania trasy do pojazdu: jak najmniej skoków i hamowania, jak najwięcej po ziemi, z boostem, najpłytsza możliwa woda (do połowy koła to już masakra). Możemy prowadzić przez 3 okrążenia, ale gdy na ostatnich 100m. ktoś Cię wyprzedza, masz ochotę rzucić padem w TV :D Wczoraj straciłem resztę włosów na tym wyścigu - raz przegrałem o 0,04 sek. a potem o 0,02 sek. (2 SETNE!)...

"Wybuchowe" przekraczanie mety w przypadku motoru się nie sprawdza, bo nasze ciało po eksplozji leci wolniej niż maszyna, a to MY musimy dotrzeć na metę.

 

Najtrudniejszy moment tej trasy imo to złośliwie ustawiony finisz - za zakrętem po prawej, a po drodze rozległa plaża i głęboka woda. Słówko porady dla zdesperowanych: zjeżdżając z ostatniego wzniesienia w kierunku plaży, przejechać między palmami po prawej i mocno trzymać się prawej, prawie ocierając się o skały, co pozwoli też ominąć tą dużą kałużę (zostawiamy ją po lewej) i jej brzegiem dotrzeć na metę. Ofkoz warto zostawić sobie trochę boosta na ten moment.

btw: po zaliczeniu tego wyścigu, to wcześniejsze srebro z Monsterami zamieniłem na złoto za trzecim podejściem... :)

 

btw2:

fanom mocnej muzy polecam do jazdy na słuchawkach:

- Meshuggah - ObZen

- Mnemic - Passenger

- Arch Enemy: Rise of the Tyrant

wszystkim innym:

- Kosheen - drum'n'bass remixes

- Fatboy Slim - Why Try Harder

8)

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza
A wcześniej tez było tak, że koleś się rozbił i po 1 sekundzie(albo nawet odrazu) był tak samo rozbędzony jak przed rozpierdzieleniem się ?

To właśnie mnie boli w MSPR online i szlag trafia mnie trafia... Jak ja się rozbiję online, to wydaje mi się, że mija wieczność zanim się pojawiam - podczas gdy u innych na moich oczach trwa to ułamek sekundy i gostek jeszcze w postaci ducha ma już boosta na full :/

Mnie to też wkurza ale.. niestety to wina lagów. Nie zawsze tak jest, ale w niektórych wyścigach trafi się kilka osób, które tak lagują. Ileż razy miałem tak, że gość jedzie przede mną i jego auto skacze, fikołkuje i w ogóle cuda na kiju i co sekunde respawnuje się z full speedem znowu przede mną. Czasem jest to dezorientujące, ale gorzej jak się trafi raz na jakiś czas, ze takiego kogoś nie zdąży zdematerializować. Miałem kilka razy tak, że uderzyłem w takie auto a ono ułamek sekundy później zrespawnowało sie kilkaset m. przede mną z full speedem. No i szanse na wygraną poszły sie walić :/

 

Poza ty jeszcze raz muszę stwierdzić, że ma to miejsce szczególnie ostatnio. Jeszcze 2 tyg. wcześniej takie coś zdarzało się bardzo rzadko, a teraz jest w co 2-3 wyścigu.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze Emet. Te respawny na full speedzie to po prostu lagi. Też mnie to strasznie wkurzało zanim dowiedziałem się co to jest :)

@Wiedzminka: Raczej wątpię żeby to była wina netu skoro jakieś trzy tygodnie temu wszystko śmigało bez problemu. Przez pierwsze dwa tygodnie grania wywaliło mnie ze dwa razy. Wydaje mi się że po prostu serwery powoli przestają się wyrabiać, bo przecież graczy jest coraz więcej. Mam nadzieję że niedługo coś z tym zrobią.

Odnośnik do komentarza

Dobilem do rank 8 i juz nie mam sil,wczoraj gralem 6h.Chyba trzeba zrobic przerwe na cos innego bo ta gra doprowadza mnie do szalu...

Mam problem z wyscigami w Razorback i Sugar Rush.W tym pierwszym idzie mi bardzo dobrze az do zakretu przed meta.Sugar Rush jest okropne, w kazdej chwili mozna sie wyrabac.

 

ps.opcja puszczania swojej muzyki jest extra.Wlaczam sobie soundtrack z MGS3(walka i ucieczka przed shagohod'em) i jest klimat.:D

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

fakt, te respawny z pełna predkoscia są wkurzajace , i zastanwaialem sie zawsze czemu oni tak szybko sie pojawiają , a umnie to trwa i trwa :)

od momentu gdy gram z nickami graczy nad glowami, gra nabrala innego wymiaru i przyznam szczerze ze nieraz chcialem tv potraktowac padem :) ,bo gdy jade motorkiem i jakis kolo (np : Emet ;) ) wjedzie mi wdupe , to wiem kto mi to zrobil i za wszelka cena chce sie jakos odwdzieczyc i zaczyna sie gra na wysokim cisnieniu tętniczym dlamnie ;)

Odnośnik do komentarza
Witam, jestem świeżo po ukończeniu Festiwalu całego na złotko, nie powiem kilka razy miałem ochotę padem cisnąć o ścianę ;p No to sobie myślę wezmę się za Time Attack , ale czy tylko ja mam problemy z pobiciem tych czasów?? Masakra jakaś...

radze sciagnac duch pierwszego czasu na swiecie i powinno byc latwiej :)

Odnośnik do komentarza

Normalnie ;) Wybierasz ducha, klikasz "X" i bierzeszz Download Ghost.

Co do trudnosci to... tak, jest to trudne z dwoch powodow.

1. Czas sam w sobie, ale to nie jest takie zle (co widac po najlepszych czasach graczy).

2. Lekko zabugowana fizyka. Mozesz 20x jechac ta sama droga po prostej, cisnac gaz i boost tak samo i 17x bedziesz mial czas np. 10s., 2x 13s., a 1x bedzie 8s. Najgorzzej jest z motorami (ale to zalezy od trasy) bo te potrafia bez powodu na prostej drodze nagle strzelic fikolka... i po zawodach :/

Dla mnie najwiecej problemu sprawil czas motorem na Cascade Falls. Dalej Rally Car na Riptide (czy jakos tak) i Wild Fire (orocz Quada).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Gram sobie w ta gre i gram i mysle: o (pipi), ta gra wymiata, must-have i sie zastanawiam, czemu tak o niej cicho. Nie zdobywa zadnych nominacji, nigdzie wsrod exclusivov jej nie podaja (w czasie dyskusji o exclusivach, wiele osob o niej zapomina, jakby to byl Haze). Tak samo jak Wipeout HD - wiele osob o nim zapomina i go niedocenia.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...