Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Res1 i MS1 sprzedał się świetnie z uwagi na to,że konsola PS3 debiutowała w Europie z tymi tytułami (a za dużo dobrych gier na starcie nie było)oraz były starter packi konsola + te gry.

 

Ja dalej nie tracę nadziei na szybkie DLC do tej gry,przecież na pewno mają jakieś koncepcyjne trasy,które ostatecznie nie zmieściły się w grze,niech je dopracują i wrzucą.

Odnośnik do komentarza

Gra urywa leb ! Pamietam, jak na pierwszym X'e wyszlo niezapomniane RalliSport Challenge. Spedzilem przy niej mase godzin, gdyz arcadowy tryb jazdy i grafika powalal. Pozyczylem od kumpla MotorStorm i juz wiem, ze musze ta gre miec w swojej kolekcji ! Mega tytul, na dodatek tak wykonany na najwyzszym poziomie !

Szkoda, ze tego typu gra nie powstala jeszcze na konsoli M$. Jest czego zazdroscic !

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gra trafila oczywiscie do mojej kolekcji i sa to bez watpienia najladnieszje wyscigi jakie powstaly na konsolach do tej poryi. Nic sie z ta gra nie moze rownac. Pomijam juz fakt, ze gameplay zabija i muzyka zostala znakomicie dobrana. Cieszy mnie tez coraz wiecej utworow D'n'B w takich szpilach.

Wczoraj specjalnie po dluzszej sesji odpalilem taki PGR 4 i mialem wrazenie ze gram w gre z poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza

a pamiętam jak chwilę po premierzy wielu narzekało na tekstury i uważało,że M1 jest nawet ładniejsze.Design plansz,widoczność i niespotykane w żadnych wyścigach efekty świetlne miażdżą w Pacific Rift.Do tego dynamika i ta muzaaa...Motorstorm to wspaniała seria,brawa dla Sony

 

JA CHCE NOWE TRASY!!

Odnośnik do komentarza

Generalnie Motorstormy to porzadny kawal gry.

Easye mam nadzieje ze zrozumiales ze MS1 to byl absolutny hit startowy. Wciaz gdy wracam do niego to nie czuje jakiegos spadku jakosci w stosunku do PR.

 

Niestety Sony schrzanilo sprawe i zamiast zrobic z tego ogromny argument i wielka serie, dalo sie zepchnac do tlumaczen dlaczego render byl inny...

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

co do grafy to ludzie zapominają że wygląd to nie tylko tekstury. inaczej taki killzone 2 też by był co najwyżej ładny ;) a MS: PR jest właśnie piękne na podobnej zasadzie co KZ2 - czasem trafi się słabsza tekstura ale w grze jest tyle efektów i smaczków że tylko totalni ignoranci będą twierdzić że MS1 to ładniejsza gra ;)

 

Szkoda tylko, że Pacific Rift sprzedał się słabiutko. Całe szczęście, że nie porzucili tej gry, niedługo nowy MS na PSP i PS2, a pewnie w przyszłości na PS3.
nie sprzedało się wcale słabo - początkowo mówiono o sprzedaży coś ponad 1.3mln, potem gra była bundlowana, więc możliwie że jest tego 2 mln. nie jest to co prawda ponad 4 mln jak MS1 ale też sytuacja rynkowa pierwszej części była inna - przez długi czas była chyba najlepszą grą na ps3, do tego ciągle bundlowaną i sprzedawaną w platynie.

poza tym chyba nie Evolution Studio tworzy wersje na psp/ps2...

 

PS. A ja nadal nie zaliczyłem ostatnich wyścigów i chyba już tego nie zrobię :/
nie poddawaj się - nie są one wcale takie trudne ;) proponuję zrobić tak - wybierz trasę i pojazd którą musisz przejechać w trybie festival, wejdź do timetrial i pokonaj ducha developerów. jak dalej będziesz za wolny to ściągnij ducha graczy (niekoniecznie najlepszych bo tych czasem ciężko dogonić) i obczaj jakie mają trasy przejazdu - wtedy złoto wpada dość łatwo. oczywiście łatwo jak na standardy motorstorma ;)

 

 

btw. ja już straciłem wiarę w DLC. niby planują jakieś aktualizacje - zapowiedziane były w konkursie fotograficznym, ale szczerze ja już nie wiem czego się spodziewać :/ a też chciałbym pojeździć na nowych trasach - za kilkanaście wyścigów online wpadnie mi platynka i jak nie planują żadnych nowych tras to właściwie pozostaje mi pożegnanie się z MS: PR i czekanie na kolejną część... a chętnie wydałbym tak jak w przypadku MS1 kilkadziesiąt złotówek na nowe paczki z pojazdami czy nowymi trasami lub trybami rozgrywki...

 

moim zdaniem powinni zapowiedzieć wydanie gry w platynie i wypuszczenie DLC - wtedy mogliby zarobić jeszcze trochę na niej...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

No - DLC w ogole ssie po maksie i to nie tylko w tej grze. Wystarczy popatrzec na takiego Burnout'a, zeby zobaczyc, jak tytuly moglyby byc wspierane.

Generalnie Motorstormy to porzadny kawal gry.

Easye mam nadzieje ze zrozumiales ze MS1 to byl absolutny hit startowy. Wciaz gdy wracam do niego to nie czuje jakiegos spadku jakosci w stosunku do PR.

 

Niestety Sony schrzanilo sprawe i zamiast zrobic z tego ogromny argument i wielka serie, dalo sie zepchnac do tlumaczen dlaczego render byl inny...

A Ty znowu o czyms innym, dla mnie Motostorm oferowal zdecydowanie 2 razy mniej niz 2ka, w ktorej tras jest 4 razy wiecej ? Zadziwiajace jest tez to, ze wiekszosci roznych tematach wyzywasz ludzi od fanboyow MS, bo maja inne zdanie niz Ty. W ogole zachowujesz sie tak, jakbysmy nie rozmawiali o konsolach,a o Twojej matce, bo co by nie napisac w jakimkolwiek temacie, to zaraz sie pojawiasz z masa argumentow, ktore trafiaja chyba tylko do Ciebie.

Co by Sony nie zrobilo, to Ty i tak bedziesz zadowolony...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A ja się męczę z Kanaloa Bay Rank 7 na motorze. 3/4 trasy mam obcykane i przez 90% trasy jestem 1, jeżeli jest to perfect run, ale pod koniec mnie biorą. Dokładnie w miejscu gdzie jest rozwidlenie: na lewo drewniany most, na prawo skakanie po skałach. Any tips?

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ściągnij czas z leaderboard na tą trasę tym czym jedziesz (nie musi być najlepszy bo takich nie dogonisz ;) ) i podpatrz jaką trasę ktoś wybrał... od siebie dodam że jadąc na tej trasie motorem przede wszystkim skupiam się na oszczędzaniu boosta na odcinki błotniste bo tam się najwięcej traci... i nie zapominaj o skoku przez zbiorniki wodne których nie możesz ominąć...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
DANIDEVIL-te respawny przed toba to bardziej kwestia twojego połączenia mi sie takie sytuacje zdażają tylko czasami, to jak z teleportujacymi sie co 10m przeciwnikami w fpsach :P

 

 

Oj wydaje mi sie ze to nie od mojego polaczenia te respawny sa duzo razy rozwalasz sie w jednym miejscu i przenosi cie dalej wiem bo sam doswiadczylem, dosc daleko przenosi cie od miejsca rozwalenia moim zdaniem respawny sa skopane i tyle w burnoucie nie doswiadczysz takich rzeczy..

Moge ci nawet pare miejsc wskazac gdzie sie rozwalisz i przeniesie cie znacznie dalej. Ostatnio czesto jeszcze przed rozpoczeciem trasy wszyscy juz leza kolami do gory.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

niestety to prawda - jest sporo miejsc w których można wykorzystywać rozwalenie się lub select do oszukanego respawnu - szczególnie denerwujące jest to na riptide gdzie polowa zawodników wskakuje na ściany i pojawia sie 50 metrów dalej... sam mam takie miejsce na mudslide które odkryłem przez przypadek - z tym ze nie wykorzystuje go w online bo wolę uczciwą jazdę...

Odnośnik do komentarza
Co za w(pipi)iająca gra omg. Jeden bilet - eliminator motorem vs big rigi. Zamiast jechać do mety, wolą mnie spychać z drogi i brać mnie pod koła, a nawet jak uda mi się prowadzić, jakimś niefartem zahaczam o ch.uj wie co i gg. Przegięte pod tym względem, naprawdę.

A to coś z tym (pogrubione) nie tak ;) ? Tam w ogóle jest meta? Eliminator "motor vs same monster trucki" jest lepszy :lol: chyba, że to właśnie o ten chodzi...

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

taka myśl mnie naszła odnośnie nieszczęsnego DLC do tej wspaniałęj gry - otóż na pudełku gry są różne hasła czego możemy się spodziewać - i boxie PSN jest tam również "pobieraj nowe trasy, pojazdy i kalkomanie". może więc zróbmy zbiorową reklamację - w końcu produkt jest niezgody z umową ;)

Odnośnik do komentarza

mam tę grę i jestem zachwycony. ten racer przebija dotąd moją ulubioną serię burnout. design tras, rywalizacja i destrukcja jaka następuje na torze wywołuje jeszcze większe emocje niż ta miejska w burnoucie.

narazie robię bilety, ale niedługo staję do walki online, jak ktoś reflektuje to zapraszam do friendlisty;)

Edytowane przez Enori
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...