Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

 

@Mejm > Temat wygra ping jak zbierze full seta :)

 

Ping kupuje chyba dla kolekcji a ty, podejrzewam, znaczna czesc tych gier skonczyles? Tak btw. masz podwojnego SH: SM wiec jakby ci wersja na ps2 ciazyla to dawaj znac.

 

 

Dementuje. W kupowane gierki również gram, co widać po sygnaturze, choć nie zawsze jest na to czas.

 

Piękne zbiory Aux, same konkrety. Szczerze powiedziawszy jak patrzę na swoje gierki to gryzą mnie w oczy średniaki, bo hity rozmywają się w tłumie :). Chciałbym zrobić większy przesiew, ale jakoś... Nie potrafię. Zazdroszczę w szczególności kolekcji Zeld - mi się ostały tylko te na Gacka i Wii.

Odnośnik do komentarza

 

 

@Mejm > Temat wygra ping jak zbierze full seta :)

 

Ping kupuje chyba dla kolekcji a ty, podejrzewam, znaczna czesc tych gier skonczyles? Tak btw. masz podwojnego SH: SM wiec jakby ci wersja na ps2 ciazyla to dawaj znac.

 

 

Dementuje. W kupowane gierki również gram, co widać po sygnaturze, choć nie zawsze jest na to czas.

 

Piękne zbiory Aux, same konkrety. Szczerze powiedziawszy jak patrzę na swoje gierki to gryzą mnie w oczy średniaki, bo hity rozmywają się w tłumie :). Chciałbym zrobić większy przesiew, ale jakoś... Nie potrafię. Zazdroszczę w szczególności kolekcji Zeld - mi się ostały tylko te na Gacka i Wii.

 

 

No wlasnie Ping twoja kolekcja, po tym co tu wrzucales, jest jak na moje oko ogromna ale i zawiera troche sredniakow i stad wniosek, ze nie ogrywasz wszystkiego.

 

 

Aux wymiatasz. Ja wkrótce znowu ruszam do UK a wiadomo sezon wiosna/lato to carbootowy raj. Może się uda wyłowić jakieś perełki :)

 

Zazdroszcze fhui. Carbooty to top 3 najlepszych rzeczy jakie trafily mi sie w uk.

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że ogrywam głównie te średniaki. Nie mam problemu z rozpoczęciem gry na 15 godzin, za to zapieram się rękoma i nogami przed odpaleniem jakiegoś długo wyczekiwanego jRPGa na 60 godzin, bo wiem, że zeżre mi zbyt wiele czasu. Przez to wiele gier, w które naprawdę chciałbym zagrać leżakuje w folii, a ja zadowalam się growym fast foodem.

Odnośnik do komentarza

 

 

kypq, co wrzucasz zdjęcia to widzę same lolitki na okładkach, ewentualnie jakieś chibi. Co to są właściwie za gry? Visual Novele?

Tak VN i jrpg. Aby było śmieszniej to VN mają najlepsze scenariusze w grach.

 

 

Co byś najbardziej polecił?

 

A na ile znasz japoński?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

kypq, co wrzucasz zdjęcia to widzę same lolitki na okładkach, ewentualnie jakieś chibi. Co to są właściwie za gry? Visual Novele?

Tak VN i jrpg. Aby było śmieszniej to VN mają najlepsze scenariusze w grach.

 

 

Co byś najbardziej polecił?

 

A na ile znasz japoński?

 

 

Na poziomie "arigato i konicziwa".

 

 

Więc zapomnijmy o moim pytaniu.

Odnośnik do komentarza

Tak VN i jrpg. Aby było śmieszniej to VN mają najlepsze scenariusze w grach.

A to nie sprowadza się wszystko i tak do haremów, sztucznej dramy i nachalnych romansideł? Nie siedzę w gatunku, więc nie wiem, ale taki stereotyp w mojej głowie siedzi.

 

 

Figaro, strategie i niektóre RPGi można śmiało próbować bez znajomości japońskiego, jeśli Ci na fabule nie zależy specjalnie. Gameplay'owo natomiast często znajdziesz gatunki, których próżno szukać w zachodnich lub zlokalizowanych produkcjach.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Kypq podałbyś kilka najlepszych tytułów VN jeśli chodzi o fabułę, chętnie poczytam w necie o czym może być fabuła gry, która ma taki art style:

 

TtE9Tl.jpg

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Kypq podałbyś kilka najlepszych tytułów VN jeśli chodzi o fabułę, chętnie poczytam w necie o czym może być fabuła gry, która ma taki art style:

 

TtE9Tl.jpg

 

Akurat to co podałeś pochodzi z Sekien no Inganock ~What a Beautiful People~. Gra została  przetłumaczona przez fanów więc sam możesz sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza

kypq, a w to grałeś?

 

428cover.jpg

 

Bo nie wiem czy kiedyś tematu nie ogarnąć, podobno bardzo dobre.

 

Bardzo dobre. Fajny patent z przeskakiwaniem między timeline'ami poszczególnych postaci + wuchta endingów (grubo ponad setka, choć większość to badendy, które ograniczają się do kilku zdań :) ). Swoją drogą polecam wersję PS3, jest "wyraźniejsza" na nowych TV.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

corpse party calkiem ciekawe, ale jednak wolalbym zeby bylo mniej GENERYCZNYCH dialogow, a wiecej gry.

 To zagraj w coś z serii Baldr( SKY,Force).

 

 

kypq, a w to grałeś?

 

428cover.jpg

 

Bo nie wiem czy kiedyś tematu nie ogarnąć, podobno bardzo dobre.

Bardzo dobra gra - jak ukończysz to warto sięgnąć potem po Time Travelers(3ds/Vita).

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...