Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a to myslalem, ze gadzety sa dla innych...

ech tak czy inaczej nie przylece, bo na LANie bym gral przynajmniej z 50% skillem(normalnie gram z 2%), wiec pierwsze miejsce bym mial w kieszeni. A nie chce zebyscie szukali potem jakis durnych wymowek bo was n00b pokonal (bo taka klamliwa obiegowa opinia o mnie krazy)

Odnośnik do komentarza

jak to ustawianie teamow? to nikt juz nie bedzie mogl sie dopisac, tylko te teamu co sie zglosily w temacie?

 

chyba nie... to co chcesz rozstawiac? Bo BVG boi sie ze trafi na BVG2 i na odwrot?

 

zglaszam skarge na organizatora, trzeba go zlustrowac

Odnośnik do komentarza

Zrobimy to jak MLG - spoko...

Chodzi o to by wyeliminować przedwczesny finał - drużyny mogą sie zapisywać nadal - spoko. Mamy 32 miejsca - więcej nie przerobimy czasowo..(i tak będzie ciężko...)

Proponuje:

Gramy drabinką double elimination...

Rozstawienie na podstawie wyników turnieju Delty 2v2 . Każdy gracz otrzyma odpowiednią ilość pkt. adekwatna do zajętego miejsca w turnieju Delta-Halo. Osoby które nie grały w Delcie zagrają przed turniejem FFA (jedna osoba oddelegowana z każdego teamu) i na podstawie wyników FFA zostaną im przydzielone kolejne miejsca. (MLG też rozstawiło teamy w pierwszym turnieju na podstawie wyników turnieju online...)

Tak jest myślę najsprawiedliwiej i eliminuje to przypadkowe spotkanie 2 silnych teamów już na początku...

Kolejne turnieje będzie można rozstawiać już na podstawie Krk...

 

Mam nadzieje ze nic nie pokręciłem - padam na pysk...

Odnośnik do komentarza

No w sumie FFA można by było zrobić do 25 ale to sie okaże jak będziemy na miejscu i będzie wiadomo ile timów bierze udział.

 

Jędrek daj mi znać czy jedziesz !!!

 

EDIT:

 

Już dawno wymyśliłem wyjcie awaryjne jak nie będzie monitorów a Tronic zaoferował sowja pomoc

Pisać mi zaraz kto ma jaki telefon ściągniemy jakieś gry na telefon i będziemy grać. Chyba że ktoś z okolicy pożyczy nam telewizor/y (boczek, bobek, uzny i reszta ekipy) albo ktoś ze sobą weźmie monitor.

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
Chyba że ktoś z okolicy pożyczy nam telewizor/y (boczek, bobek, uzny)

 

No okolica jak nic... Codziennie sie mijamy przed domami... :P

 

Wracając do tematu - pierwsza runda prawdopodobnie jeden mecz... Sorki , ale za nic nie wyrobimy inaczej czasowo... Reszta Best of 3 , final i polfinal Best of 5

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
ej nie do konca... bo np. fil gral z flaha, a tera juz nie graja razem... wiec niby BVG z pierwszych miejsc bedzie startowac?

 

proste

Fil dostal za 1 miejsce w delcie 12pkt i flaha 12

bieniu dostal 10 itd

 

na pkt teamu skladaja sie pkty obu graczy czyli np. 12 pkt fila i 5 pkt bobka razem maja ich 17, 10pkt bienia i 3 pkt juana razem maja ich 13... proste prawda ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...