Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

Turniej NEO+ HALO3 MASTERS 2vs2 na zasadach MLG

19.04.2008 (sobota)

Zapisy na miejscu w piątek oraz sobotę przed turniejem.

Start - godz. 11.00 ,

Koniec - ? (max do godz. 18.00)

Gdzie? - Hala wystawiennicza Targi w Krakowie, ul. Centralna 41A.

Na czym gramy? 8 stanowisk wyposażonych w monitory panoramiczne 19 cali od BENQ , konsole Premium od GameSoft Krakow , głośniki komputerowe (można podpiąć słuchawki :whistling: ) od 4Play.pl

 

Nagrody potwierdzone:

1 miejsce: Puchary od NEO Plus i Targow Level_01 ,repliki BR ,prenumerata roczna miesięcznika NEO Plus ,gra na XBoXa360 od sklepu GameSoft Kraków

 

2 miejsce: Puchary od NEO Plus i Targow Level_01 , prenumerata półroczna miesięcznika NEO Plus

 

3 miejsce: Puchary od NEO Plus i Targow Level _01

 

dodatkowo sjakieś "gadżety"...

 

Po turnieju , na forum , zostanie ogłoszony konkurs na MVP turnieju (najlepsza akcja). Chętnych na udział w konkursie proszę o dowiezienie własnych dysków twardych do zapisania swojej Pro akcji... Będzie możliwość !awaryjnego! nagrania meczu również na dyskach turniejowych skąd zostaną przesłane (kiedy będę miał czas) via Live do uczestnika...

 

Nagrody dla MVP:

Gra na XBoXa360 od sklepu GameSoft Kraków , replika BR , sjakies gadżety.

 

!*!*!*! DOJAZD !*!*!

 

Dla przyjeżdżających pociągiem lub PKS-em do KRK (oczywiście wysiadka na Głównym Dworcu):

 

1. NA TARGI Z DWORCA

 

Tramwajem nr 14 (kierunek - MISTRZEJOWICE) z przystanku Dworzec Glowny usytuowanego na wprost głównego wejścia do Galerii Krakowskiej (najlepiej pytać ludzi o przestanek 14-tki). Wysiadamy na 6-tym przystanku CENTRALNA po około 20 minutach jazdy.

 

2. DO SCHRONISKA PCHELKI Z DWORCA

 

Ten sam tramwaj co powyzej - nr. 14 (kierunek - MISTRZEJOWICE) lub właściwie każdy inny tramwaj z przystanku 14-ki w tym kierunku. Wysiadamy na RONDZIE MOGILSKIM (na 2-gim przystanku). Tam przesiadamy sie do autobusu nr. 185 (kierunek BISKUPINSKA) , wysiadamy na LIPSKA (6 przystanków , ok. 10 min. jazdy). Pytamy tubylców o GROCHOWĄ...

 

3.PÓŹNO-NOCNY POWRÓT Z RYNKU DO SCHRONISKA Dla zainteresowanych...

 

Ten sam przystanek co powyżej (Dworzec centralny - parę kroków od rynku) wsiadamy w autobus nr 605 (kierunek BISKUPINSKA) , wysiadamy na 8-ym przystanku (LIPSKA). Autobus ten ma 2 kursy nocne - o drugiej w nocy i czwartej nad ranem. Przejazd komunikacja nocna Krakowa to niezapomniane przeżycie - POPATRZCIE SAMI :rolleyes:

 

!!W CZWARTEK POZNYM WIECZOREM UPDATE TEGO POSTA!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak widze po wynikach ankiety zgadzam się z większością, czyli 2v2, sobota, top 3 nagrody :rolleyes:

 

No to jakby to wyszło i jakbyśmy zorganizowali coś w czerwcu (Raptor?) to mamy zalążki ligi, bo zdradze wam w sekrecie, że po cichu i ja szykuje coś na sierpień (mała podopowiedź - tutaj)

 

Polcon?? Swietnie! Ja mam w planach edycje Wroclawska... Tak po cichu oczywiscie... :whistling:

Odnośnik do komentarza

Ok - wstępnie wiem czego chcecie , ile potrzeba mniej więcej sprzętu i że mogę liczyć na czołówkę graczy. Pora uderzać wyżej... Teraz wszystko w rękach mojego człowieka od promocji targów i kontaktów z wystawcami. Proszę was tylko o jedno - potrzebuje "parcia" od dołu , żeby można było podeprzeć czymś te moje starania... Wystarczy że gdy traficie na temat promujący targi to walnijcie jakiś koment : czy będą turnieje lub żeby turniej zrobić w Halosa , GoW , CoD czy ogólnie na 360-tke... (coś w tym stylu :( ) Wiem - namawiam do spamu , ale to w dobrej wierze - wiecie jakie twarde łby maja ludzie w krawatach (a jeśli nie wiecie to wierzcie mi na słowo...). Was to nic nie kosztuje żeby raz na czas jakiś komentaż zapodać , a mi bardzo pomoże. Na początek rzucę cztery adresy - Rapti można? :(

 

TUTAJ Blog z informacjami z targow

 

Info na XboxSpot

 

A tu info na OnlineCenter

 

I temat na oficjalnym Xboxa...

 

Dzieki za zainteresowanie , trzymajcie kciuki!

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
Przeraza mnie ta cisza w temacie ;] No dobra wiem ze wszyscy juz sraja na H3, ale to przeciez nie tylko h3, widocznie bedzie tez wasz kochany COd4 czy GoW, wiec co kto lubi + zaje^isty meeting i wjazd na chate do Mola i TroniC'a gwarantowany.

 

No Molo odpada - wrocil do Kietrza i kontakt sie urwal... Co z Toba Molo?

Na moja chate wjazd tez odpada bo cala moja chata to jeden pokój... Sry - nie przeskocze problemow mieszkaniowych...

Odnośnik do komentarza
Przeraza mnie ta cisza w temacie ;] No dobra wiem ze wszyscy juz sraja na H3, ale to przeciez nie tylko h3, widocznie bedzie tez wasz kochany COd4 czy GoW, wiec co kto lubi + zaje^isty meeting i wjazd na chate do Mola i TroniC'a gwarantowany.

 

No Molo odpada - wrocil do Kietrza i kontakt sie urwal... Co z Toba Molo?

Na moja chate wjazd tez odpada bo cala moja chata to jeden pokój... Sry - nie przeskocze problemow mieszkaniowych...

 

 

TroniC spokojnie to tylko taki joke sytuacyjny byl :/ Nikt nie wzialby tego powaznie xD Potrzebowalem jakis argumentow a to mi sie na palce nawinelo odrazu, bo jak krk to tronic/molo :PP

 

Btw, kontakt z molem oceniam na bdb, nie wiem czemu nie mozesz sie z nim skontaktowac ? :)

Odnośnik do komentarza
Przeraza mnie ta cisza w temacie ;] No dobra wiem ze wszyscy juz sraja na H3, ale to przeciez nie tylko h3, widocznie bedzie tez wasz kochany COd4 czy GoW, wiec co kto lubi + zaje^isty meeting i wjazd na chate do Mola i TroniC'a gwarantowany.

 

No Molo odpada - wrocil do Kietrza i kontakt sie urwal... Co z Toba Molo?

Na moja chate wjazd tez odpada bo cala moja chata to jeden pokój... Sry - nie przeskocze problemow mieszkaniowych...

 

 

TroniC spokojnie to tylko taki joke sytuacyjny byl :D Nikt nie wzialby tego powaznie xD Potrzebowalem jakis argumentow a to mi sie na palce nawinelo odrazu, bo jak krk to tronic/molo :PP

 

Btw, kontakt z molem oceniam na bdb, nie wiem czemu nie mozesz sie z nim skontaktowac ? :P

 

Heh - może sie mijamy? Nieważne - Molo ma teraz inne problemy i ja to rozumiem. :P

 

Na oficjalnym blogu targów (adres kilka postów wyżej) pojawiła sie ankieta - glosujcie - wiecie na co!

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
Tronic jeśli będzie turniej GoW to mogę się nim zająć jeśli chcesz.

 

OK - jeśli BEDZIE to oczywiście potrzebna będzie pomoc , wiec twoja propozycja jest mile widziana. Nie będę sie pchał w w organizowanie gry jeśli nie mam o niej pojęcia... ^_^

 

Na razie nic sie nie zmieniło - szukam(y) jakiegoś wystawcy który to udźwignie i da powierzchnie na organizacje... Sam nie zapłacę za stanowiska - a metr powierzchni targów tani nie jest :/

Na razie działania ograniczają sie do zainteresowania KAZDEJ możliwej firmy organizacja na swoim stoisku turnieju (czy kilku...). Około 200 maili do potencjalnie zainteresowanych targami firm zostało wylanych do tej pory. Każde zaproszenie wyslane przez organizatora targów miało dołączoną propozycje zorganizowania turnieju - więcej zrobić , załatwić nie mogę , muszę czekać na odzew...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...