Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gorące ręcę, trzech trzech trzech!, Pro BR, gorący burn, luźne buty, hot burn, wylał mu burna na głowę - Więcej nie spamiętałem - Może ktoś podpowie :) ?

 

 

 

 

Mega THX dla Tronica! Odwalił kawał niesamowitej roboty, latał wszędzie, był super pomocny a co gorsza, gdy z Psycholem i Soulem chcieliśmy mu pomóc zwijać fanty w niedzielę to zwyczajnie odmówił...

 

Dziękuję i brawo, brawo, brawo!

 

 

 

Będzie jakiś z meczy finałowych kręconych kamerą? :pirate:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Top 8:

1st Bobek & FiL4

2nd Boczek & Flaha

3rd KarCzoH & Miniu

4th Bieniu & JuanMag

5th-6th Bar7h & Razgriz

5th-6th PcheL & Yaxa

7th-8th Motor & Uriziel

7th-8th Dimitr & Raptor

 

MeGa turniej, h3 na lanie jest duzo lepsza gra niz na xbl (zauwazyl ktos, ze ginie sie duzo szybciej?). Sam Final byl HC (lubisz hardkor? KOCHAM!), Boczka snajpa w finalowych meczach byla po prostu CHORA, wszystko trafial cyborg (ale nie ciesz sie Bartek, bo i tak cie niszcze na no scope'y 1v1 haha). KwiataS = best HeyLow trash talker in Pwnland i zostaje oficjalnie nowym coachem BVG na WCG '08!! Ahhh i Bobi jestes najlepszym timejtem 2v2 jakiego w zyciu mialem (a mialem juz wielu) <3. Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI TroniC za caly Twoj wklad w ten turniej i za przepro setup (jednak monitory LCD rOx).

Odnośnik do komentarza

ta myslalem, ze w hujo czy nie gral... a jakby gral to bym sie na niego obrazil i focha strzelil...

a to ze napjerdala w naciskanie tych kolorowych przyciskow na tej plastikowej zabaweczce od matela, to kazdy wie...

 

Tronic napiszesz ta relacje w wolnej chwili?

 

damn picass'a mam bloknietego w pracy...

 

btw... jak wrzucicie jakies cos na serw delty to link do tego bedzie taki...

 

http://delta-halo.com/krk/nazwapliku.avi

 

Ahhh i Bobi jestes najlepszym timejtem 2v2 jakiego w zyciu mialem (a mialem juz wielu) <3.

 

a ja? :o

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Nie wcześniej niż w przyszłym tygodniu - sry , muszę sie ogarnąć i w pracy nadgonić te 5 dni wolnego na turniej... jak ci pasuje taki termin to postaram sie cos sklecić , chyba ze ktoś walnie coś wcześniej? (Leon ma fajny warsztat pisarski - jak by ogarnial temat to może by ci relacje zrobił wcześniej , tym bardziej ze mnie na afterparty nie było a to przecież integralna czesc turnieju!! ;) )

Odnośnik do komentarza

No to rozwine teraz poprzedniego posta ;] Tnx dla Tronica za to ze targi zorganizowaly turniej i on z tym nie mial nic wspolnego ;] dla Scaistqa Helmeta bo sie dobrze z nim gra i sie prawie nie denerwował 9h0, dla Karczoha za tajmowanie finalu od stanu 1-5 ;], Dla Maidena i Psychola (i reszty) za uciesznie Kwiatasa w finale i ogólny doping ;] No i dla całej reszty graczy za to ze poprostu tam byli ;]

 

Gratz dla Bobka i Fila za zwyciestwo, dla Minia i Karczoha za 3 miejsce.

Odnośnik do komentarza

nie napisze, bo on pisze dla valhalli i ma umowe z nimi na nie pisanie nigdzie indziej...

 

moze leniwy barth splodzi cos... sie obaczy... ja z pewnoscia relacji nie napisze.

 

acha widzialem filmiki ktore bobek zarzucil wczoraj...

 

akcja fila na picie - PRO!!

akcja bobka na guardianie - PRO!!

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
Sa jakies normalne wyniki a nie TOP 3 by cz0h(karczoh:P), no chyba ktos tego dopilnowal? :rolleyes:

KarCzoH & Miniu vs JuanMag & Bieniu

3:1

 

... poźniej napisze wyniki z map

 

Co do atmosfery... to z tego co wiem to atmosfere tworzą ludzie do okoła ciebie i uwierz mi ze akurat na atmosfere w moim teamie i do okola niego nie moge narzekac xD bo byla co najmniej za(pipi)ista

Żeby każdy wiedział ... Boczek i Flaha nie prosili mnie o tajmowanie. Sam za nimi po prostu usiadlem i zaczelem tajmowac zeby final byj jak najbardziej wyrownany i zaciety :) I mysle ze w jakims stopniu mi sie udało :)

 

GGz wszystkim. Gratuluje Filowi i Bobkowi za 1st place, Boczkowi i Flaszce za 2nd no i oczywiście za mega gry i 4th miejsce Juanowi i Bieniowi 8)

Edytowane przez KarCzoH
Odnośnik do komentarza

Panowie spokojnie ;] Bylo pro, jeszcze nigdy sie tak nie ekscytowałem jakimkolwiek finałem, Bartek&Flaha wierzyłem w was do końca, szkoda - wystarczyło by parę chorych akcji ze snajpy boczka. Btw może inaczej by sie to potoczyło gdybyście grali ostatni mecz na Guardianie - tam widocznie lepiej wam szlo. NO ale nie ma co gdybać! Szacunek dla finalistów i zresztą wszystkich bo poziom był bardzo dobry.

 

Ja chciałbym tylko zauważyć PRO zdolność Minia który przeładowuje BR'ke nosem! To co podczas meczów Miniu wyprawia z nosem jest naprawdę nie do przebicia ! MINIU NAUCZ MNIE TEGO!!!!!

 

ogólnie Final był ciekawy ale niektórzy nie podołali zadaniu (siema Psychol) i (pipi)neli w kime na ławce xD

 

 

Odnośnik do komentarza

Jakas relacja video. Nasi gdzieś w tle - widać np. jak Psycho (Pozdr!) usuwa z ciała kurteczkę...

 

Moj filmik (lepsza jakość) na FTP Zeratula - mam nadzieje ze da sie pobrać - bo na koniec stal przy 100% i zamknąłem sam po pół godzinie oczekiwania... Jak coś to pisać - pośle jeszcze raz.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
Jakas relacja video. Nasi gdzieś w tle - widać np. jak Psychol (Pozdr!) usuwa z ciała kurteczkę...

 

Moj filmik (lepsza jakość) na FTP Zeratula - mam nadzieje ze da sie pobrać - bo na koniec stal przy 100% i zamknąłem sam po pół godzinie oczekiwania... Jak coś to pisać - pośle jeszcze raz.

 

Ja wlasnie sciagam wiec chyba dziala jak sciagne to powiem czy da sie ogladac ;)

Odnośnik do komentarza

Tronic Wielkie dzięki za ten turniej oby takich jak najwięcej (tylko żebyś Ty tak nie latał)

Gratuluje też zwycięzcą ale gdyby nie lagi to byście przegrali z Nami ;)

 

Bedzie mi brakowało wiecznie uśmiechniętego Motora, Psychola śpiącego na ławce, Tych pań od PS3(Barca miał załatwić nam zdjęcia z nimi), Minia który grał nosem i wielu innych rzeczy.

 

Może ktoś podać wyniki z turnieju CODA?

 

Tronic jak smakowała Ci nasza wiedzminianka ;) Następnym razem będzie cytrynówka(najlepsza z chlebem z masłem i masłem).

 

Acha jeszcze kilka tekstów ze schroniska:

 

Pcheła do Yaxy podczas ścielenia łóżka

Jak ci wyjmę to mi włożysz?

 

Ktoś rano puka do pokoju Bartha słychać ze coś spadło z łóżka po jakiś 5min Barth otwiera drzwi

 

-Nie śpicie już???

-Wyj.ebie ci?

 

Ps. Znalazł ktoś ten wywiad co był z Leonem w telewizji ? I kto mi zabrał wlepki z wiedźmina?

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...