Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem podziękować wszystkim za wspaniałą atmosferę turnieju i to, że nauczyliście ochroniarzy grać w Guitar Hero :lol:

 

Mam nadzieję, że za rok uda nam się zorganizować dla was więcej sprzętu i lepszej jakości (bez kabla pod nogami).

 

Tymczasem zapraszam do relacji TroniCa z turnieju, którą zamieściliśmy na Engarde.pl

 

 

a właśnie, TroniC'owi wszyscy dziękują, a nikt nie podziękował tobie i reszcie "Targowej Ekipy", dlatego to pozwolę sobie złożyć na wasze ręce nasze uszanowanie, podziękować za wszystkie wysiłki i przeprosić za wszystkie problemy jakie sprawiliśmy, naprawdę było super!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałem podziękować wszystkim za wspaniałą atmosferę turnieju i to, że nauczyliście ochroniarzy grać w Guitar Hero :lol:

 

Mam nadzieję, że za rok uda nam się zorganizować dla was więcej sprzętu i lepszej jakości (bez kabla pod nogami).

 

Tymczasem zapraszam do relacji TroniCa z turnieju, którą zamieściliśmy na Engarde.pl

 

 

a właśnie, TroniC'owi wszyscy dziękują, a nikt nie podziękował tobie i reszcie "Targowej Ekipy", dlatego to pozwolę sobie złożyć na wasze ręce nasze uszanowanie, podziękować za wszystkie wysiłki i przeprosić za wszystkie problemy jakie sprawiliśmy, naprawdę było super!

 

:thumbsup:

:piwo:

 

Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy. Hostowanie miejsca dla turniejów Xboxowych było dla mnie, posiadacza i miłosnika Xa, wielką przyjemnością. Gdyby to ode mnie zależało to na następnych Targach wywaliłbym wszystkie PC (może zostawił kilka na RPG) i wszystkie turnieje robił na konsolach.

 

Tutaj niestety potrzebne jest wsparcie korporacji, które mam nadzieję, zorientowały się jaki potencjał tkwi w imprezie i ile straciły nie wchodząc w nią w pełni (bo 10 smyczek i te kilkanaście plakatów ciężko nazwać wejściem).

 

Nie oszukujmy się, gracze PC są rozbestwieni. Jako przykład podam wam prawdziwy powód, dla którego nie odbył się turniej klanowy CoD4 na PC. Od samego początku atakowali nas roszczeniami w stylu "a jakie będą nagrody". Gdy się dowiedzieli, że gadżety, jakieś gry itp. to zadzwonili do Pani Komisarz Targów, że "nasze klany nie przyjadą, bo nam się nie opłaca". Gdyby do wygrania były komputery i monitory to może by raczyli ruszyć dupy. Powiem wam, że wszystko mi wtedy opadło. Nie mówiąc już o tym, że najpierw deklarowali pomoc, organizację i Cthulhu wie co, a potem zlali sprawę od góry do dołu, jak się okazało, że nagrody nie są "na ich poziomie". Z tym większą przyjemnością dałem na nagrody w zorganizowanym wtedy na szybko Deathmatchu kopie Assassin's Creed :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza

Kazdy sie rozbestwia po czasie. Jest to jednak 'e-sport', gdzie z czasem ludzie chca coraz wieksze nagrody (spojrz na takie MLG). Glownie dla wielu ludzi wiaze sie to ze zwrotem (w przypadku klanow, chyba dostaja od sponsorow bileciki?) kosztow przejazdu u nas (przynajmniej na mniejszych scenach, bez sponsorow itp.). Wiec, po czesci ich rozumiem, ale zapominaja o 'FUN factorze". I zawsze tak bylo... wieksze nagrody - wiecej ludzi. Niestety.

Ogolnie uwazam, ze bylo fajnie - troche malo ludzi, ale coz.

(pipi) na PeCety... (chyba, ze WoW arena 2v2 na PC :P) lepiej zostac przy konsolach i karciankach ;).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...