Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fotoshop owns korel

 

I tak paint jest najlepszy :/

 

INFO

 

Towarzystwo Filomatów i Filaretów kwateruje sie TU - (http://www.ssm.com.pl/) w ilości = 14

(Meldować można sie 18.04.2008 od godziny 17:00, jednakże jeżeli ktoś pojawi sie wcześniej jest możliwość zostawienia tam bagaży)

 

Parę punktow regulaminu mnie niepokoi np

W godz. od 22.00 do 6.00 dnia następnego obowiązuje cisza nocna.

 

Zobowiązuje się turystów do przygotowywania posiłków wyłącznie w kuchniach, a spożywanie w jadalniach

 

No a ten mnie załamał

Picie alkoholu, palenie tytoniu, używanie narkotyków na terenie Schroniska jest kategorycznie zabronione
Odnośnik do komentarza
Jestem za grillem :/

 

Longer - regulaminy sa po to zeby je lamac :P

 

Popieram

Słyszałem ze TroniC ma na oku fajny klub w którym można pograć na 360 i popić przy okazji. Prawda to ?

Nie popieram bo:

1. Może Tronic nam załatwi sprzęt do pokoi (przynajmniej mam nadzieje).

2. Nie wpuszcza nas gdziekolwiek ze swoim sprzętem i nie myślę tu o elektronice ;)

3. Wątpię że to jest otwarte całodobowo (a jak sam powiedziałeś że jest problem z dojazdem do noclegowni w nocy)

Odnośnik do komentarza

Nocowałem kiedyś w tym schronisku i warunki są znośne :D

 

Do tego dojazd stamtąd na Targi jest dość fatalny, ale najwygodniej jest się doturlikać do Nowohuckiej i tam coś łapać, albo polecieć z buta przez Wisłę - prawdopodobnie będzie szybciej. W bezpośredniej okolicy schroniska macie całodobową stację benzynową, na której jeśli pamiętam dobrze jest bankomat i alko... znaczy jest zaopatrzenie.

 

Okolica jest dość spokojna więc nie powinniście napotkać grup lokalnych sportowców w dresach. Z ciekawostek, jakieś dwa kilometry dalej jest oczyszczalnia ścieków i piękny widok na elektrociepłownię na Łęgu :P

Odnośnik do komentarza
Nocowałem kiedyś w tym schronisku i warunki są znośne :D

 

Do tego dojazd stamtąd na Targi jest dość fatalny, ale najwygodniej jest się doturlikać do Nowohuckiej i tam coś łapać, albo polecieć z buta przez Wisłę - prawdopodobnie będzie szybciej. W bezpośredniej okolicy schroniska macie całodobową stację benzynową, na której jeśli pamiętam dobrze jest bankomat i alko... znaczy jest zaopatrzenie.

 

Okolica jest dość spokojna więc nie powinniście napotkać grup lokalnych sportowców w dresach. Z ciekawostek, jakieś dwa kilometry dalej jest oczyszczalnia ścieków i piękny widok na elektrociepłownię na Łęgu :P

 

A jakiś cało dobowy jest? Bo na CPNie jest przeważnie dosyć drogo.

 

Eee to fajna okolica jak sie nam znudzi granie w pokojach to będzie co zwiedzać

Odnośnik do komentarza
W regulaminie noclegowni jest wyraźnie podkreslone że każdy kto che spedzic w niej noc musi w swoim wyposazeniu musi miec chociaz 0.5 litra czystej vody nie gazowanej

 

Zgadzam sie z tobą Leon - tak pisze...

Problem w tym ze bedziesz nocowal w SCHRONISKU , noclegownia jest w innym miejscu :P

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
W regulaminie noclegowni jest wyraźnie podkreslone że każdy kto che spedzic w niej noc musi w swoim wyposazeniu musi miec chociaz 0.5 litra czystej vody nie gazowanej

 

...

Problem w tym ze bedziesz nocowal w SCHRONISKU , noclegownia jest w innym miejscu :P

 

Nie łapie tego.

 

EDIT: Ciebie ten punkt regulaminu nie dotyczy bo Leon nie zauważył tam podpunktu

Organizator /Sprzątający przy turnieju nocuje w noclegowni ale nic nie musi przynosić

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
W regulaminie noclegowni jest wyraźnie podkreslone że każdy kto che spedzic w niej noc musi w swoim wyposazeniu musi miec chociaz 0.5 litra czystej vody nie gazowanej

 

...

Problem w tym ze bedziesz nocowal w SCHRONISKU , noclegownia jest w innym miejscu :D

 

Nie łapie tego.

 

EDIT: Ciebie ten punkt regulaminu nie dotyczy bo Leon nie zauważył tam podpunktu

Organizator /Sprzątający przy turnieju nocuje w noclegowni ale nic nie musi przynosić

 

Sup! Thx!

 

ŁAP : NOCLEGOWNIA KRAKÓW

:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...