Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ej, lepiej tak nie mów, bo Insiak może zrobić sie agresywny, jego dziewczyna robiła wczoraj pół nocy to za(pipi)iste logo delty

to chyba z dedykacja dla insa zrobila gejowskie :D

 

(szkoda że zapomnieliśmy na nim umieścić adresu strony :) )

 

no ba... tera ludzie bede pol turnieju sie glowic, WTF is delta halo...

 

http://www.google.pl/search?source=ig&...oogle&meta=

 

proponuje dopisac markerem przed turniejem! to bedzie PRO

 

 

EDIT

 

zobaczylem plakat Karczoha i tez mi sie nie podoba, bo nie ma rozu i brakuje gejowskich elementow!

 

 

 

 

 

 

 

a tak na powaznie to sie podoba...

 

wszystko je pieknie poza gejowa nazwa turnieju... (kto w ogole ta nazwe wymyslil? rozumiem, ze neo+ musialo byc, ale calosc kto splodzil?)

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

plakat Karczoha zaraz postaram sie poprawic (chodzi o te logo 4play) no i czekam jeszcze na dzielo Uznego. byly male problemy z drukarnią (wczoraj nagle koles mi powiedzial ze za free ni dy rydy jednak ich druknąć) ale juz szyszko jest ok :) . nie wiem jeszcze tylko na jakim papierze beda ale mysle ze nie zrobią jakiegoś bubla. plakaciki wygladaja pysznie (przynajmniej same projekty :D ). tak se jeszcze myslalem...może ktoś jest w stanie zlatwic jakies wlepki z logiem imprezy zeby zaiast samych ulotek (bo podejrzewam ze bedzie ich troche) odwiedzajacy mogli sobie wziasc do domu jeszcze jakas naklejke i pozniej zrobic full pro tuning konsli (biurka szafy czy deski od kibla) . :P

Edytowane przez Leon PL
Odnośnik do komentarza
plakat Karczoha zaraz postaram sie poprawic (chodzi o te logo 4play) no i czekam jeszcze na dzielo Uznego. byly male problemy z drukarnią (wczoraj nagle koles mi powiedzial ze za free ni dy rydy jednak ich druknąć) ale juz szyszko jest ok :) . nie wiem jeszcze tylko na jakim papierze beda ale mysle ze nie zrobią jakiegoś bubla. plakaciki wygladaja pysznie (przynajmniej same projekty :D ). tak se jeszcze myslalem...może ktoś jest w stanie zlatwic jakies wlepki z logiem imprezy zeby zaiast samych ulotek (bo podejrzewam ze bedzie ich troche) odwiedzajacy mogli sobie wziasc do domu jeszcze jakas naklejke i pozniej zrobic full pro tuning konsli (biurka szafy czy deski od kibla) . :P

Ty mi tam nie grzeb w moim plakacie ... o zgrozo na jotpegu :catfight: Powiedz co ma byc poprawione to poprawie ...

Odnośnik do komentarza

Doszły repliki BR-ek - ciesze sie bo myślałem ze nie zdążą ale firma sie spisała... :D

W czwartek idę po puchary - kasa od NEO+ i Targów jest w kieszeni... :)

Ms przysłał parę sztuk smyczek i plakatów...

Gamesoft z Targami dorzucą jeszcze coś do puli ;) Nie wiem jeszcze co , ale niech ich Światowit błogosławi - nie wiem co byśmy bez nich zrobili... ^_^

 

 

MVP - padła propozycja by zrobić to na zasadzie konkursu na najlepsza akcje turnieju - każdy grający będzie mógł zapisać swoja pro akcje , a specjalnie wybrana komisja wybierze najlepszą akcje turnieju - myślę ze to idealny pomysł - nie trzeba być Pro-wymiataczem by mieć szanse wygranej. Wybór jednej akcji wyrównuje szanse wszystkich biorących udział w turnieju...

Odnośnik do komentarza

Ej Ej TroniC to czekaj, ja mam parę smyczy z logiem X360, reszta ekipy tez coś na pewno znajdzie w swoich zbiorach, Leon załatwia plakaty. To znaczy ze możemy już robić konkurencje microShitowi ! xD

 

No dobra - niezłe, pośmialiśmy sie wszyscy a teraz na poważnie TroniC - co będzie od MS$ ?

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...