Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

pchela przeciez wysoki chlop jestes to bedziesz sie w jakies tam bilety bawil ? ;]

 

 

Hahahaha Mariuszu P. gdybyś był nieopodal to niczego bym sie nie obawiał. Niestety z rożnych źródeł wiem ze Cie tam jednak nie będzie - sad face :( wiec bilety potrzebne.

 

Podłączam sie do pytania Yaxy, pod jaka zniżkę ja sie mogę załapać jako uczeń ?

 

PS: Ma ktoś pożyczyć przedłużacz słuchawkowy (minijack->minijack) ?

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem swiezo po rozmowie z Mariuszem F. vel TroniC'iem i mam dla was ludzie nowe informacje.

A wiec:

1. Musicie wybaczyć ale monitorów za żadne skarby nie chcą nam użyczyć na wcześniejszego lana.

2. Zaplanowany przez TroniCa dzisiejszy UPDATE nie będzie miał miejsca ze względów czysto technicznych - Mariusz F. do teraz siedzi i składa sprzęt w hali + w domu ma za zadanie zupdate'owac wszystkie dyski = brak czasu.

3. DOBRA NOWINA: jest możliwość stworzenia 3ciego stanowiska (1stanowisko = 4konsole+4monitory) jednak brakuje do tego celu jednego monitora (koniecznie 19' panoramiczny) i jednej konsoli - właśnie dlatego potrzebna jest pomoc życzliwych ludzi tzn Was (nas?) Jest ktoś w stanie przywieźć taki sprzęt? Nie muszę chyba tłumaczyć ze 3cie stanowisko będzie miało bardzo pozytywny wpływ na przebieg turnieju

 

 

Odnośnik do komentarza
3. DOBRA NOWINA: jest możliwość stworzenia 3ciego stanowiska (1stanowisko = 4konsole+4monitory) jednak brakuje do tego celu jednego monitora (koniecznie 19' panoramiczny) i jednej konsoli - właśnie dlatego potrzebna jest pomoc życzliwych ludzi tzn Was (nas?) Jest ktoś w stanie przywieźć taki sprzęt? Nie muszę chyba tłumaczyć ze 3cie stanowisko będzie miało bardzo pozytywny wpływ na przebieg turnieju

 

Z wawy niestety sprzetu nie przywioze ;/

Odnośnik do komentarza

UPDATE...

Tak jak pisał Pchelka - jeśli ktoś podwiezie 19 cali panorame to stworzymy 3 stanowiska turniejowe (Karczoch??)... Ja mogę załatwić jedynie 17 cali standardowy (4:3) - ale juz widzę ten lament jak by komuś przypadło to stanowisko...

Apeluje o własne dyski (do konkursu MLG żeby zapisać swoje najlepsze akcje...)i pady z akumulatorami , headsety (jeśli grasz na słuchawkach, ), kablami ładującymi itp - tego nigdy nie za wiele....

Kto może niech podwiezie 2 konsole (na wszelki wypadek gdyby jednak monitor sie znalazł... będę do końca szukał...)

Na lan monitorów nie dostaniemy... Sorki Juan ze nie oddzwoniłem ale młyn sie zaczął straszny - zawsze tak jest ze sie cos musi na końcówce spier...lic...

SLUCHAWKI DA SIE BEZ PROBLEMU PODLACZYC DO GLOSNIKOW KOMPUTEROWYCH - dawno to już pisałem w pierwszym poście... Na miejscu będę miał 3-4 zapasowe pary słuchawek i 3 headsety - jak by ktoś chciał skozystac...

 

Padam na ryj... Jutro cały dzień tylko kom. jak coś...

 

Odnośnik do komentarza
UPDATE...

Tak jak pisał Pchelka - jeśli ktoś podwiezie 19 cali panorame to stworzymy 3 stanowiska turniejowe (Karczoch??)... Ja mogę załatwić jedynie 17 cali standardowy (4:3) - ale juz widzę ten lament jak by komuś przypadło to stanowisko...

Apeluje o własne dyski (do konkursu MLG żeby zapisać swoje najlepsze akcje...)i pady z akumulatorami , headsety (jeśli grasz na słuchawkach, ), kablami ładującymi itp - tego nigdy nie za wiele....

Kto może niech podwiezie 2 konsole (na wszelki wypadek gdyby jednak monitor sie znalazł... będę do końca szukał...)

Na lan monitorów nie dostaniemy... Sorki Juan ze nie oddzwoniłem ale młyn sie zaczął straszny - zawsze tak jest ze sie cos musi na końcówce spier...lic...

SLUCHAWKI DA SIE BEZ PROBLEMU PODLACZYC DO GLOSNIKOW KOMPUTEROWYCH - dawno to już pisałem w pierwszym poście... Na miejscu będę miał 3-4 zapasowe pary słuchawek i 3 headsety - jak by ktoś chciał skozystac...

 

Padam na ryj... Jutro cały dzień tylko kom. jak coś...

 

Jak załatwisz mi taki monitor to bardzo sie uciesze jak będę na nim grał. Odkąd pamiętam gram na 4:3 i jakoś wygodniej mi sie gra niż na panoramie.

Wezmę też stacjonarną ładowarkę do oryginalnych akumulatorów, dwa pady, 3 akumulatory(dwa w padach jeden osobno), dysk, i przedłużacz do słuchawek.

Odnośnik do komentarza

:1pl: Fil4 aka rape+fart & Bobek aka uciekaj

:2pl: Boczek aka gorące dłonie & Flash aka boczek nie baw się tak tą snajpą

:3pl: KarCzoH aka "graj nie pier#ol" & Miniu aka "nie czuje Twojego wsparcia w grze K*RWA :!:" (moje 19 asyst w grze :))

 

"Miniu nie przerywa Ci głosu gramy na offhoście" by KarCzoH

"Najs K*Urwa" by Mystic

"gorąca snajpa" by Soul

"Spoko boczek nie widzą Cię" by Uzny (końcówka meczu Flash i Boczek się chowają)

Edytowane przez KarCzoH
Odnośnik do komentarza

(Nie chce mi sie przelogowywac - Raptor).

Zaden moj przyjazd nie obyl sie bez jakis przygod bezposrednio po przyjezdzie i w nocy, ale to zupelnie inne historie ;).

Wielkie gratulacje dla zwyciezcow, Mazzi ma wielki zal do Fila i Soula, ze sie nie przywitali! :P. Shame on you! :P

Ogolnie bardzo mila atmosferka byla, i bardzo zaluje, ze bylem w sumie 'przelotem', bardzo fajnie bylo zobaczyc wszystkich wariatow i poznac paru nowych osobiscie :). Przygladajac sie z boku, calkiem sensownie to wygladalo, wiec wielkie gratz TroniC - dobra robota. A monitorki na turniejach to juz chyba bedzie nowy standard ;). To co pogralem, gralo sie pysznie ;> Pare wyrownanych gier, oraz pare rape'ow :lol:. Wielkie pozdro dla mojego teammate'a - dalismy rade ;). Co do samych targow... bylo w sumie pusto... gracze, graczami i robili swoje, ale zwiedzajacych tak srednio to wygladalo.

 

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla zwyciezcow! :)

Odnośnik do komentarza

grupoweve8.jpg

Przepraszam, że wszystkich nie pamiętam, ale Cyborgiem nie jestem 8)

Na samym dole: TroniC, Soul

Na nogach: X, MysticAizen, Bobek, Fil4, Miniu, KarCzoH, Raptor, Uzny, Bieniu, Psychol, Flaha, Uriziel+Regriz (nie wiem jaka klejnosc), X, X, X, JuanMag

Na ławce: Heero, Gotti, Dimitr, X, Maiden, Boczek, Pchela, Yaxa, X

Edytowane przez KarCzoH
Odnośnik do komentarza

juanaz0.jpg

Soul, Psychol, Juan

dimaac3.jpg

Raptor, Dimitr

qwekp3.jpg

ffahj0.jpg

bobcn0.jpg

soulqt5.jpg

 

Ciekawostka nr 1. Godzina zakończenia 18:00 max 21:00 ... rzeczywista 2:10 !!!

 

btw.

Ktoś mi powie jak ja moge na File Share wrzucic nie swój filmik :?: Tzn. z nowego konta zalozonego offline na turnieju. Chyba wykupienie na tym koncie GOLDa to nie jest jedyne rozwiązanie :(:?:

Edytowane przez KarCzoH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...