Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok - czekamy na rozwiązanie problemu z upem...

Zdrapki 48 H nie zalatwią problemu??

 

Barth daj linka do akcji Bienia w temacie MVP...

 

No wlasnie zdrapki 48h nie dzialaja ;/

 

Hmmmmm...

Niedobrze - ile osób ma problemy z upem?

Co jesli zlinkujemy konsole silver z gold i wlaczymy theater? Czy gold może zapisać u siebie?

 

Tak troche offtop - za cholere nie moge podlaczyc sie do live od czasu turnieju - MTU nawala... Ale walcze dzielnie! :lol:

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
Ok - czekamy na rozwiązanie problemu z upem...

Zdrapki 48 H nie zalatwią problemu??

 

Barth daj linka do akcji Bienia w temacie MVP...

 

No wlasnie zdrapki 48h nie dzialaja ;/

 

Hmmmmm...

Niedobrze - ile osób ma problemy z upem?

Co jesli zlinkujemy konsole silver z gold i wlaczymy theater? Czy gold może zapisać u siebie?

Ja i Boczek na pewno ...

 

... wlasnie sie nie da w ten sposob próbowaliśmy :mellow:

Odnośnik do komentarza

1. też mam problemy z tymi filmikami, jutro pokombinuje i dam znać co i jak

2. nie możesz sie podłączyć pewnie dlatego, że dzisiaj live był wyłączony od 11 do 19, a teraz ma jakieś lekkie problemy

3. TroniC tak wszyscy mówią o zaufaniu itd, chłopie zakładaj bank albo coś ;)

4. no podobno był ktoś z PE, ale to tylko plota taka, może Rapti potwierdzi

Odnośnik do komentarza

Wyniki

http://delta-halo.com/mc/index.php?option=...&Itemid=162

 

Zdjęcia:

http://delta-halo.com/mc/index.php?option=...&Itemid=159

 

Filmik:

http://delta-halo.com/mc/index.php?option=...&Itemid=158

streaming i download (trzeba być zalogowanym)

 

 

Jak ktoś ma jeszcze jakies zdjecia i filmiki to wrzucac na ftp i dawac mi znac...

Odnośnik do komentarza
Wyniki

http://delta-halo.com/mc/index.php?option=...&Itemid=162

 

Zdjęcia:

http://delta-halo.com/mc/index.php?option=...&Itemid=159

 

Filmik:

http://delta-halo.com/mc/index.php?option=...&Itemid=158

streaming i download (trzeba być zalogowanym)

 

 

Jak ktoś ma jeszcze jakies zdjecia i filmiki to wrzucac na ftp i dawac mi znac...

Dzisiaj po pracy wrzucę na ftp'a swoje zdjęcia.

 

A jeśli chodzi o zdjęcia to Tronic nie bylibyśmy w stanie zrobić lepszych zdjęć bez profesjonalnego sprzętu ponieważ na targach były lampy rozpraszające i zwykła lampa błyskowa i obiektyw w aparacie amatorskim nie daje sobie rady w takich warunkach <_<

Odnośnik do komentarza

No to czas na moją opinie na temat turnieju.

Zacznę od podziękowań dla Tronica na prawdę za(pipi)iście ci to wszystko wyszło respect + 1000000 za ten turniej setup i w ogóle za zaangażowanie aż się chce grać jak widzisz że ktoś tak się wysila żeby było dobrze (ogólnie nowe osoby na forum takie jak zeratul, barth czy tronic wniosły na prawdę dużo i można powiedzieć że to oni tworzą nową historię sceny halo w Polsce dziękuję wam za to :wub: ). Organizację oceniam na 10-/10 (było by 10 ale mały zgrzyt z dźwiękiem).

Poziom rozgrywek na prawdę był wysoki i każdy team coś grał w 90% nie było graczy słabych (bodajże 2 randomowe teamy które same zrezygnowały). Miło było spotkać się znów z starymi twarzami a i poznać trochę nowych.

Co do samego finału to mam lekko mieszane uczucia o ile jestem z siebie w 90% zadowolony z samego finału tak z finału WB nie jestem w ogóle (może poza pierwszym guardianem na którym był close game), jak już pisałem nie potrzebnie wdawałem się w dyskusję z liczniejszym przeciwnikiem (hi kwiatas) bo trudno było was przekrzyczeć co kosztowało mnie dołek psychiczny i nas jako team (bvg2) 3 przegrane mecze które zaważyły w dużym stopniu na wyniku wielkiego finału. Ogólnie uważam że trash talking jest straszny i już nie będę polepszał tej "umiejętności" skupie się raczej na ignorowaniu tego, poza tym przeszkadza on drużyną które grają obok co też nie jest fair (hi bieniu :blush: ).

Chciałem podziękować mojemu teammatowi Boczkowi za wspaniałą grę i za pomoc gdy tego potrzebowałem (mimo że wystawie swoje akcje do konkursu mvp to i tak dla mnie ty jesteś zwycięzcą :) ). Mógłbym napisać że "Ahhh i Boczek jestes najlepszym timejtem 2v2 jakiego w zyciu mialem (a mialem juz wielu) <3." ale nie napisze bo nie zwykłem bez powodu kogoś ranić (tak, w pewien sposób jestem związany emocjonalnie z tą grą zresztą jak chyba wszyscy).

Na koniec chciałem jeszcze raz podziękować Tronicowi jesteś wielki i wszystkim którzy się zjawili jesteście tylko troszkę mniejsi :P.

A oto jeden z finałowych meczy w moim wykonaniu TS Guardian miłego oglądania ;)

ps. Karczoch'u dzięki za tajmowanie w finale naprawdę pomogłeś, następnym razem masz piwo jak się zobaczymy bo też dzięki tobie udało nam się tyle ugrać :piwo: .

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza
ps. Karczoch'u dzięki za tajmowanie w finale naprawdę pomogłeś, następnym razem masz piwo jak się zobaczymy bo też dzięki tobie udało nam się tyle ugrać :piwo: .

Hehehe razem z tym negativ na allegro to chyba flaszka już będzie :lol: Nie no żartuje ... nie ma za co dziękowac chcialem po prostu żeby "finał" był w 101% wyrównany :rolleyes:

 

No ale jak już się wkopałeś w to "piwo" to je musimy teraz wypic samdej 8)

Odnośnik do komentarza
(ogólnie nowe osoby na forum takie jak zeratul, barth czy tronic wniosły na prawdę dużo i można powiedzieć że to oni tworzą nową historię sceny halo w Polsce dziękuję wam za to :wub: ).

with all due respect dzieki... ale mnie w nic nie mieszaj... chcialbym uczestniczyc w budowie sceny ale z racji miejsca pobytu jest to niemozliwe, tak wiec nie wystawiaj mnie przed szereg...

 

Chyba, ze chcesz przyznac ze jestem najlepszym pro halo graczem... wtedy je inna gadka. :ali_g:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...