Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie nie mam czasu napisać wszystkiego ale chciałem tylko sprostować że ten wynik 3-0 z finału winners brancket to głownie moja wina, nie potrzebnie wdawałem sie w dyskusje z przecwnikami co kosztowało mnie doła psychicznego z którego udało mi sie pozniej wyjsc, mysle ze jednak udało by nam sie wygrac to 2v2 gdyby nie to 3-0 z poczatku no ale cóż skill polega również na psychice gracza która w moim przypadku nie jest zbyt stabilna chociaz moze nawet czasami tego nie widac.

Odnośnik do komentarza

nono jestem na filmiku :P kiedy pierwszy raz gralem na wii xD Andrzej nie martw sie jestem lepszy w gh3 te 3 miejsce <faja> ogolnie turniej strasznie mi sie podobal takze final z Kwiatasem :D Krzys jak bedziesz we Wroclawiu na nastepnym turnieju to zobaczysz jeszcze ten usmiech ;)

Tronic thx za turniej w coda :lol:

Edytowane przez MotorPL
Odnośnik do komentarza

Panowie, gratuluje impry... Zaluje przeku,rewsko ze mnie nie bylo, ale coz zycie...

 

Gratsy dla Tronica vel Mojego Zioma z czasow Krk w ktorego wierzylem od poczatku i wiedzialem ze odpierdzieli ladna szopke, gratsy stary, jestem z Ciebie dumny 8)

Gratsy dla Fila i Bobka (za 2 tygodnie wiesz gdzie jestes :P ) za zwyciestwo i dla Boczka i Flahy za przekozacka walke do konca (z relacji wiem)

Gratsy Uznego za Pwnage w GH3, kazde pieniadze bym postawil, nie wazne kto by tam pojechal ze Uzny wygra:D

Gratulacje dla Motora, ktory ogarnia medium w GH3 ze byl przed Flaha 8)

Podziekowania dla Pchely i Motora za jak najdokladniejsza jak na mozliwosci GG relacje...

Tesknie za wami mordy moje! Zazdroszcze mozliwosci polanowania...

 

 

PS. A tak potwierdzajac teze Fila o H3 lan > h3 XBL... pamietacie kto pierwszy zachwalal warunki gry po lanie? ;) Filu no kto na PGA 07 pierwszy nja to zwrocil uwage... Molo sie zno!

 

Peace

Odnośnik do komentarza

Wreszcie odpalilem kompa. Wielkie podziekowania dla Tronica :piwo: , chlopak niezle sie napracowal przy calej tej imprezie, było super !!! Na rekach powinno sie Ciebie nosic ;)

Bieniu big thx do Ciebie rowniez za wspolna gre. Niestety nie skonczylo sie tak jak planowalismy , glownie za moja sprawa , baaardzo slaba forma w tym dniu. Sorki jeszcze raz, sam jestem zly na siebie, ale coz czasami tak bywa. Dzieki wszystkim Halo freakom za wspolna zabawe i gratulacje dla TOP3 !!! :1pl:

 

Do zobaczenia nastepnym razem ;) :twisted2:

Odnośnik do komentarza

Boczek i Flash są dla mnie zwycięzcami. Ostatnie mecze w ich wykonaniu były po prostu chore. Mam wrażenie, że pewność siebie jakiej nabrali w kolejnych meczach, sprawił, że podswiadomie wyszli z założenia, że ostatni, decydujący mecz po prostu wygrają - Tym bardziej przy takim dopingu ;)

Odnośnik do komentarza

TroniC rządzisz wypas turniej wypas atmosfera ( no może nie do końca) no ale to już nie Twoja wina ,organizacja pełna podziwu było tak jak być powinno ,kawał dobrej roboty.

 

Co do H3 i top 8 to mnie to w ogóle nie interesuje (tak jak sama gra H3 ) swoje wiem ,a wiem tyle że na pewno wygrał bym z Psychem na Rapotra i jego teamejta no ale kogo to interesuje ;) nie mnie by najmniej .

 

Thx dla Uznego za grańsko w NG pozdro wariat ;)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...