Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

Krzys, z Uznym bylo tak:

 

Fil & Bobek grali rozgrzewke z Flaha i Boczkiem przed finalem. Ci drudzy zaczeli sie juz denerwowac, ze tak dlugo to trwa wiec powiedzieli do Uznego zeby im wylaczyl konsole. Uzny podbil, popatrzyl chwile i reset :D Miny Boba i Fila byly priceless wtedy :D

ROTFL HAHAHA :D. Uzny normalnie piwo Ci stawiam przy nastepnym spotkaniu :lol:.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

juz sie dokopalem, pierwsze miejsce:

 

Polish-Elite-Team !!!

MATII, KIKS, CRACOVIA, KUBA85pl

 

ogolnie pisza na swojej stronie klanowej ze fajnie bylo pojechac xbox'owcow i to do tego na klockach ;)

 

 

Nie było radarów, a oni stali w takich miejsach że można było się obsrać swiątecznym twarogiem.

 

Kampery takie, że dawno takich nie widziałem.

 

Ale jakoś, zanim zaczęli kampić to jakoś "xboxowców nie jechali". Dopiero potem Uber PRO taktykę obrali.

 

Zresztą spytaj Paweua

a raczej częściej grają w Halo (oprócz Uznego) pojechali pro PS3 CoD playerów i na końcu zajęli drugie miejsce

 

PRO PS3 COD playerów nie pojechali...

 

A z tej drużyny to tylko Juan mało grał w COD (Bodaj dwa razy).

 

Pawełek grać umie, i to bardzo, bardzo dobrze, uwierz mi. Zaś Bieniowi pożyczyłem COD'a na dłuszy czas do domu swego czasu. Grywał też bywając u mnie na wódeczcę. Więc sytuacja nie jest taka jaką ją przedstawiasz.

 

 

Co do postu Dziobaka:

A ty Maidenku, grasz sobie TDM z miszczami na poziomach 1-20 (to jakby w H3 Generał grał z typem na 5 lvl) a potem się dziwisz że tyłek dostajesz

 

LOL, co ty pie.przysz ; /

Jeżeli nie ma chłopaków na livie to gram z naprawdę dobrymi wariatami z Francji LOL

 

Jak się gra z dobrymi waritami to nie ma czasu na obronę pozycji (mówię o TDM)

 

 

Oni po prostu zagrali MEGA kamperiadę. Każdy Ci to powie.

A jeżeli chcesz z nami pograć to nasze gamertagi znasz...

 

Skopiesz na tylki :)

; p

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Krzys, z Uznym bylo tak:

 

Fil & Bobek grali rozgrzewke z Flaha i Boczkiem przed finalem. Ci drudzy zaczeli sie juz denerwowac, ze tak dlugo to trwa wiec powiedzieli do Uznego zeby im wylaczyl konsole. Uzny podbil, popatrzyl chwile i reset :D Miny Boba i Fila byly priceless wtedy :D

 

I wogole to chcialem jeszcze pogratulowac wszystkim na podium. Daliscie rade chlopaki.

 

No tak było :blush: Co nie zmienia faktu, ze 5 minut nam nawet nie dali, kiedy oni juz byli rozgrzani po meczach z karczohem i miniem, spoko :closedeyes:

 

EDIT:

paweu tez masz konto na ich-klasie :>

Edytowane przez _Bobek_
Odnośnik do komentarza
juz sie dokopalem, pierwsze miejsce:

 

Polish-Elite-Team !!!

MATII, KIKS, CRACOVIA, KUBA85pl

 

ogolnie pisza na swojej stronie klanowej ze fajnie bylo pojechac xbox'owcow i to do tego na klockach ;)

 

 

Nie było radarów, a oni stali w takich miejsach że można było się obsrać swiątecznym twarogiem.

 

Kampery takie, że dawno takich nie widziałem.

 

Ale jakoś, zanim zaczęli kampić to jakoś "xboxowców nie jechali". Dopiero potem Uber PRO taktykę obrali.

 

Zresztą spytaj Paweua

a raczej częściej grają w Halo (oprócz Uznego) pojechali pro PS3 CoD playerów i na końcu zajęli drugie miejsce

 

PRO PS3 COD playerów nie pojechali...

 

A z tej drużyny to tylko Juan mało grał w COD (Bodaj dwa razy).

 

Pawełek grać umie, i to bardzo, bardzo dobrze, uwierz mi. Zaś Bieniowi pożyczyłem COD'a na dłuszy czas do domu swego czasu. Grywał też bywając u mnie na wódeczcę. Więc sytuacja nie jest taka jaką ją przedstawiasz.

Jedyne co jest z dupy to brak możliwości ustawiania klas, ale tak już jest na LANie i hoi. CZĘŚĆ TREŚCI ZOSTAŁA WYKASOWANA NA ŻYCZENIE PEWNEGO PTYSIA :*. Ta gra polega na obronie pozycji i tyle, tu sie nie lata po całej mapie jak w H3. Jednym to odpowiada, drugim nie :)

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza

TO JEST TEMAT ODNOSNIE TURNIEJU HALO3, A NIE COD4 - KONIEC DYSKUSJI ODNOSNIE TURNIEJU COD4, ZALOZCIE SOBIE GDZIE INDZIEJ TEMAT O TYM JAK ZAMIERZACIE POLEMIZOWAC ODNOSNIE TURNIEJU COD4. Mala ciekawostka z top3 jest ok, ale nie dyskusja odnosnie tamtego turnieju.

Dalsze posty beda usuwane - zalozcie sobie odpowiedni temat w dziale Xbox360.

Odnośnik do komentarza
Krzys, z Uznym bylo tak:

 

Fil & Bobek grali rozgrzewke z Flaha i Boczkiem przed finalem. Ci drudzy zaczeli sie juz denerwowac, ze tak dlugo to trwa wiec powiedzieli do Uznego zeby im wylaczyl konsole. Uzny podbil, popatrzyl chwile i reset :D Miny Boba i Fila byly priceless wtedy :D

 

I wogole to chcialem jeszcze pogratulowac wszystkim na podium. Daliscie rade chlopaki.

LOL Zglaszam akcje Uznego na MVP!!!

 

Pchela nie mam juz zdrapek i nie jade do GS, bo za kazdym razem jak tam korwa jade to kupuje gre. Wczoraj kupilem Vikinga teraz bedzie ten Viking lezal przez 3 miesiace zafoliowany bo i tak nie mam czasu w niego grac.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
Krzys, z Uznym bylo tak:

 

Fil & Bobek grali rozgrzewke z Flaha i Boczkiem przed finalem. Ci drudzy zaczeli sie juz denerwowac, ze tak dlugo to trwa wiec powiedzieli do Uznego zeby im wylaczyl konsole. Uzny podbil, popatrzyl chwile i reset :D Miny Boba i Fila byly priceless wtedy :D

 

I wogole to chcialem jeszcze pogratulowac wszystkim na podium. Daliscie rade chlopaki.

LOL Zglaszam akcje Uznego na MVP!!!

 

Pchela nie mam juz zdrapek i nie jade do GS, bo za kazdym razem jak tam korwa jade to kupuje gre. Wczoraj kupilem Vikinga teraz bedzie ten Viking lezal przez 3 miesiace zafoliowany bo i tak nie mam czasu w niego grac.

Hmm ... próbowałem już 2 razy uploadowac swoje fotki w rarze na ftp'a i cos nie poszlo. Ustawione jest odbieranie czy to coś ja zlamiłem ? Jak tak to pogrzebie u siebie w czym tkwi problem.

Odnośnik do komentarza

Podziekowałem juz dawno ;P.

 

Nie jestem pewny, ale napisze ~~>

 

Co do samego PE. Nie znam całej historii z tym kącikiem "HALO ARENA", ale podobno nas olali, nie chcieli przeznaczyc jednej stronki dla nas. To po co sie prosic o patronat? Skoro neło samo uderzyło z propozycją kącika i pewnie tez TRonic nie mial problemow, zeby zalatwic patronat od morfeusza...

Odnośnik do komentarza

Owszem uderzyłem do PE, ale kompletnie mnie olalali... Niech sobie piszą te swoje recki i co tam tylko chcą ale stracili w moich oczach bardzo dużo.

 

Ostatnio doszedłem do błyskawicznej współpracy z Neo Plus i teraz wiem komu tak na prawdę zależy na rozpowszechnianiu Gamingu w Polsce i robieniu czegoś od Graczy dla Graczy. Wielkie gratzy dla nich.

 

Turniej GoWa nie wyszedł z wyżej wymienionego powodu, a szkoda. W sumie miałem jeszcze zamiar pojechać na turniej CoD4 ale wyszło tak, że nikt ze sceny się tam nie wybierał :ninja:

 

Odnośnik do komentarza
Co do samego PE. Nie znam całej historii z tym kącikiem "HALO ARENA", ale podobno nas olali, nie chcieli przeznaczyc jednej stronki dla nas. To po co sie prosic o patronat? Skoro neło samo uderzyło z propozycją kącika i pewnie tez TRonic nie mial problemow, zeby zalatwic patronat od morfeusza...

Jezeli bedzie wystarczajaco duzo interesujacych i na poziomie materialow, nie ma problemu. Mozna ewentualnie robic cos z kacikiem FPP - tak sprawa wygladala jakis czas temu.

Cichy z kim dokladnie rozmawiales, tak z ciekawosci?

Odnośnik do komentarza
Podziekowałem juz dawno ;P.

 

Nie jestem pewny, ale napisze ~~>

 

Co do samego PE. Nie znam całej historii z tym kącikiem "HALO ARENA", ale podobno nas olali, nie chcieli przeznaczyc jednej stronki dla nas. To po co sie prosic o patronat? Skoro neło samo uderzyło z propozycją kącika i pewnie tez TRonic nie mial problemow, zeby zalatwic patronat od morfeusza...

To co my tu jeszcze robimy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...