Skocz do zawartości

PixelJunk Monsters


ziemia1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pobawiłem się sekundkę i trofea w tej grze raczej należą do tej samej kategorii jak w PJ Eden czyli dla są przeznaczone dla wąskiej grupy konsolowych masochistów :) Jest nowy tryb gry specjalnie z planszami dla trofeów.

 

btw.chyba pierwsza gra z dostępnych(we wszystkie nie grałem więc pisze chyba) która umożliwia po patchu puszczanie muzyki bezpośrednio z XMB ,a nie po przez opcję w grze...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Ja o dziwo zaliczyłem pierwsze trophy za pierwszym razem ale jak sobie dalsze oglądałem to rzeczywiście - dla masochistów :)

 

wiesz zaliczyć jakieś trophies to nie problem ale obstawiam,że większość osiągnie poziom zbliżony do Eden czyli do 25% z możliwych :P ( w tym ja :P)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

W Eden przecież nie było aż tak trudno, bez problemu większego raczej powinno się zdobyć ~50% niektóre trofea owszem są hardcorowe... ale np. ja zdobyłem ~70% zbytnio się nie wysilając :)

 

Co do Potworków to.. hmm wydają się cięższe niż w Eden, ale na razie na pewno tego nie sprawdzę... tyle gier nowych że nie ma czasu na popierdółki pokroju Monsters ;)

Odnośnik do komentarza
W jaki sposób pobrał się wam patch ? włączyliście grę i wyskoczyło wam że jest nowy patch ? I gdzie zobaczyć jakie są trophy do zdobycia w PixelJunk Monsters ?

uruchamiasz grę będąć zalogowanym do PSN i patch ściągnie się automatycznie(wyskoczy komunikat,że go ściąga).Jakie i ile trofeów jest do zdobycia zobaczysz tam gdzie zawsze są trofea-czyli w odpowiedniej zakładce w XMB(oczywiście pojawią się one tam po ściągnięciu patcha)

Odnośnik do komentarza
Jestem podłączony do PSN ,włączyłem grę i żaden patch mi się nie ściąga.Może to dla tego że mam wersję Encore ? PixelJunk Monsters mam z konta USA i na nim patrzyłem czy się pobierze patch jak i na koncie PL

 

Patch dla wersji US jest dziś dostępny do pobrania. W nocy pobrałem i pójście spać mi się trochę przedłużyło (4:20).

Odnośnik do komentarza
Jestem podłączony do PSN ,włączyłem grę i żaden patch mi się nie ściąga.Może to dla tego że mam wersję Encore ? PixelJunk Monsters mam z konta USA i na nim patrzyłem czy się pobierze patch jak i na koncie PL

 

Patch dla wersji US jest dziś dostępny do pobrania. W nocy pobrałem i pójście spać mi się trochę przedłużyło (4:20).

Właśnie i to było to że się nic chciało nic pobrać;-) Dzisiaj się patch ściągnął.

Odnośnik do komentarza

No ladnie... SONY cos zwalilo. Mialem PJ Monsters, przeszedlem cale i zdobylem wszystkie trofea. Dzisiaj kupilem dodatek Encore. Probuje zainstalowac i wywala mi, ze juz mam zainstalowana nowsza wersje O.o

Wiec usunalem podstawe i zainstalowalem Encore. Po wlaczeniu wyskoczylo info o update. Zrobilem update i... w menu nie ma opcji Trophy..., mam PIERWSZA wyspe (w dodatku zadna plansza nie jest zaliczona !) oraz opcje Unlock Full Game !!! No (pipi)a co to ma byc?!

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Juz wszystko jest ok. Nie zmienia to jednak faktu, ze SONY dalo dupy z tym Encore. Jakbym nie skopiowal save'a przed ta cala akcja z dodatkiem to wszystkie zaliczone plansze poszlyby sie kochac.

Trzeba bylo usunac PJ Monsters i Encore. Sciagnac podstawe, zainstalowac, potem sciagnac Encore, zainstalowac i dopiero wtedy wlaczyc gre i zrobic update. A na koniec jeszcze skopiowac spowrotem save z pendrive'a...

Odnośnik do komentarza

Przezorny zawsze ubezpieczony.Ja i tak kopiuje każdy ważny "sejf" na dysk laptopa dzięki czemu zawsze jestem przygotowany na najgorsze (format , itd ). Ale nie ma co Sony musi popracować nad softwarem ,bo pod tym względem są lata świetlne za murzynami.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

przez ta gre spoznilem sie do pracy,a dzien pozniej o malo spoznilem sie na samolot :) wiecie,uaktywnil mi sie syndrom "jeszcze raz sprobuje,juz ostatni..." ;) Kobita widziala jak gram i jak normalnie olewa w co gram,tak teraz spojrzala chwile i juz bylo "no gdzie ten luk stawiasz?a ta armate tutaj postaw" ;) Dalem jej sprobowac i teraz jest walka o pada :) Gra przypomina mi stara gre Rampart,gdzie rowniez budowalo sie wiezyczki obronne,zagrywalem sie w to z kumplem wiec teraz PJM od razu mi przypasowalo.Polecam,ale uwaga,wciaga!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...