Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5 R


Rekomendowane odpowiedzi

Niema co liczyć na VF5R na konsole, jeżeli VF5 sprzedała się na obydwie

platformy we wszystkich regionach w ilości 520,505

z czego pewnie większość po zagraniu w grę już nie zagra bo okazała się

mało przystępna dla casuala. A dla tych 100 tyś fanów którzy kupią dodatek

raczej żadna firma się nie zadłuży.

 

Jedyna opcja to R jako download content.

 

No tak ale znowu download content kupią tylko osoby które grę już mają czyli to też nie za bardzo.

 

Myślę że posiadacze PS3 mogliby się poczuć zadowoleni gdyby Virtua Fighter 5 R z dopracowaną opcją gry online wyszła na ich konsolę w seri PLATINUM. Problem w tym że SEGA raczej nie chce zarobić trochę kasy w łatwy sposób.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niema co liczyć na VF5R na konsole, jeżeli VF5 sprzedała się na obydwie

platformy we wszystkich regionach w ilości 520,505

z czego pewnie większość po zagraniu w grę już nie zagra bo okazała się

mało przystępna dla casuala. A dla tych 100 tyś fanów którzy kupią dodatek

raczej żadna firma się nie zadłuży.

 

Jedyna opcja to R jako download content.

 

No tak ale znowu download content kupią tylko osoby które grę już mają czyli to też nie za bardzo.

 

Myślę że posiadacze PS3 mogliby się poczuć zadowoleni gdyby Virtua Fighter 5 R z dopracowaną opcją gry online wyszła na ich konsolę w seri PLATINUM. Problem w tym że SEGA raczej nie chce zarobić trochę kasy w łatwy sposób.

Próbując sprzedać coś czego wcześniejsze wersje rozeszły się w, jak na grę, "pożal-się-boże-ilościach" za połowę ceny :lol: ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Napiszmy petycje do Segi poniżej zamieszczam dwa linki z takowymi petycjami jedna po japońsku druga po angielsku.

 

1. http://virtuafighter.com/forums/ubbthreads...t/Number/226433

 

2. http://www.gamersglobal.com/news/1358

 

Osobiście od siebie dodam że nigdy nie byłem fanem jakichkolwiek bijatyk 3D lub 2D.Zmieniło się to za sprawą właśnie vf4:evo

Spodobało mi sie to że ktoś kto ćwiczy w tej grze może z niedoświadczonym przeciwnikiem właściwie się bawić sam tego doświadczyłem.

Każda z postaci jest dobrze zróżnicowana i zbalansowana ma coś kosztem czegoś choćby jeffry silne rzuty i w pewnym sensie jest wolniejszy odwrotnie ma lion

Sam bawiłem się dużo w queście ok 8000 walk stoczonych różnymi postaciami tak wiem to nic nie znaczy komp gra schematycznie i takie tam.

Ale ja nie o tym skończyłem z tym właściwie bo mało w to osób gra a pogranie z kimś równa się przejechanie pół polski a ja nie bardzo moge i nie kręci mnie to tym bardziej.Dlatego licze na wypuszczenie tej wersji na konsole z online (tak wiem jest na X360 ale jakoś wole nowszą wersje a po za tym musiał bym konsole zaraz kupywać i płacić tym złodziejom za granie w sieci oczywiście nie mam nic przeciwko jakby powstała wersja na 360-tke) ,a wtedy do tej gry powróce narazie nie widze sensu to tyle o de mnie rzekłem.

 

PEACE.

Odnośnik do komentarza

Jeśli na tegorocznym E3 lub TGS, Sega nie uraczy nas trailerem VF5R z logiem PS3/X360, to raczej możemy zapomnieć o wrzuceniu tej gry w paszcze naszych konsoli. Wtedy już prędzej będzie można wypatrywać newsów o VF6. Nadal jednak liczę na pojawienie się dopakowanego VF5 na konsolach(pod petycją podpisałem się rękami i nogami kilka razy), bo brak online w wersji PS3 cholernie boli:/

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich po dlugiej przerwie ( sprzedalem ps2 latka temu i dopiero teraz nabyłem ps3). Ostatnia VF w jaką grałem to było VF4Evo ( i byłem nią zachwycony). Myślałem o kupnie VF5, ale teraz to chyba poczekam i poobserwuję rozwój sytuacji. Swój głos o wydanie VF5R na konsole oddałem ;) ...i myślę że VF5R wyjdzie na konsolki. Myślę nawet że jak wydadzą tą grę na ps3 to będzie miała online mode, którego zabrakło wcześniej. I wtedy zacznie się konkretne granie a nie tylko vf quest :P , bo wcześniej to baaaardzo brakowało mi sparring partnerów. peace

Odnośnik do komentarza
Tier lista z najnowszej Arcadii. Ukradłem z tego bloga.

 

S Rank: Taka-arashi, Wolf, Lion, El Blaze, Pai, Vanessa, Lei-Fei

A Rank: Goh, Akira, Jeffry, Lau, Eileen, Sarah, Jean, Aoi, Jacky, Kage

B Rank: Brad, Shun

 

No ładnie Akira,Lau,Sarah,Jacky,Kage zaliczyli level down.

Cieszy mnie Wolf w czołówce,który z low tiera w końcu jest na szczycie.

To w porównaniu do VF4 evo.

Ale i tak każdą postacią można wygrać z każdą(zbliżony potencjał bojowy) gdyż nie ma lepiej zbalansowanej bijatyki 3d.

Tyle,że dalej będą grać w to może 3 osoby...

A wieeeelka szkoda.

Chętnie bym zobaczył jak wszyscy ludzie ze sceny polskiego tekkena graliby w tą grę(kto kim byłby najlepszy itd) i jaki wtedy byłby układ sił...

 

No nic wracam do tekkena.

Edytowane przez Punisher
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Zbliza sie szansa na odpalenie VF5 D / VF5 R na PC.

LINDBERGH jest czesciowo emulowalny, taka Bitmania i jeszcze kilka tyt. ktore pochodza z LINDBERGH, chodza z dzwiekiem, w 100% pod windowsem.

Caly automat jest na P4 3.0HT GHz / GeForce 6600GT, no i na linuxie, prace trwaja...

 

Puki co nie ma zadnych informacji o legalnym porcie VF5R na konsole?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jestem totalnie zawiedziony. Mimo, że gracze napisali petycje i zebrali bardzo dużo podpisów to Sega delikatnie mówiąc ma to w (pipi)e. Nie będzie Vf 5 r na konsole to już jest pewne ( chyba , że jakiś cud się zdarzy ..oby ) Szkoda bo chętnie bym dołożył do mojej kolekcji bijatyk . Powody ? Może niedoceniony potencjał tej gry ...o ile mi wiadomo mimo niesamowitej jakości tej gry sprzedaje się ona tylko dobrze ( czytaj każda większa konkurencja ją wyprzedza niestety... ) Być może wydanie tej giery w pudełku to zbyt duży wydatek? A zapewne kupi ją mniej ludzi niż oryginał. Chyba, że macie jakieś inne powody? Chętnie poczytam:)

Odnośnik do komentarza

Jestem totalnie zawiedziony. Mimo, że gracze napisali petycje i zebrali bardzo dużo podpisów to Sega delikatnie mówiąc ma to w (pipi)e.

Ile to jest dużo? Tysiąc? Dwa? Dziesięć czy 60 tysięcy? W skali makro to nic a Sega nie jest organizacją dobroczynną tylko przedsiębiorstwem nastawionym na zysk. VF5 na konsole sprzedał się w niezadowalających (a raczej śmiesznych) ilościach, z tego co czytam to nawet już w Japonii hype opadł na korzyść innych gier, trochę z winy Segi bo licencja na automaty VF ogranicza się jedynie do ich wynajmu przez co kierownikom salonów niezbyt opłaca się stawianie ich w swoich arcade'ach.

I to nie Sega ma graczy w (pipi)e, tylko gracze (nie licząc tych kilku tysięcy poza Jap.) mają w (pipi)e VF, taka jest prawda. Wolą Tekkena czy innego SF4 (jeśli ktoś w to jeszcze w ogóle gra)

 

 

Mogę się mylić, jestem zły bo dawno nie ruchałem

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość GaScAn

Zapytano J.Wonga na jego blogu jaką grę zabrałby na bezludną wyspę- odpowiedział że vf 5

 

 

Victor T

Hey Justin. If you were stranded on a deserted island and you only had a choice of one fighting game you could bring along with you, which fighting game would it be?

 

JWonggg Answer

I think I would bring a puzzle game called Magical Drop 3. It?s a fun puzzle game and the first arcade game I ever touched in the arcade. But for a fighting game, I would probably pick Virtual Fighter 5 since it?s a hard fighting game to master and to master one characters takes very very long.

 

 

VirtuaL to oryginalny błąd z tego wywiadu :down:

 

poza tym ciężko się z nim nie zgodzić

 

źródło: http://jwonggg.com/?p=324

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

NemoKOF generalnie ujmując sprawę pliki z VF5 a VF5R ( płytki segi ) nie wiele się różnią.

Jak bym dostał ripa wersji arcade 5 i 5R może coś by się zadziało, pewnie na konsoli z XBR da się podmienione pliki odpalić, ciekaw jestem z jakim skutkiem. Na 100% kod sieciowy by nie zadziałał. Tylko skąd wyciek...

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Jest duże prawdopodobieństwo ,że Virtua Fighter 5 Final Showdown wyjdzie na konsole. Sega zarejestrowała Final Showdown na konsole w biurze patentowym.

 

Piszą o tym na forum VF DC oraz na backdash.

 

Także wszyscy trzymajmy kciuki no i sam temat można zmienić R-ka już raczej nieaktualna.

Edytowane przez Grzesiek
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Yup, to juz oficjalne. VF5 FS bedzie mozna sciagnac za pomoca XBL i PSN latem 2012. Ciesze sie jak dziecko ale dobija fakt, ze jeszcze tyle trzeba bedzie czekac.

 

http://gamersyde.com...d-11777_en.html

 

PS. W koncu bedzie online na PS3. Ciekawe czy bedzie smigac tak pieknie jak na X360.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...