Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem Zg(RED.)ów


Plx

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem do wniosku, że Zg(RED.)dą przyda się troche krytyki, ponieważ każdy z nas popełnia błędy, a lepiej o tych błędach wiedzieć, bo w końcu człowiek na błędach się uczy :] Tu możemy napisać to co przez te 10 lat nam się nie spodobało w danym Zg(RED.)ziolu, gazedce, poradniku etc. Jak już napisałem zróbmy to z głową, w końcu jesteśmy Homo sapiens...a przynajmniej większa część z nas :crazy: Tak więć do dzieła :spartanin: Niech Zg(RED.)y dowiedzą się o swoich błędach

Odnośnik do komentarza

Jak zobaczyłem temat od razu pierwsze co przyszlo mi do glowy to opowiastki o dzieciach :(

Yohko & Teruo - to juz naprawde lekkie przegiecie by zawsze na poczatku badz koncu szarerj strefy pisac o dziecku.

HIV - jak slysze "tornado Kacper" to od razu mam ochote puscic pawia. Ludzie zachowajcie to dla siebie albo piszcie o tym tylko w HP.

Poza tym HIV w dziale HC ROOM jest specem od wystroju pokoju i wiecznie cos mu nie pasuje, kable, wycinanki, kubki itd itp. Kazdy lubi cos innego i ma inny gust. Chyba kazdy wie co mu pasuje w pokoju. Lubisz minimalizm i przestrzen ok, ale nie nudz juz. Jestes jak Tomasz Jacykow (czy jak on tam sie zwie) wielki stylista i znawca co kazdego z(pipi)ie za stroj a w ostatecznosci wszystkich ubiera pod siebie :(

Odnośnik do komentarza

Co do dzieci czy rodzin zg(red)ów, to mogą być, byle nie za dużo - pismo kupuję po części właśnie dla zg(red)ów, gdyby ich zastąpiła redakcja jakiegoś innego magazynu, to momentalnie bym przestał kupować PE (wszystko mam w necie, za darmo).

A jedyne co przyszło mi do głowy aby krytykować, to niech Kali da kiedyś znowu swoje "YEEEEEEEAAAAAAH" na całą linijkę, he he! Nie wiem po co w ogóle to piszę, pismo jest już na to zbyt komercyjne aby coś takiego przeszło...

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Moim zdaniem jedym z powodów dlaczego PE stał się kultowym miesięcznikiem jest właśnie fakt, że zg(Red)y pisały co nieco o swoim życiu osobistym- o swoich imprezach/rodzinach/dziewczynach (naturalna kolej rzeczy, skoro dorobili się dzieciaków to i o nich wspominają). Dzięki temu mogliśmy ich bardziej poznać, przstali być dla Nas czytelników "postaciami z gazety" a "żywymi osobami". Ja np takiego Myszaqa autentycznie lubię, z Kalim spaliłbym chetnie troszkę ziela :( itp itd

Odnośnik do komentarza
Gość logan40

Co do rodzin,moim zdaniem nie powinno to wychodzić poza HP

 

Najbardziej irytują mnie niektore odpowiedzi HIV'a, sorry stary - za dużo cwaniakujesz (poczytajcie sobie jego w odpowiedzi w listach rok temu, a poczytajcie dziś)

 

Rzekłem

Odnośnik do komentarza

Odsunąć HIV-a od wyścigów. To wspaniały recenzent ale dla wszystkich innych gier. No i do listów też się nadaje, chociaż dla starszych czytelników może robić chamskie wrażenie to pewnie młodziany lubią jak się kogoś jedzie płytkimi tekstami.

 

z pisma o grach stali sie pismem o 'nich samych'. Za duzo osobistych pierdoł

 

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami, zapewne to miało spory wpływ na rezygnację z kupowania każdego numeru. Teraz kupuję około 2 numery rocznie, takie w których jest sporo gier i mają mało czasu na pociskanie głodnych kawałków.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

Ja tam się nikogo nie czepiam :) Do czasu kiedy ktoś nie wbije szpili między moje żebra 8) Ekipa ciężko pracuje, skoro utrzymują swoje stołki, znaczy iż robią to dobrze... nikogo nie trzymają w redakcji za ładne oczy (chyba)... Niech piszą o dzieciach, śmieciach, żonach i kochankach, oby z umiarem (jakieś krótkie wzmianki), nie jako życio-rys, hit miesiąca... Rodziny narazie nie zakładam i potrzebuję poczytać o konsolach, & grach, jeśli mnie "przyciśnie" sięgnę kiedy trzeba po poradniki ale takie jak: "Mam dziecko" czy "Rodzice"... Krytyka też wskazana, nie zapominajmy jednak o Savoir Vivre, nawet kiedy żartujemy, róbmy to z klasą :/

 

 

Pozdrawiam całą Redakcję

Odnośnik do komentarza

Łykam od lat każdy kolejny numer i uważam,że gazeta jest OK. Po części właśnie dlatego,że zgredziole wrzucają coś o sobie . Jednak jest kilku chłopaków, którzy zbyt subiektywnie recenzują gry. W takim sensie,ze jak dany tytuł im podejdzie ,to skrobią o nim same superlatywy -prosty przykład : Ural pojechał z recką K&L do tego stopnia, że od razu (po jakichś dwóch tygodniach) po przeczytaniu poleciałem do MM, kupiłem , a po odpaleniu szukałem żyletki,żeby się pociąć . No panowie ... obiektywizm musi być, jeżeli już kreujecie wizerunek niezależności .

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Może by wypadało, by jakiś Zg(Red.) się tu wypowiedział, hm?

Lubię HIV-a ale czasem jak czytam jego recki to mam ochotę puścić pawia. Ja rozumiem, że chcesz przekazać emocje, ale określenia typu ryjące beret czy strzał w pysk są niegodne recenzenta. No i ten Tornado Kacper :> Gratuluję Ci pociechy i tego, że w wieku 4 lat masterował postacie w Soul Calibur 3, no ale jak napotykam się na to określenie w HP, to zazwyczaj przechodzę do innej ramki :/

 

No panowie ... obiektywizm musi być, jeżeli już kreujecie wizerunek niezależności .

 

Ludzie, wbijcie sobie raz na zawsze do głowy - nie ma czegoś takiego jak obiektywna recenzja. Jeśli przy zakupie gry kierujesz się tylko jedną recenzją, to gratuluję ^_^

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza

wiem, ze to przegiecie wspominać znów o tym wybielaczu

ale jeszcze większym przegięciem jest ta rażąca reklama w ostatnim PE

wiem, że czasami coś od nas czytelników do was dociera jednak

i mam nadzieje, że na powaznie traktujecie takie echo,

pamietam też co pisał Fenix o reklamodawcy, który rządzi w tym momencie

i to on mówi jaka reklama bedzie umieszczona w tym a nie innym nr PE i czy wogóle,

ale ludzie, czy stac was jeszcze na to, żeby powiedzieć 'nie' i zwrócić klimat pismu?

nie ważcie się nawet wspominać, że Lara też se wybieliła zębiska xxx wybielaczem :catfight:

nie moglibyście łaskawie uważniej podpisywać umowy następnym razem, ad. zamieszczania reklam w WASZYM PE!!!?

 

poza tym pozdrawiam :closedeyes:

Odnośnik do komentarza

Co do tego ze hiv za bardzo cwaniakuje w listach-zgdzam sie w 100%.wystarczy poczytac listy jakies 40 numerow temu i zobaczyc teraz....

A pozatym w PE ostatnio jest od za(pipi).nia reklam.co strona to reklama praktycznie(wiem ze to nie ozgredach ale tak przy okazji dodalm).

Aisza zauwazylem ze za wszelka cene zawsze ich bronisz...co ty chcesz przez to osiagnac?????

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Mi osobiście reklamy nie przeszkadzają zbytnio, ba nawet ten wybielacz mnie nie wqurwia ;) A co mnie wpienia? Np fakt jak skończyła się sprawa z Shivą (lubiłem kolesia- min ta sama miłość do PES'a)- odszedł w atmosferze oskarzeń (np Butcher zarzucał mu, że kopiował jego texty, potem za to redakcja przepraszała zainteresowanego). I zero komentarza, wyjaśnienia ze strony redakcjii. A przydałoby się...Panie Przemku słyszysz pan?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...