Skocz do zawartości

Inteligentna krytyka pod adresem Zg(RED.)ów


Plx

Rekomendowane odpowiedzi

A gdyby o Tobie coś takiego napisali to nie chciałbyś SPRAWIEDLIWOŚCI? Każdy ma prawo bronić swego "dobrego imienia" czyż nie? A text "Gdyby to ode mnie zależało, to na łamach PE bym Shivy nie przepraszał. Bo w sądzie i tak nic by nie udowodnił" rozwala. Sporo o Tobie mówi.

 

Postnęliśmy jednocześnie, więc jeszcze na to krótko odpiszę :/.

 

Stary, czytaj ze zrozumieniem. Każdy moze bronić swojego imienia, ale liczy się styl. To nie jest sprawa między Shivą a Czytelnikami, tylko między Shivą, a redakcją. Więc niech będzie profesjonalistą i niech to załatwia oficjalną drogą, a nie machając szabelką na forum i co trochę coś insynuując.

 

A co do sądu, no cóż. Traktujmy się poważnie. Nie wiemy jak było i kto tutaj ma rację - widzę, że z góry założyłeś, ze Shiva. Ja nie mam zamiaru niczego zakładać - po prostu z braku dowodów sąd sprawę umorzy, a tym bardziej dlatego, że PE już go publicznie przeprosiło. Dlatego takimi tekstami po prostu się kompromituje. Sąd i tak zasądziłby co najwyżej przeprosiny na łamach miesięcznika, a te - jak wiadomo - już się ukazały. Dlatego jak dla mnie temat zamknięty. Poza tym naprawdę jest to już infantylne :P.

 

Zresztą dość - jałowa to dyskusja, jak zawsze, więc definitywne finito z mojej strony :D.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
A gdyby o Tobie coś takiego napisali to nie chciałbyś SPRAWIEDLIWOŚCI? Każdy ma prawo bronić swego "dobrego imienia" czyż nie? A text "Gdyby to ode mnie zależało, to na łamach PE bym Shivy nie przepraszał. Bo w sądzie i tak nic by nie udowodnił" rozwala. Sporo o Tobie mówi.

 

Nie kumasz jednej rzeczy. Nikt nikomu nie zabrania żadać sprawiedliwości. Ale żądanie sprawiedliwości to jedna rzecz, a żądanie sprawiedliwości z jednoczesną chęcią "zauważenia mojej sprawy" i zbieraniem widowni, to troche inna sprawa - jest to strasznie dziecinne podejscie IMO. Albo załatwia sie sprawe do konca publicznie, albo do konca prywatnie, ale zawsze DO KOŃCA, a nie pisze sie jakies półsłówka z myślą, że "ha! dałem im do myslenia, na pewno podziała". Bez kitu, nienawidze jak ktoś bawi się w półśrodki, zamiast albo powiedzieć raz co mu na bani leży albo zakonczyc temat raz na zawsze.

 

Mnie to naprawde je.bie co się stało w gronie redakcji, ze doszło do odejscia shivy, i podejrzewam, że nie tylko mnie. Trudno, tak bywa. I tak naprawde, nikt poza redaktorami i poza osobami, które znają sprawe z pierwszej reki, nikt nie powinien sie wypowiadać na ten temat, chwaląc jednych lub gardząc drugimi.

Odnośnik do komentarza

Co do Shivy, nie intersuje mnie jego relacja z magazynem i całe te waśnie. Po prostu uważam, że pisał bardzo fachowo i ciekawie i brak mi jego twórczości w PE. Szkoda, że odszedł.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Potwierdzam. Jakieś wyjaśnienie by się przydało ...

 

Naprawdę myślisz, że prywatne sprawy pomiędzy pracownikiem i pracodawcą powinny być tłumaczone na forum publicznym ? Takie sprawy pozostają wewnątrz firmy (czy to Grupa 69, Independent Press, Bauer, czy TVN), czego przykłady masz praktycznie co miesiąc w mediach - sam bym chciał wiedzieć czemu odszedł z TVN Hubert Urbański, czemu odwołali Tomasza Lisa i o co chodziło w aferze z Tomaszem Kammelem, ale się nie dowiem. Ty też nie powinieneś w to wnikać, bo nawet jeśli Psx Extreme jest niekonwencjonalnym magazynem, to pewne zasady obowiązują także tutaj.

 

Sprawa pomiędzy Shivą a Butcherem to całkiem inna kwestia, która po oficjalnych przeprosinach ze strony redakcji nie dotyczy również samej redakcji.

 

Bądźcie więc dorośli i niech nie trzeba już więcej wam tłumaczyć, czemu powody odejścia Shivy Was nie dotyczą. Zajmijcie się swoimi sprawami, a tą po prostu zostawcie. Aight?

Odnośnik do komentarza

Panowie....Panowie.....Zauważyłem że powoli robi nam się bałagan - odchodzimy od tematu. Proponuje żebyśmy zamknęli temat Shivy i jego odejścia z PE i wrócil ponownie do krytyki, bo ostatnie odpowiedzi tylko tyczą się osoby Shivy. Zakładając ten post chciałem się dowiedzieć, być może uświadomić Zg(red.)ów co robili/robią nie tak..a nie słuchać kłótni. Bądźmy dorośli..... :vincencik:

Odnośnik do komentarza

To jeszcze tylko ostatni raz cos dodam na ten temat.

Kupujac PE co miesiac i dajac wam tym samym zarobic na mnie chcialem poprostu wiedziec czy osoby do ktorych idzie te 8 zeta sa fajne i wogole "cool" jak to jest w magazynie czy tak naprawde sa chamami i obrazaja kolege ktory odszedl.Bo gdyby jednak sie okazalo ze jestescie chamy to zwyczajnie bym olal ta gazetke bo wszystko mam w necie.

 

Swoja droga sprawiedliwosc na tym forum jest za(pipi).sta....

Danilo1972 mogl napisac ze moje opinie sa zalosne(to chyba jest lekka obraza?) ale ja juz za to go lekko pojechac nie moge i do tego dosataje 60% warn'a.... :)

Edytowane przez AumaanAnubis
Odnośnik do komentarza

też ci dodam coś na temat

nie idealizuj Shivy bo go nie znasz raczej, więc skąd założenie że racja jest jego?

sam temat jego odejścia był już wałkowany masę razy, dawno temu - bo wiesz, to jest stary temat i większość o tym zapomniała

jak dla ciebie to jest ważna kwestia to przeszukaj forum, znajdziesz odpowiedni temat

 

widzę że jesteś przedstawicielem rasy "obrażać to my ale nie nas"

 

też stwierdzam ze twoje opinie są delikatnie mówić ciula warte, to nie jest przytyk do twojej osoby a stwierdzenie faktu

weź się ogarnij i przestań histeryzować

 

 

p.s. "lekka obraza" BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.....

Odnośnik do komentarza
też ci dodam coś na temat

nie idealizuj Shivy bo go nie znasz raczej, więc skąd założenie że racja jest jego?

sam temat jego odejścia był już wałkowany masę razy, dawno temu - bo wiesz, to jest stary temat i większość o tym zapomniała

jak dla ciebie to jest ważna kwestia to przeszukaj forum, znajdziesz odpowiedni temat

 

widzę że jesteś przedstawicielem rasy "obrażać to my ale nie nas"

 

też stwierdzam ze twoje opinie są delikatnie mówić ciula warte, to nie jest przytyk do twojej osoby a stwierdzenie faktu

weź się ogarnij i przestań histeryzować

 

 

p.s. "lekka obraza" BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.....

 

 

Nie mam juz nic do powiedzenia na ten temat wiec przestan.Nie idealizuje Shivy(w ktorym miejscu niby napisalem ze to on ma racje????)."obrażać to my ale nie nas" -nie ,nie jestem z tych ale napinke zaczal tamten tym razem.Jestem tu zbyt krotko i nie wiem ze bylo juz to walkowane i jakos nie chce mi sie przeszukiwac calego forum w tym celu.

"p.s. "lekka obraza" BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA....."-wymiewaj sie,wysmiewaj....

Skoro moje posty sa ciula warte to znaczy ze co najmniej jeszcze 3 uzytkownikow tez sa ciula warte(oprocz oczywiscie twoich-twoje sa super i jako jedyne na tym forum maja sens)

Ten temat jest po to aby cos krytykowac.Nie podobalo mi sie to wiec skrytykowalem-nie pasi to nie zagladaj tu.

Nastepnym razem jak bedziesz cos mial do mnie to pisz na pw bo zasmiecasz temat(ale tobie oczywiscie ujdzie to bez warn'a).

P.S.Proponuje zmienic nazwe tematu na "Nieinteligentna krytyka pod adresem uzytkownikow"

 

EDIT

 

Ktos tam napisal ze sprawy miedzy shiva a pe sa prywatne.Wiec dlaczego zgredzi pisza na lamach pe o swoich dzieciach itd.?Przeciez to tez prywatne sprawy.Aha rozumiem-tylko o tych przyjemnych sprawach mozna pisac a te mniej przyjemne ukryc gdzies gleboko i postarac sie aby nikt sie o nich nie dowiedzial bo by to jeszcze komus zaszkodzilo...

Edytowane przez AumaanAnubis
Odnośnik do komentarza
też ci dodam coś na temat

nie idealizuj Shivy bo go nie znasz raczej, więc skąd założenie że racja jest jego?

sam temat jego odejścia był już wałkowany masę razy, dawno temu - bo wiesz, to jest stary temat i większość o tym zapomniała

jak dla ciebie to jest ważna kwestia to przeszukaj forum, znajdziesz odpowiedni temat

 

widzę że jesteś przedstawicielem rasy "obrażać to my ale nie nas"

 

też stwierdzam ze twoje opinie są delikatnie mówić ciula warte, to nie jest przytyk do twojej osoby a stwierdzenie faktu

weź się ogarnij i przestań histeryzować

 

 

p.s. "lekka obraza" BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.....

 

 

Nie mam juz nic do powiedzenia na ten temat wiec przestan.Nie idealizuje Shivy(w ktorym miejscu niby napisalem ze to on ma racje????)."obrażać to my ale nie nas" -nie ,nie jestem z tych ale napinke zaczal tamten tym razem.Jestem tu zbyt krotko i nie wiem ze bylo juz to walkowane i jakos nie chce mi sie przeszukiwac calego forum w tym celu.

"p.s. "lekka obraza" BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA....."-wymiewaj sie,wysmiewaj....

Nastepnym razem jak bedziesz cos mial do mnie to pisz na pw bo zasmiecasz temat(ale tobie oczywiscie ujdzie to bez warn'a).

Ach ci nowi …Diabeu bądź wyrozumiały bo nie wie co czyni hehehehe

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik
Potwierdzam. Jakieś wyjaśnienie by się przydało ...

 

Naprawdę myślisz, że prywatne sprawy pomiędzy pracownikiem i pracodawcą powinny być tłumaczone na forum publicznym ? Takie sprawy pozostają wewnątrz firmy (czy to Grupa 69, Independent Press, Bauer, czy TVN), czego przykłady masz praktycznie co miesiąc w mediach - sam bym chciał wiedzieć czemu odszedł z TVN Hubert Urbański, czemu odwołali Tomasza Lisa i o co chodziło w aferze z Tomaszem Kammelem, ale się nie dowiem. Ty też nie powinieneś w to wnikać, bo nawet jeśli Psx Extreme jest niekonwencjonalnym magazynem, to pewne zasady obowiązują także tutaj.

 

Sprawa pomiędzy Shivą a Butcherem to całkiem inna kwestia, która po oficjalnych przeprosinach ze strony redakcji nie dotyczy również samej redakcji.

 

Bądźcie więc dorośli i niech nie trzeba już więcej wam tłumaczyć, czemu powody odejścia Shivy Was nie dotyczą. Zajmijcie się swoimi sprawami, a tą po prostu zostawcie. Aight?

 

 

Kurczę, teraz żałuję że podsyciłem temat :) W sumie masz rację, nie powinniśmy się mieszać w cudze sprawy. Po prostu ciekastwo robi swoje. Sku***ałe ciekastwo.

 

 

A tak poza tym do czego mogę się przyczepić to pewne niedbalstwo ze strony HIVa, który zaraz po recenzji PGR 4 oceniał sega rally kierując się grafiką tej pierwszej gry. Moim zdaniem w trzech groszach Ural lepiej podszedł do tematu :P

Może i głupia jest ta moja argumentacja i składnia, ale teraz siedzę w szkole na programowaniu i nad głową wisi mi 10 osób, które cały czas drą papy.

 

Pozdro wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Kurczę, teraz żałuję że podsyciłem temat :) W sumie masz rację, nie powinniśmy się mieszać w cudze sprawy. Po prostu ciekastwo robi swoje. Sku***ałe ciekastwo.

 

Ziom nie martw się, ja też jestem paskudnie ciekawski i zawsze wciskam nos w nie swoje sprawy, ale trzeba nauczyć się kontrolować te instynkty zdradzieckie, bo za dużo się dzieje w naszych życiach by wtrącać się w sprawy innych bez przerwy :P

Odnośnik do komentarza
.Jestem tu zbyt krotko i nie wiem ze bylo juz to walkowane i jakos nie chce mi sie przeszukiwac calego forum w tym celu.

 

to zamiast siać ferment weź posiedź i poczytaj trochę, to że ci się nie chce przeszukiwać forum ma być równoznaczne z odkopywanie śmierdzącego trupa bo ty chcesz wiedzieć?

chcieć to możesz, nic więcej

 

zgred jak chce to może w HP pisać o chorobach wenerycznych swojego psa, oraz o skutecznych sposobach ich leczenia

jak ci nie pasuje to nie czytaj, a jak kolą cię w oczy to weź pisak i zamaż te elementy strony

 

wszystko powyższe jest lepsze od twojego obecnego trucia dupy, więc zamiast się sadzić to zacznij myśleć

Odnośnik do komentarza
.Jestem tu zbyt krotko i nie wiem ze bylo juz to walkowane i jakos nie chce mi sie przeszukiwac calego forum w tym celu.

 

to zamiast siać ferment weź posiedź i poczytaj trochę, to że ci się nie chce przeszukiwać forum ma być równoznaczne z odkopywanie śmierdzącego trupa bo ty chcesz wiedzieć?

chcieć to możesz, nic więcej

 

zgred jak chce to może w HP pisać o chorobach wenerycznych swojego psa, oraz o skutecznych sposobach ich leczenia

jak ci nie pasuje to nie czytaj, a jak kolą cię w oczy to weź pisak i zamaż te elementy strony

 

wszystko powyższe jest lepsze od twojego obecnego trucia dupy, więc zamiast się sadzić to zacznij myśleć

 

Ciekawe czy ty przeszukujesz cale forum kiedy chcesz cos napisac.Pozatym to nie ja zaczelem temat o shivie ale widocznie masz odwage tylko do mnie sapac(i pewnie wogole tylko na forum masz odwage...)

To ty za duzo sie tu "sadzisz" i to twoje sadzenie jest (pipi) warte wiec sie zamknij lepiej.Widac kto tu nie mysli.Pisalem juz ze jak masz cos do mnie to pisz na pw a ty dalej zasmiecasz ten i tak juz zasmiecony twoimi postami temat.

 

 

(I tacy nie dostaja warn'a...........................)

Edytowane przez AumaanAnubis
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Nawiażę do jednego z ostatnich artykułów Mazziego.

Zauważył On tam znaczenie internetu, a konkretniej odbierania przez internet czasopismom, gazetom czytelników.

 

 

Ten problem niewątpliwie mnie dotknął, jakieś dwa lata temu. Zaprzestałem kupowania PE bo po prostu nie znajdywałem tam dla siebie ciekawych informacji, newsy czytam codziennie itp.

 

Czytałem artykuł Mazziego bo tak się składało, że czekała mnie długa podróż samolotem, chciałem mieć przy sobie coś "lekkiego" na drogę.

 

 

 

Do czego zmierzam?

 

W PE, moim zdaniem winno się znaleść więcej:

 

-Publicysytki, zdecydowanie

 

-Nie wiem jakie są tego koszta, ale jeżeli dla was "strawne" winniście mieć wykupionego np. Reuters'a czy AFP. Dlaczego? Bo często pojawiają się w tych agencjach szalenie ciekawe newsiki które nawet, choć pośrednio mogą stanowić zalążek arcy - ciekawych artykułów.

 

-PE powinno się zwrócić w stronę internetu. I nie dziś a rok, dwa lata temu. Mazzi piszę o "dzieciaczkach" próbujących zawojować polski internet swoimi stronami. Owszem tacy istnieją (Sam się w to bawiłem) tyle tylko, że:

 

1) Dzieciaczki mogą zdobywać doświadczenie i przechodzić do większych, pół profesjonalnych (Np. Gameonly), lub o dziwo już pierwszych, stricte growych profesionalnych portali internetowych (Np. Valhalla), i tam, przyczyniać się do budowy czegoś większego, lepiej funkcjonującego, co może odebrać wam czytelników - Osobiście jednak preferuję zachodnie serwisy, szczególnie francuskie :)

 

2) Druk oczywiście przynajmniej w najbliszych 5-ciu, 10-ciu, latach nie zaniknie. Ale boję się, że jeżeli zaczniecie "budować" swoją markę w internecie za 2 lata, a może nawet i za rok to obudzicie się z ręką w nocniku.

Bo wasza atkualna strona internetowa jest po prostu żałosna...

 

 

Tyle ode mnie, nie ma tu żadnych uszczypliwości. Ot, moje "ekonomiczne" spojrzenie na waszą gazetę.

Odnośnik do komentarza

Aumaan, to nie jest licytacja, co ja tu robię i w jaki sposób to moja sprawa

patrz na siebie i nie rób gnoju

 

do ciebie nic nie mam bo tak nisko się nie schylam, ja tylko sumuję procenty i przeprowadzam eksmisje

tak więc trzymaj tak dalej a nawet kwartału tu nie posiedzisz

 

a jak chcesz zobaczyć czy mam odwagę to daj znać jak w Szczecinie będziesz, kupię ci ciasteczko

Odnośnik do komentarza
nie ma sprawy, jedno pw i masz zblokowane konto

wystarczy że poprosisz ładnie

 

Litosci...

Wez zacznij myslec i daj sobie na luz bo juz nikomu sie ciebie sluchac nie chce...

Tacy jak ty powinni miec g.wno do gadania w sprawie banow.

 

skoncz pier.dolic i trzymaj sie tematu

 

PE kupuje co miesiac, glownie dla publicystyki i tekstow ogologrowych - jak dla mnie w magazynie powinno byc ich duzo wiecej niz jest teraz. same recenzje interesuja mnie duzo mniej, o newsach nie piszac, ktore w momencie publikacji sa albo stare, albo po prostu nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Gość coopa
Ja tez kupuje glownie dla publicystyki i tekstow okologrowych.Recki jakos najmniej mnie interesuja.Powinno byc tych textow wiecej w pe.

 

Racja, bo wystarczy wpisać w przeglądarkę ign.com i mamy recenzje, nieraz co prawda nie zgadzam się z nimi, ale z PE jest tak samo (przecież każdy ma inny gust), najchętniej obecnie czytam artykuły pokroju Graczpospolita. Wolałbym, aby redaktor piszący Graczpospolitą nie starał się na siłę znaleźć tematów, np. o ojcu, który zabił córkę za Xboxa czytałem już spory kawałek czasu temu...

Odnośnik do komentarza
Dokładnie, nic mi do tego, podobnie jak nic do tego tysiącom Czytelników, forumowiczów, itd. - a o Twoim odejściu z PE jest głośno od prawie 3 lat i temat sam podsycasz...

Myślę, że co najmniej od pięciu. Jeżeli chcesz brać udział w dyskusji, to chociaż wiedz o czym piszesz, nie myl faktów, nie wyciągaj błędnych wniosków. Na jasny ch... mam podsycać temat ten czy inny? Nie rozumiesz, że nie pozwolę, by swoimi żenującymi tekstami opluwał mnie ktokolwiek? Temat podsycił Fenix - gdyby nie napisał tekstu o "uczciwości", nawet nie doczytałbym całości do końca. Tak samo było z Butcherem - i tylko w tym temacie krótko sprawę wyjsśniłem. Nie wiem czy spłodziłem przez ostatnie dwa lata z dziesięć postów na forum, ale oczywiście pewnie nie miałeś czasu sprawdzić. Też Cię znam, teraz kojarzę. Widziałem osiem lat temu jak stałeś koło monopolowego, nie zrobiłeś na mnie dobrego wrażenia, skoro to zapamiętałem. Plis, litości:).

 

A Ty gałganie jeden nie podsyłaj mi więcej linków, szkoda czasu. :/

 

shi

Odnośnik do komentarza
A co do sądu, no cóż. Traktujmy się poważnie. Nie wiemy jak było i kto tutaj ma rację - widzę, że z góry założyłeś, ze Shiva. Ja nie mam zamiaru niczego zakładać - po prostu z braku dowodów sąd sprawę umorzy, a tym bardziej dlatego, że PE już go publicznie przeprosiło. Dlatego takimi tekstami po prostu się kompromituje. Sąd i tak zasądziłby co najwyżej przeprosiny na łamach miesięcznika, a te - jak wiadomo - już się ukazały. Dlatego jak dla mnie temat zamknięty. Poza tym naprawdę jest to już infantylne :/.

 

Zresztą dość - jałowa to dyskusja, jak zawsze, więc definitywne finito z mojej strony :/.

 

Pozdro.

 

Sad sprawy nie umorzy. Przeprowadzi postepowanie i co najwyzej moze uznac roszczenie za niezasadne w przedmiocie.

 

To w ramach krzewienia kultury prawnej w narodzie :nerd:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...