Skocz do zawartości

Viking Battle for Asgrad


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Beka Wnusiu

Mam problem w na tej 1 duzej mapie na samej gorze, musze przywolac pierwszy raz smoka, zakradam sie tam z boku, ale w tej osadzie jest pelno przeciwnikow i nie wiem jaka droga mam dojsc do miejsca przywolania.

Bieglem na pale i z nie walczyłem ale tam trzeba ciskac B i po chwili mnie zabijaja bo duzo osob za mna pobieglo.

Jak to przejsc?

Odnośnik do komentarza

Po prawej stronie obozu jest dywan,przechodzisz tam do srodka, idziesz caly czas w lewo kolo ogniska i beczki bedzie jeden lub 2 przeciwnikow ktorych zalatwiasz po cichu z tylu, dalej przemykasz mostkiem kolo locznikow nie martw sie nie zauwaza cie, potem masz kolejnego npca do zaciachania kolo ogniska i tyle jestes niezauwazony w kregu gdzie "ladujesz" kamien, smoka przyzywa sie w zupelnie innym miejscu.

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Po prawej stronie obozu jest dywan,przechodzisz tam do srodka, idziesz caly czas w lewo kolo ogniska i beczki bedzie jeden lub 2 przeciwnikow ktorych zalatwiasz po cichu z tylu, dalej przemykasz mostkiem kolo locznikow nie martw sie nie zauwaza cie, potem masz kolejnego npca do zaciachania kolo ogniska i tyle jestes niezauwazony w kregu gdzie "ladujesz" kamien, smoka przyzywa sie w zupelnie innym miejscu.

 

Łatwo to wykonać czy raczej trochę szczęścia trzeba mieć?

Odnośnik do komentarza

Oki wiec troche wiecej teraz napisze o grze.

Jestem dopiero na drugiej wyspie. Pierwsze wrazenie to grafika. Naprawde ladna, cieszaca oko, czasami te wszystkie swiecace jak psu jajca efekty w grach denerwuja ale tutaj wszystko pasuje i jest ladnie skomponowane.

Obszary na ktorych wykonujemy misje sa deszczowe, ciemne ponure natomiast kiedt je odbijemy z rak przeciwnika krajobraz przemienia sie w iscie bajkowa scenerie - jak dla mnie bardzo mily motyw i dla oka i dla ucha (dzwieki burzy zmieniaja sie w delikatny spiew ptaszkow, szum morza, lasow itp). Np po odbiciu kamieniolomow praca w nim wre, sloneczko przygrzewa jednym slowem cud miod i orzeszki. Co do dzwiekow i muzyki. Po kilku godzinach mam wrazenie ze niezostalo to do konca dopracowane i mam nadzieje ze jakis patch to naprawi. Np nasz viking majstruje przy drzwiach slychac jak cos tam dzwoni po chwili kiedy kopie w drzwi brak jest jakiegokolwiek dzwieku, W jednej scence zdarzylo mi sie zgrzytniecie z dzwikiem tzn lecial obraz a z glosnikow cisza i po chwili polecial dialog a w oddali slychac bitwe. Momentami tez brak muzyki. Troszke mnie to osobiscie razi.

 

Co do samej rozgrywki. Jako ze nie mialem nigdy z takim typem gry do czynienia to ciezko mi porownac do omawianego tu spartana czy innych gier. Na ekranie rozgrywa sie calkiem przyjemna dla oka rzeznia:D Misje mimo ze sa dosc schematyczne (na kazdej yspie do odbicia sa punkty takie jak farma, kamieniolomy, kamienie umozliwiajace przywolanie smoka) to rozgrywalem je bez znuzenia. Jesli chodzi o combosy na razie jestem na drugiej wyspie jak wspomnialem i nie ma ich za wiele (to co mi sie bardzo spodobalo to np jak walimy w goscia z tarcza to rozpada sie ona pod wplywem naszych uderzen)

 

Achive - nie jestem zadnym hunterem co widac po moim wyniku :) ale zawsze mordka mi sie ucieszy jak widze ze cos wpadlo. Jak na razie wszystko wpada bez problmu podczas gry. Gram na hard i szczerze mowiac nie jest jakas gra wybitnie ciezka.

 

Reasumujac na pewno nie zawiodlem sie na tej pozycyji, nie byla to jakas szumnie zapowiadana pozycja a mimo to calkiem przyjemnie sie gra. Do plusow zalicze grafike, totalna rozpierduche, bardzo fajny klimat, bitwy (mimo spadkow framrate naprawde widowiskowa zabawa). Do plusow zalicze tez dzwieki mimo paru minusow wczesniej wspomnianych. To co mnie do tej pory zirytowalo to animacja wpinania sie naszego bohatera po skalach badz bluszczach i towarzyszace temu dzwieki (sam nie wiem czemu).

 

Acha bawiac sie w zbieranie wszystkich workow ze zlotem delektowanie sie wyspa i klimacikiem przejscie pierwszej wyspy zajelo mi okolo 5-6h wiec naprawde nie jest zle a z tego co widze drugi etap jest znacznie wiekszy wiec mysle ze spedze z 15h przy tej grze bez trudu i znurzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Jestem juz po 1 bitwie z wykorzystaniem smoka i mam problem

Wlasnie oczyscilem ta wierze i nie wiem jak dojsc do 2 osad zaznaczonych na mapie ktore sa w gorach (w nazwie ,,plate,, cos tam)

Obszedlem caly teren i nie umiem tam dojsc...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie zdecydowanie, nie, to dwie inne gry. Pożyczyłem ją od kumpla, i nawet nie miałem czasu w nią pograć, a że muszę ją jutro oddać, to dzisiaj se ją odpaliłem. Ehhh dla mnie kolejny nie wypał, gra jest kiepska, gdzie tu klimat Vikingów, chyba ten z bajek, albo filmów, bo z rzeczywistością Vikingów ma mało wspólnego. Po za tym gra jest nudna i monotonna. Ja jej już podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie w Spartana sie bardzo dobrze grało i Viking choc troche slabszy tez jest calkiem niezly, przeszedlem cala gre i sie raczej nie nudzilem.

 

Ja wręcz przeciwnie.......srogo się nudziłem przy tej grze i sam się dziwie że wytrwałem do końca. Porażka na całej linii, nawet jak przypominam ją sobie to mam pewien niesmak ;/

Odnośnik do komentarza
nie kazdy lubi "hak end slasze" wiec sie zerut sam przekonaj a nie sluchaj innych

 

Nie o to chodzi shy, ja lubie hack & slashe, ale nie takie w których PRZEZ BITE 10 GODZIN ROBISZ DOKŁADNIE TO SAMO, widzisz dokładnie to samo, a końcowy boss to najgorsza końcówa gry jaką w życiu grałem.

 

Nie mówie także że ta gra jest najgorsza w jaką w swoim życiu grałem. Miała nawet parę całkiem fajnych patentów, i w sumie może być całkiem fajna jeśli ktoś przymknie oko na monotonię rozgrywki, powoli przeradzającą się w full automatykę. Dla mnie 6-/10, a jakbym miał jeszcze na nią wydać pieniądze (xD) to bym jej dał 4/10.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z miesiac temu kupilem Vikinga i lezal na polce nieodfoliowany... zaczalem grac w GTA IV i teraz zaluje, ze sie negatywnie wypowiedzialem o tej pozycji i zaluje, ze zmarnowalem ten czas grajac w nudne GTA. Viking daje rade... jasne, nie jest to jakis hit, ale jest to z pewnoscia solidny tytul.

Koncze wlasnie pierwsza wyspe i masa wrazen za mna. Jestem po wrazeniem ilosci przeciwnkikow walczacych ze soba, chaosu pola bitwy. Podoba mi sie eksploracja wyspy, ratowanie swoich kamratow czy zbieranie zlota. No i cholernie rajcuja fighty. Rozciecie kolesia na pol rzadzi, chociaz odcinaniu obu rak tez wyglada calkiem pozytywnie. Nasz mathafacka swietnie chodzi, walczy i jeszcze potrafi sie gdzieniegdzie powspinac. Jedyne na co narzekam, to poziom trudnosci, gram na hard i jakos poki co jest cholernie prosto. No i dwa to durne czaszki, ktore sie zbiera w miescie... nienawidze zbieractwa, a to co zrobili tworcy bylo IMO glupota, ale na szczescie to tylko drobnostki. GT w recenzji rzucal wadami na prawo i lewo, a ja az tylu w tej grze nie dostrzegam, pewnie bo dawno nie gralem w hack 'n' slash i mozna to potraktowac jako nowosc... ale IMO dobry tytul i godny polecenia dla tych komu GTAIV nie podchodzi.

Odnośnik do komentarza

A ja chciałbym się dowiedzieć jak to w końcu jest z tym uzbrojeniem...Ktoś wcześniej napisał, że do plusów gry zalicza się m.in. mnogość broni, a jak patrzę na filmiki z YT, to tam nasz Viking ciągle lata z toporkiem i mieczem...? Czy pancerze również można zmieniać/ulepszać? Czy Vikinga można "dopakować" jak w rasowym RPG?

Odnośnik do komentarza

nie ma zadnych nowych broni ani "pancerzy", Skarin caly czas radosnie pomyka z mieczem i toporkiem i tyle.....

mozesz dokupic toporki do rzucania,bomby/molotowy,oraz jak dobrze pamietam 3 czary kazdy ma 3 lub4 lv sily razenia, dopakowac tomozesz pask zycia kupujac "dopakowanie" w sklepiku, nie jest to rpg i tyle, to po prostu "slasher" :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

dla mnie mocny średniak. prosty do bólu system walki, przeciętna grafika no i przedewszystkim nuuuuda, która wkrada się to rozgrywki już po pierwszej wyspie. niby wszystkiego więcej i lepiej, ale sprowadza się to do prostego schematu. no i te nieszczęsne momenty skradankowe w miastach - nieporade strasznie (na szczęście mało tego). mimo to jednak fajnie mi się siekało, chociaż żałowałbym gdybym musiał wykładać na to siano.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
dla mnie mocny średniak. prosty do bólu system walki, przeciętna grafika no i przedewszystkim nuuuuda, która wkrada się to rozgrywki już po pierwszej wyspie. niby wszystkiego więcej i lepiej, ale sprowadza się to do prostego schematu. no i te nieszczęsne momenty skradankowe w miastach - nieporade strasznie (na szczęście mało tego). mimo to jednak fajnie mi się siekało, chociaż żałowałbym gdybym musiał wykładać na to siano.

 

Ja żebym miał płacić to w sumie mógłbym to zrobić, gra całkiem przyjemna i strasznie łatwe osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...