Skocz do zawartości

Viking Battle for Asgrad


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak sobie obiecalem dzis premierato i gre lyknalem w wersji Limited :)

th_DSCF2581.jpg

th_DSCF2580.jpg

th_DSCF2579.jpg

th_DSCF2578.jpg

th_DSCF2576.jpg

th_DSCF2575.jpg

th_DSCF2574.jpg

 

Pogralem z 30minut i jestem zadowolony i to bardzo, wstepnie wszystko wyglada na 8 :D Wiecej napisze jak troszke pogram:)

 

Na razie nie w glowie mi Viking bo wciagnalem sie w Exhumed na psx ;)

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ukonczylem zabawe z Vikingiem XD . Gralo sie calkiem przyjemnie, lecz z czasem wszystko wpadalo w rutyne. Mimo wielu drobnych niedociagniec wyzwalanie krain to prawdziwa frajda. Jak na moje oko, piekna, zywa grafika z ladnymi dzwiekami otoczenia - szczegolnie lesnego. Mogloby byc wiecej elementow RPG. Gra wciaga i niestety szybko sie konczy, ale przedluzanie na sile gry wyszloby tylko na minus. Brakuje mi upgrade'u broni, a niektore kupione ciosy sa w ogole beznadziejne. Tak jak juz pisalem, bardzo szybko rozgrywka staje sie liniowa, ale gra bardzo dobra na ta wolna chwile kazdego dnia.

Odnośnik do komentarza

dzis wieczorem napisze wrazenia. na razie za krotko pogralem. do zalet bym zaliczyl calkiem przyjemny klimacik, totalna rzeznia, ladna graficzka. do minusuow po chiwli spedzonej z gra zaliczylbym jakas koślawa animacja skakania i wspinania sie, czasami dzwiek jakby byl opozniony (takie mialem w razenie w jednej ze scenek) i muzyka momentami jesst a momentami slychac tylko slychac otoczenie....

 

to tak na szybko wieczorkiem albo jutro rano wrzuce moja opinie o grze

 

PS. wkurzylem sie bo wczoraj kupilem nowiutkiego PGR4 i Forze 2 ale nie podeszly mi i za doplata wymienilem wlasnie dzis na Vikinga...fu*k 50 jurasow na tym stracilem grrrr sorrki ale musialem sie gdzies wyzalic

Odnośnik do komentarza

Wszyscy staraja sie przyrownac Vikinga do Spartana co spowodowane jest tym samym producentem, moim zdaniem chyba raczej to nietrafne....duchowy nastepca moze i tak ale pod wzgledem rozgrywki torche nie bardzo.

 

Dokladnie spartana nie pametam bo gralem ponad rok temu ale wydaje mi sie ze byl bardziej zroznicowany od Vikinga, w Vikingu rozgrywka wyglada nastepujaco, siekasz potwory, uwalniasz kompanow, pacyfikujesz lokacje i wyliczanka leci od nowa, jedyny dodatek to "bitwy" w ktorych oprocz gracza biora tez udzial uratowani NPC.

Gra posiada mase niedorobek ale narazie oszczedze sobie ich wymieniania.

 

Moze ktos zastanawia sie jak jest z achievami? jesli tak to powiem ze sa banalnie proste i wpadaja same podczas rozgrywki, jedyne o co sie trzeba postarac to Skulbagger 1,2 i 3. te achi polegaja na zebraniu odpowiedniej ilosci czaszek rozsianych w glownych fortyfikacjach wroga, tylko jest jedno ale nie da rady ich zdobyc po pokonaniu fortyfikacji, trzeba zakrasc sie jeszcze przed walka i probowac je skolekcjonowac co niekiedy jest dosc frustrujace.

Odnośnik do komentarza

Przez latwosc zdobywania achi. gra sie przyjemniej, bo niektore gry maja to przekombinowane. Polcem gre na zestawie dzwiekowym 5.1 gdyz dzwieku otoczenia sa swietne i spacerowanie po lakach jest przyjemne. Po rozleglosci map myslalem, ze to bedzie bardzo nudne, ale rozwiazanie teleportow jest doskonale i wszelkie potkniecia w rozgrywce nie musimy przyplacac ponowna eksploracja wyspy. Brakuje wiekszego wykorzsytania smokow, bo przywolywanie nowych w zasadzie nie wnosi nic do rozgrywki. W grze jako tak nie ma questow pobocznym, bo te ktore sie takie wydaja to lacza fabule w jedna calosc i bez wykonania ich nie zrobimy postpeu w rozgrywce. Brakuej tez dodatkowych przedmiotow (topory moim zdaniem w ogole nie przydatne, no i ogranicznenie eliksirow i wybuchowych potion'ow do 3), fajnie byloby gdyby wraz z rozwojem akcji byly nowe efekty przy wykanczaniu wrogow no i widoczne ulepszenie broni... Troszeczke wiecej elementow RPG i mniej liniowa rozgrywka, mozliwosc eksploracji swiata po ukonczeniu gry a graloby sie dluzej i moze troche ciekawiej. Delikatny niedosyt, ale gra sie baaaaaardzo przyjemnie i grafika krain Midgardu cieszy oko.

Odnośnik do komentarza

Ciezko odniesc Vikinga do jakiejs gry ale nie wiem czemu kojarzy mi sie poniekad imo z RUNE na PC/PS2....

 

Niestety, jestem juz chyba pod koniec gry i z przykroscia uswiadamiam sobie ze gra jest strasznie archaiczna teraz wiem czemu w serwisach dostaje tak niskie noty, ale to imo gra z serii albo ja od razu polubisz i bedziesz ciorac z bananem na twarzy albo uznasz ze to gniot i odlozysz po 5minuach.

Ja cioram z przyjemnoscia bo kreca mnie klimaty fantasy a i gry z Vikingami dawno nie bylo:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...