Skocz do zawartości

Viking Battle for Asgrad


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem co i jak ale ja jutro lykam Army of Two a 28marca zamieniam wlasnie na Vikinga bo wtedy bedzie premiera.

 

Ale co fakt to fakt, trailer jest lepszy niz filmik z gameplay'u, chociaz tak naprawde nic on nie pokazuje, ign w review twierdzi ze gra z dnia na dzien jest lepsza i jesli nie hit to przynajmniej bedzie z tego bdb gra:)

 

Po GoW na psp i demku Conana mam zajawke na takie gry:P

Odnośnik do komentarza
Po GoW na psp i demku Conana mam zajawke na takie gry:P

 

 

Tylko żeby ci Beowulf do głowy nie strzelił. A wspomniałem o nim, bo początkowo właśnie z nim mi się ta gra kojarzyła. Na szczęście crap jest tym razem mniej prawdopodobny. Mam dużą nadzieje co do tej gry, bo dawno właśnie nie grałem w nic takiego "GoW'owatego", właściwie to od czasu GoW2 ;P a strasznie takie gry lubie. Nie musi byc to nic wielkiego, jak dostanie chociażby 7+ w PE to łykam bez po.pitki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Szkoda, ze tak malo ukazuje sie gier tego typu, coraz wiecej dennych fpsow a malo sleszerow

 

To samo odczuwam, po przechodzonych ostatnio H3 i Orange Box'ie już niemoge patrze na "efpepy". Na szczęście PGR4 i Kane & Lynch już dochodzą do mnie :P Chyba łykne jeszcze wspomnianego tu Conana, ale to po Vikingu :)

Odnośnik do komentarza

Mialem okazje chwile potestowac , tzn miala byc chwila ale skonczylo sie na dwoch godzinach ;) Graficznie jest ok , klimat troche jak god of war ale tylko klimat bo dynamika walki juz jest o wiele slabsza. Sporo elementow rpg glownie jezeli chodzi o wykonywanie questow ktore jednak wydaja sie byc liniowe , ale za krotko testowalem by to stwierdzic. Ogolnie to wciaga i na starcie masa achievementsow..

Odnośnik do komentarza

Wczoraj nie chciało mi się już pisać, po pierwsze za dużo wam nie powiem, bo raz że kumpel nie grał, za długo, a dwa co innego jest pisanie na podstawie własnej opini. Ale po świętach wybieram sie do niego więc, szerzej opisze. Więc, tak co mi powiedział:

-nie może porównać do Spartana, bo nigdy w niego nie grał

-God Of War mówi, że to nie jest, całkiem inna bajka

-grafika jest zadawalająca, szczególnie dobrze wyglądają czary, efekty po uderzaniach.itd

-jest masa broni

-i co pare razy mówił , że jest konkretna wyżynka, piękna sieczka, coś w tym stylu, konkretnie można się wyżyć

-i ostatnia rzecz którą wspominał, to dźwięk (fakt że ma dobre kino domowe hehe), że wszędzie słychac odgłosy bitwy, krzyki, okrzyki, uderzane miecze itd.

 

To tyle, mówie, konkretnie opisze, jak to wszystko wygląda, po świetach, kiedy sam zagram, no i grałem w Spartana, więc w końcu będe mógł porównać, obie gierki.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Slupek88 to dawaj znac co i jak, bo ja mam spory dylemat co wybrac czy Vikinga czy moze Dark Sector...

 

Hehe mam dokladnie ten sam dylemat...cos podejrzewam ze skonczy sie na tym ze kupie obie...

Boje sie troche ze obie gry moze zabic krotka zywotnosc - zwlaszcza mowie tu o Dark Sectro...ale zobaczymy...

Oby singiel byl dluzszy niz 10h...

Odnośnik do komentarza
Niech tylko IGN ,gamespot ,GT wystawią ocenę na poziomi 8,8+ i gra warta będzie kupna;)

 

 

Lol a to dobre....ja na podstawie oceny tych serwisow to nic bym nie kupil z reszta napodstawie zadnej oceny, IMO to czy sie gra komus podoba czy nie to kwestnia mocno subiektywna...(vide AOT)

Odnośnik do komentarza
Niech tylko IGN ,gamespot ,GT wystawią ocenę na poziomi 8,8+ i gra warta będzie kupna;)

 

 

Lol a to dobre....ja na podstawie oceny tych serwisow to nic bym nie kupil z reszta napodstawie zadnej oceny, IMO to czy sie gra komus podoba czy nie to kwestnia mocno subiektywna...(vide AOT)

 

Wiadomo sprawa ,ale zanim kupie grę wolę przeczytać coś na jej temat na IGN ,gamespocie czy np obejrzeć video recenzje ,lepiej wiedzieć co się kupuje :biggrin: Nie od dziś liczy się dla mnie tylko jedna ocena gry ,taka jaką ja wystawie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja juz sie zdecydowalem po filmikach z wersji finalnej na lykniecie, gra wygrala z Dark Sectorem bo po AOT mam przesyt strzelania i wole sobie posiekac;P

 

W piatek premiera wiec zdam relacje wieczorkiem(chyba ze nie dam rady zrobic 1mld w AOT do piatku:P to Viking poczeka)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...