Skocz do zawartości

GRID


qb3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sugeruj się onetem... Problem nie dotyczy napędów tylko jakiejś partii dysków twardych, bo podczas gry z memorką nie występuje. Poza tym to jedyny kłopot, a nie jakiś jeden z wielu i dotyczy jakiejś małej grupy osób.

Mój komentarz a pro po by weryfikowali/sprawdzali newsy i nie wypisywali bzdur spotkał się z odrzuceniem przez moderatorów :P

A gra zacna, ale nie teraz jej czas. GTA, NG, AitD i BF, potem Grid.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wrażenia jak najbardziej wypasione. Gram od środy i troche juz zaliczyłem. Fizyka.. hmm, połączenie arcade z realizmem. Jeździ się bardzo przyjemnie, można poszaleć, jeżeli wyłączysz systemy zaczyna się hardocre. Drift jak dla mnie wypas, wymagający, trzeba sporo potrenować żeby ładnie pośmigac, to juz nie jest need for shit gdzie ogien, kontra i gotowe. Co mnie najbardziej ucieszyło to obecność Le Mans, które jest rozwiązane kozacko. Zamówiłem w ciemno preorder i nie żałuję. Napewno wycisne z tej gry ile sie da :)

Odnośnik do komentarza

Maxa może bym nie dał ale mocne 9 napewno.

Irytuje mnie czasami praca kamery (smigam z tą zza samochodu). Podczas mocniejszej kolizji w zakręcie, albo konkretnej na prostej, kiedy zaczyna obracać auto kamera ucieka gdzieś na bok i po chwili widać tylko fure postawioną w poprzek drogi. Utrudnia to zapanowanie nad autem ale na szczeście tylko na poczatku :) Za to efekt trzęsienia podczas jazdy w San Francisco wymiata :wink1:

Odnośnik do komentarza

Czytałem po przednie posty i rozumiem, że jest to ścigałka trochę arcadowa, trochę symulacja.

 

Mógłby ktoś to określić jakoś dokładniej ? Nie tykam jakiś symulacji, gdzie potrzeba 15h gry, aby umieć wchodzić w zakręt, jak chciałbym pojeździć samochodem to mogę to robić normalnie. Dlatego czy jest sens kupić GRID'a w moim przypadku ? Mam ochotę na jakieś fajne wyścigi, nie wymagające super umiejętności, czy GRID spełni te oczekiwania ? :-)

Odnośnik do komentarza

100% arcade to może przesada ale czuć że to nie symulator tylko bliżej do arcade. signap, wyłącz sobie systemy i zobacz jak wtedy "arcadowo" będziesz jeździł.

Osaka, jeżeli lubisz takie wyścigi to bierz śmiało. Owszem, w wyścicgach nie moża prowadzić byle jak, że ogień, ręczny i każdy zakręt Twój. Gra się naprawde przyjemnie a drift to dla mnie bajka. Dla pewności zassaj demo i obadaj co gra oferuje ale jestem przekonany że oczekiwania spełni ;)

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
moglby ktos napisac ile jest tras i w jakis stylu? ile przez miasto ile takich do driftu i czy sa jakies tory gdzie nie robi sie okrazen? aha i czy zeby pograc tylko online trzeba ciorac single zeby cos odblokowac do multi? dzieki za odp

Ilość tras sprawdź w necie, ogólnie każda trasa ma 2-3 konfiguracje więc trochę jest. W grze nie ma czegoś takiego jak odblokowywanie fur. W jeździe dowolnej i online możesz smigać tym co rodzaj/tryb wyścigu oferuje.

 

Opcja bez uszkodzeń a bez kolizji trochę sie rozni.

 

Co fakt to fakt ogolnie multi jest przemyslane spoko (votowanie tras itp) ale kolizje skopane.

 

Zreszta ludzie to juz inna sprawa. Jeden chce specjalnie Cie wydymac a drugi przypadkowo stuknie i masz po wyscigu.

 

Może i jest róznica ale to nie zmienia faktu że kolizje to nie wina multi tylko kierowcy :P

Najlepsza strategia to odpuścić pierwszy zakręt bo zawsze tam jest największa zadyma. Zwolnisz ale przejedziesz, resztę weźmiesz jak już nie bedzie takiego tłumu. Może i proste czy oczywiste ale skuteczne. Swoją drogą sporo osób bluzga tych do celowo powodują kolizje, spychanie itd więc jest duża szansa że trafisz na ogarniętych, którzy chcą się ścigać normalnie :)

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem demo i gierka pozytywnie mnie zaskoczyła . Na początku w ogóle nie podobał mi się model jazdy ale po paru godzinach się przyzwyczaiłem i teraz śmigam bez problemów .

Ktoś pisał że bez "wspomagaczy" zaczyna się hardcore . Przecież ta gra nawet ze wszystkimi wyłączonymi systemami jest łatwiutka a z włączonymi to już w ogóle bułka z masłem . W sumie jedynie drift wymaga dłuższego treningu ale już zwykłe wyścigi są proste . Nawet jadąc bmw (napęd na tył) można dać gaz do dechy w zakręcie i nic się nie dzieje . Wóz jedzie jak przyklejony . To jest totalny arkejd ;)

PS: Spędziłem wieeeele godzin z FM 2 (wszystko powyłączane oczywiście 8) ) więc może mam jakieś zboczenie ;)

PS2: System zniszczeń jest w pytke :)

Odnośnik do komentarza

Gra jest rewelacyjna. Dziwi mnie małe zainteresowanie nią, spowodowane wydaniem wielu innych hitów ale mysle, że za jakiś czas wszyscy sie przekonaja do tego tytuły. Cała otoczka, grafika, zróżnicowanie to najwieksze zalety tej produkcji. Minimalnie nie spasowała mi muzyka na którą z reguły nie zwracam uwagi w wyścigach. W moim osobistym rankingu GRID > PGR 4

Odnośnik do komentarza

Było o zaletach więc teraz dla równowagi trochę o wadach. Nie używam kamery ze środka auta, brat na takiej jeździ i dzisiaj zauważyłem 2 zonki:

- brak synchronizacji ręki kierowcy ze zmiana biegów. Jest to wada wielu racerów więc to akurat można jeszcze wybaczyć

- widok w lusterkach jak dla mnie porażka. Grafika w nich wygląda jak wczesne NFS a czasami nawet jak Maluch Racer <_< Biorąc pod uwagę możliwości konsol mogli to dopracować, tym bardziej że Codies szczycą się tym wypasionym widokiem z oczu kierowcy.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

A ja mam taką sprawę. Mógłby ktoś przedstawić jak się ma prowadzenie samochodu w pełnej wersji i w demku, które rzucili na Rynek? Bo moim zdaniem właśnie w demku strasznie źle się śmigało furą, a zastanawiam się jak to wygląda w pełnej wersji.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...