Skocz do zawartości

GRID


qb3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie GRID to Colin DIRT w innym cieleniu srednio podoba mi sie.

 

Też miałem podobne skojarzenie, a akurat DIRT mi nie przypadł do gustu.

 

Spodziewałem się modelu jazdy w stylu PGR 4, czy NFS: Pro Street, niestety dostaliśmy grę bliższą DIRTowi, czy nawet Sega Rally :(. Strasznie się zawiodłem tym bardziej, że inne elementy świetne (widok z kabiny, trasy, grafika, płynność animacji, model zniszczeń). Wątpie by coś zmienili w tym aspekcie do premiery, więc chyba potężny potencjał tej produkcji zostanie zmarnowany przez sknocenie kluczowego elementu w racerach.

Odnośnik do komentarza

demko fajne

styl jazdy ala dirt, ciekawie zrobione miejscówki (te do normalnych wyscigów), dużo sie dzieje na torze, blacha lata wszedzie, od 12 do 20 samochodów na torze, no i dodali patent z cofaniem czasu (do ok 5 sekund przed wypadkiem) w trybie offline np: gdy zniszczy sie samochód lub pęka zawias co eliminuje z dalszej jazdy

tylko jest jedno ale

po jakiego kija wsadzili w tą gre wyscigi w nabijanie driftu ala NFS (chyba by napalone amerykańskie małolaty to kupiły)

 

Odnośnik do komentarza
Hiv pisze w zapowiedzi o samych superlatywach jesli chodzi o model jazdy, zdaje sie ze chlop wie co gada, prawda? A w kwestii racerow moze powiedziec wiele. Dla mnie Must Have.

 

Nie liczyłabym na gust tego Pana jeśli chodzi o samochodówki. Czasem mam wrażenie, że on w te gry recenzowane nie grał wcale lub grał przez 2 godziny. Ot spora różnica w postrzeganiu tych samych gier...

Odnośnik do komentarza

Nie mialem sposobnosci nie zgodzic sie jeszcze z ocenami gier ktore wystawia Hiv, nawet slawetne MGS2. Grid bedzie podsumowaniem dokonan w tworczosci Codemasters. Wazny tytul, graficznie rewelacyjny. Napisze cos jeszcze, Polacy to dziwny kraj, narzekaja na cos czego na oczy nie widzieli tudziez pograli w demko czy tez posilkujacy sie glupotami wyczytanymi na forach, etc. Za duzo w (pipi)e to i swinia nie zje. Wiecej dystansu co niektorym bo widac jeszcze podniecaja ich rozkminy nt. 'ja wiem lepiej bo jestem masta na forum i mam 5000 postow'. Hiv daje rade i po kazdej dobrej recce jestem napalony na owy tytul jak cholera. A Grid to rowniez kolejna dobra scigalka w ktora warto bedzie zagrac. Konkurencji nigdy za wiele.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul
Hiv pisze w zapowiedzi o samych superlatywach jesli chodzi o model jazdy, zdaje sie ze chlop wie co gada, prawda? A w kwestii racerow moze powiedziec wiele. Dla mnie Must Have.

 

Hivowi już nie jedna gra się tak bardzo podobała a później okazywała się zaledwie dobra ,ma na swoim koncie kilka przereklamowanych gier.

 

EOT

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem demko i... :o OMG!!!oenoenoenoenoene!!!111

 

Grafika przepiękna, światło, zniszczenia, tekstury (np. opony), jedynie dym trochę kuleje. Jeździ mi się świetnie, naprawdę czuć samochód. Trochę za mało można liczyć na szczęście w tej grze ;). Gra zmusza do spokojnego, prawidłowego pokonywania zakrętów i atakowania dopiero w odpowiednim momencie. Wszystkie 'rasze' naprzód kończą się albo ogromnym zniszczeniem samochodu, albo bączkiem.

 

Ze wszystkich trybów zdecydowanie wymiata drift. Nie ma już tak jak we wszystkich 'nid for spidach', że jedziesz przez cały czas na jednym poślizgu. Liczy się skill i to jest piękne.

 

Gierkę kupię, ale jak stanieje do ok. 100zł ;).

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Pograłem sobie w demko i jest całkiem nieźle. Model jazdy nie odpowiada moim preferencjom w 100%, ale nie będę narzekał, bo jeździ się i tak przyjemnie. Podoba mi się trasa w SF, fajnie, że przeciwnicy nie jeżdżą jak po sznurku i potrafią się nagle rozpieprzyć na zakręcie. Graficznie również niczego sobie. Nie ma co wybrzydzać, w tym roku już tylko GRID i Midnight Club do wyboru (w NFSa nie wierzę). :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...