Skocz do zawartości

GRID


qb3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a za tydzien bedzie dla reszty, jak kazde demko
Co z tego jak âsrebrniâ nie będą mogli pograć on-line via LIVE. Ileż można jeździć w singlu wciąż te same trzy trasyâŚ.
to niech srebrny się przefarbuje na złoto
Albo niech użyje zdrapek 48h, których każdy ma po 1000, o ile pomyślał zawczasu.

Ja sobie demko ściągnąłem na PS3 skoro na X360 nie chcą mi dać, a granie online w GRID nie jest takie fajne, durny model jazdy, jedno puknięcie przez rywala i samochód staje tyłem lub bokiem, to co się dzieje na starcie to paranoja, totalna demolka, dużo gorzej niż w Forza2 czy GT5P.

 

Fizyka to mistrzostwo świata. Z tygodnia na tydzień developerzy przełamują bariery sprzętowe...a teraz GRID i genialna fizyka w parze z łamiącą naczynia krwionośne grafiką :D
To na poważnie? Wampis napisał: "Model jazdy nieco dziwny, nie wiem jak to ująć, może sprawia wrażenie jakby przesuwało się trasę, a nie samochód" i ja też mam takie wrażenie, kamera dziwnie się ustawia na zakrętach.

A najważniejsze to SIŁA ODŚRODKOWA, jest ona bardzo mała, nie czuć przeciążeń, już Burnout jest bardziej symulacyjny. Wygląda na to że da się wejść w zakręt 90stopni z 350km/h i wyjść z 300km/h, jednak są też poślizgi i to one a nie siła odśrodkowa powodują, że trzeba hamować. Czyli fizyka wypada podobnie jak w PGR3.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Co tu duzo gadac, mistrzowie kodu pokazali pazur i kolejnego fakkka dla fanow symulacji. Graficznie mnie pozamiatalo, obawialem sie kiepskiego framerat-u a tu taka niespodzianka, jest plynnie i bosko graficznie ale ja nie przepadam niestety za arcadowkami gdzie kreci sie kierownica a trasa skreca, juz wole lotusa 3 z amigi. Wszyscy leca na szybka kase i juz sie boje ich wydania f1, drifting pewnie tez tam bedzie. Ach zeby tak wrocili do klimatow Toca 1,2.

Odnośnik do komentarza

ja jestem pozytywnie zaskoczony, po pierwszym podejsciu do dema mnie odrzucilo, przysiadlem drugi raz i wsiaklem...miodzio i tyle, czekam na full wersje, demo polecialo z dysku bo inne gry czekaja a ja siedzialem przy tym demku caly czas:P

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem. Nawet nie próbowałem z włączonymi systemami trakcji itp.

Wszystko od razu off i co? 4 zakręt i koniec wyścigu :P

Jeździ się genialnie, ale trzeba trochę wprawy i chęci. Przeciwnicy fajnie się zachowują, bo tak naprawdę nie wiadomo czego się po nich spodziewać.

Na razie pograłem kilka razy i jestem pod wrażeniem, kamerka na masce daje radę tylko jak podjeżdżam do przeciwnika to nic nie widać no ale cóż taki urok grania na najlepszej z kamer :P

Odnośnik do komentarza

Też grałem z wyłączonymi wszystkimi systemami i ciągle mam mieszane uczucia. Na przykład dziwi mnie to, jak wiele jest sposobów wejścia w zakręt dających podobne rezultaty. Mogę kończyć hamować przed i w samym zakręcie, zarzucić tyłem, albo delikatnie dodawać gazu, ściąć zakręt lub pojechać środkiem i zawsze wyjdzie niemal na to samo. W typowych arcade liczy się trajektoria, w np. Forzy operowanie hamulcem i gazem, a tu nie wiem co tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Ale przecież jak hamujesz, to auto praktycznie nie skręca i trzeba hamować przed zakrętem (do tego traci się czas wchodząc w zakręt z poślizgiem).

No i np. podczas startu nie można na maksa ładować gazu, bo źle strzela ze sprzęgła, koła buksują i traci się kupę czasu... Coś tam z operowaniem pełnym i niepełnym gazem lub hamulcem trzeba kombinować moim zdaniem, ale do Forzy ja bym Grida nie porównywał.

Feeling ścigania jest IMHO dużo lepszy od większości gier wyścigowych (oczywiście cockpit view :))

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja gram i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem. Bardzo dobrze czuć samochód, ale czy jest bardziej realistycznie niz w forza to ciężko mi określić. Mimo to jedna poważniejsza gleba i koniec. Brakuje mi tutaj robienia czasówek i ścigania się z własnymi duchami, nie można (jak narazie nie znalazłem, i raczej nie znajdę :) ) odpalić sobie jakiejś trasy i samemu jeździć na niej.

Kariera rozwiązana jest bardzo dobrze, trochę podobnie do ostatniego colina, ale to w końcu codemasters.

Nie wystawię żadnej oceny bo jak narazie zbyt dużo czasu nie spędziłem z tym tytułem, ale powiem Wam że wciąga.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

 

Może powyższy problem nie jest częto spotykany. Istnieje za to inny, który występuje podczas rozgrywki online. Rozpoczynam wyścig, po 20 sekundach wyścig się kończy (normalnie jedno okrążenie zajmuje ok 1,5 minuty), zajmuję pierwsze miejsce. Dodatkowo zostają odblokowane jednocześnie dwa osiągnięcia (Long Haul, Short Haul). Na 40 wyścigów miałem taką sytuację raz, innym zdarzały się częściej. Najczęściej występuje przy większej ilości graczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...