Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

odpowiadam na wcześniejsze pytanie: wolę Boozera od Bosha. statsy porównywalne ale CB4 miał być super efektywny korzystając z obecności wiecie kogo w drużynie, tymczasem trochę trwało nim się zaklimatyzował a Boozer wcale nie potrzebował dużo czasu by wrócić po kontuzji do dobrej gry.

po dzisiejszym wieczorze jeszcze wyraźniej widać to o czym pisaliście w kontekście tabeli na wschodzie. Boston po słabej 1 połowie trafiał niemal wszywstko w 3kw. i odprawili Magic z kwitkiem. to co zagrali dzisiaj obrońcy z Orlando to żenada. powinni ich przemianować na non-shooting guard.

p.s. skład na 3-point shootout całkiem spoko. kibicuje oczywiście Ray'owi

p.s.2. co to w ogóle za pomysł z Melo w Lakers?? temat już chyba martwy ale jakoś sobie nie wyobrażam jego i Kobasa w jednym zespole.

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mecz Celtics-Lakers. Od czasu ostatniego spotkania Boston nieco osłabł, a Lakers nieco się poprawili. Ale najbardziej zastanawia wszystkich, czy Ray Allen już dziś pobije rekord Reggie'ego Millera w ilości rzuconych w karierze trójek. Allen, mając w całej karierze niemal równą Millerowi skuteczność ponad 39%, w tym sezonie oddaje mniej rzutów, ale trafia rekordowe dla siebie 46%, do czego legenda Pacers nigdy się nie zbliżyła. Ogólnie z gry Allen trafia 51% i jest po prostu szalenie efektywnym graczem, dając zespołowi 17 pkt. na mecz małym kosztem, w swoim piętnastym sezonie gry w NBA. Oprócz tego do gra dziś Gortat i może zaliczyć jakieś niezłe statystyki w starciu z beznadziejnymi Warriors.

Odnośnik do komentarza

Gortat ostatnio w ataku jest mniej aktywny ( odpowiednio 10 8 i 6 pkt ), ale w obronie i na deskach robi znakomitą robotę ( średnio 10zb w ostatnich 7 meczach ) i co wazniejsze Suns wygrali 6 z 7 meczow i mają bilans 25-25. No i przez ten okres dają sobię rzucać tylko 90pkt/mecz, co jeszcze niedawno było wręcz niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Ray Allen. Pamiętam kiedy zaczynał karierę w Milwakee Bucks. Już wtedy był świetny, później doszło doświadczenie i oto mamy rekordzistę. Zawsze mój ulubiony element gry, sam uwielbiam biegać za linią trzech punktów.

 

Odejście Jerrego musiało kiedyś nastąpić. Prawdę powiedziawszy powinno było nastąpić to już dawno (jest to o tyle bolesne, że muszę przyznać rację Obso :confused:). Tyle lat na ławce i tylko dwa razy zbliżył się do tytułu mając na drodze Jordana z grypą w '97 i moment nieudolności Malone'a w '98 kiedy to MJ oddał mistrzowski rzut.

Odnośnik do komentarza

Jazz nigdy nie mialo swietnej druzyny a w cxasach kiedy ja mieli MJ niszczyl kariery wszystkich wysmienitych graczy z tamtego okresu w tym sezonie Jazz grali ok ale pozniej jak Jazz zamienilo sie w szpital polowy zaczeli przegrywac mecze nie wiem co ta afera ( wewnetrzny konflikt Sloana z Williamsem )

Odnośnik do komentarza

w Cavs to grają jednak równe chłopaki. mając świeżo w pamięci jakie to uczucie przej.ebać 26 meczów z rzędu nie chcieli podobnym ciężarem obarczać kolegów z Wizards i grzecznie pozwolili im na pierwsza wyjazdową wygraną w sezonie. jak to mój kolego ładnie ujął: każda seria musi się kiedyś skończyć. a skoro już jesteśmy przy seriach liczących 20+... moim zdaniem to Williams jest w znacznym stopniu odpowiedzialny za rezygnację Sloan'a. panowie nie mogli się dogadać już dużo wcześniej, a teraz widocznie napięcie sięgnęło zenitu i kierownictwo musiało wybierać. czy wybrali dobrze? moim zdaniem, nie. Sloan to Jazz, Jazz to Sloan i to nie był tylko pusty slogan. pomijając już to, że jest on naprawdę dobrym trenerem, to system jaki wprowadził do klubu pozwalał mu na szybsze podniesienie się nawet po zakończeniu karier przez Stock'a i Malone'a. dobry scouting i odpowiednie wybory w drafcie, w miarę rozsądne kontrakty, wszystko dopasowane do systemu dającego klubowi pewną ciągłość, bez ryzyka nagłej zapaści. a teraz wypier.dolili człowieka który tym wszystkim zarządzał, jednocześnie nie mając pewności, że Williams zostanie z klubem na dłużej! przypominam, że kontrakt kończy mu się w 2012r. i wątpię, żeby do tego czasu Jazz grali tak by miał on realną szansę na sukcesy w play-offs. choć dla niego to może ma znaczenie drugorzędne bo pamiętam jak dokładnie rok temu gościł przed ASW w TNT Overtime i mówił, że to był jego cel w tym sezonie (gra w ASG) za co Kenny pojechał z nim, mówiąc że w takim wypadku chyba pomylił budynki. mój komentarz w skrócie: JAZZ R.I.P.

aha. i jeśli jesteś GM'em/właścicielem przeciętnego klubu NBA i jeszcze nie dzwonisz do Jerry'ego Sloan'a to ja kurde nie wiem o co kaman...

Odnośnik do komentarza

bardzo, ale to BARDZO duże oczekiwania mam po konkursie wsadów. obstawiam Blake'a i JaVale w finale. i tu juz nie podejmuje się wskazać zwycięzcy. jeśli McGee nie przecei swoich możliwości to ma szanse sprawić niespodziankę.

edit:

i siekierka dla Cavs!

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

Spis ciekawszych wydarzeń na All Star Wekeend z polskim czasem nadawania:

 

Piątek , 18 luty

 

01:00 cet

All-Star Celebrity Game

 

03:00 cet

Rookie Challenge - Rooks vs Sophs

 

Sobota , 19 luty

 

23:00 cet

D-League All-Star Game

 

02:30 cet

All-Star Saturday Night

 

Niedziela , 20 luty

 

02:00 cet

2011 NBA All-Star Game

Odnośnik do komentarza

kolego cwieri, tu sami enbiejowi zje.biszcze siedzią więc raczej nikogo nie zaskoczyłeś. ale nie ma to jak nabić sobie posta hehe. ludkom uważającym, że Rose nie zasługuje na MVP polecam dzisiejszy mecz ze Spurs. a w zasadzie polecam go wszystkim bo chłopak dał dzisiaj czadu.

p.s. czy ja dobrze zrozumiałem i to jego pierwszy w karierze występ +40pkt??

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

Co do konkuru dunków, Stern po raz kolejny odrzucił kandydaturę T-Duba i jego chłopaków, he no ale pewno byłaby masakra i lekki obciach dla NBA, więc nie chce wpuścić "amatorów", żeby nie było, że byle murzyn z podwórka będzie lepszy od tytanów z jego ligi

 

Polecam obczaić T-Dub w akcji:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...