Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

A Jesusem na moje oko sytuacja wygląda tak że chyba bardziej chcą go Cavs niż on chce ich. Póki co na obwodzie jest lekki ścisk ale tylko pozorny bo ja nie widzę Johnsa z większą liczbą minut niż 15 w meczu. Wydaje mi się że Ray podejmie decyzję na dniach skoro właśnie klepnięto transfer Love'a.

 

 

Transfer Love'a dokonany. Swoją drogą, Sixers jak zwykle pokazali swoją zręczność w czynieniu zespołu jeszcze słabszym i oddali do Wolves Thaddeusa Younga. Kto jest teraz najlepszym graczem Sixers? Ło... kogokolwiek wybrać, prawdopodobnie jest słabszy, niż dziesiąty najlepszy gracz Spurs.

 

W zamian Sixers dostali Luca Mbah a Moute (dobrego jak zaczynał, ale mającego za sobą denny sezon... albo trzy), Alexeya Shveda (jeden z gorszych graczy ligi) i przede wszystkim: wybór w pierwszej rundzie draftu. Tyle że Miami, więc raczej w okolicach 20. miejsca, a zresztą gdyby Miami miało się poskładać, to chroniony przez trzy lata w top 10.

 

Co do P76 i tego "fatalnego" ruchu z Youngiem - dalsze tankowanie oraz wyrwanie w drafcie zadaniowca. Póki co mają wystarczająco dużo talentu, szczególnie w pomalowanym i póki Embiid nie będzie w pełni sprawny to Philly nie zależy na konstruowaniu super składu na obecny sezon. Prędzej chcą natchnąć pewnością siebie obecnych graczy co jest niezmierne ważne. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest szaleństwo, co się dzieje w Philly. Kompletne szaleństwo. Wyobraźcie sobie, że sporo fanów Philly przez ten rok czy następny zginie w wypadku czy czymś i nigdy się nie dowie, czy to szaleństwo miało jakiś sens. Rozumiem tankowanie, ale to jest masakra, oddawać każdego kto w ogóle umie grać za byle jaki wybór w drafcie. Kogo tak naprawdę można dostać za odległy wybór w drafcie? Popatrzcie na historię i powiedzcie, jaki są szanse, że ktokolwiek wybrany pod koniec drugiej rundy faktycznie uzasadni, że to był dobry pomysł oddać za niego Spencera Hawesa. Przecież większość graczy z tego momentu draftu nie nadaje się w ogóle do NBA. Young poszedł za coś, co będzie pewnie ok. 20 miejsca w drafcie. Będzie naprawdę dobrym trafem, jeśli z tego wezmą kogoś, kto będzie na poziomie Tadzia.

 

Evan Turner poszedł za wybór w drugiej rundzie. Czyli tak: Sixers JUŻ tankowali, osiągnęli drugie miejsce w drafcie, wzięli Turnera, po czym przez cztery lata dalej byli beznadziejni, bo Turner ich nie zbawił, po czym oddali Turnera za wybór w drugiej rundzie draftu. Wow. Widzicie, o co mi chodzi?

 

Okej, młodzi gracze mają większą rolę, ale czy nie przydałby im się ktokolwiek, kto by ich nauczył grać? Zgadzam się mniej więcej z obserwacją Billa Simmonsa, że uczenie młodego gracza od początku kariery, żeby cieszył się wysokimi cyferkami własnymi, bo zespół i tak ma na celu grać jak najsłabiej, to zazwyczaj fatalna metoda na jego rozwój. Przecież Michael Carter-Williams jest tak ogólnie słabym graczem, a dostaje masę pochwał, bo ktoś kurde czasem musi zaliczyć asystę lub punkt w tym obraźliwym dla koszykówki mutancie, jakim są Sixers. MCW pod koniec sezonu był prawdopodobnie gorszy, niż na początku, co jest fenomenem w przypadku debiutanta.

 

Na razie trudno ocenić plan Philly. Może coś im z tego wyjdzie. Z tej masówki draftowej mają też kilka wysokich wyborów, kilku graczy ocenianych na potencjał, zobaczymy co z Embiidem. Nie wiem, co z tego będzie. Wiem tyle, że udał im się pierwszy krok, być fatalnym. Jeszcze na otwarciu sezonu zeszłego mieli przez przypadek w miarę przyzwoitą ekipę i ją rozłożyli jak się dało.

 

 

 

Ray Allen. Pewnie on sam się waha. Sportowo Cavs to dobry wybór, ale koleś ma 39 lat, całe życie gra w koszykówkę, a mieszka na Florydzie. Już się nawygrywał, z wywiadów nie sprawia wrażenia osoby mającej jakąś jazdę na dalsze pierścienie czy finały. Więcej mówi o rodzinie. To może zadecydować o powrocie do Heat.

 

Ale sportowo... boiskowo... trudno nie mieć mokro na samą myśl. LeBron, Love, obaj wybitni w wykańczaniu pod koszem i silni, wymagający podwajania, a także dobrze rzucający za 3, zaś na obwodzie do rzucania: Ray Allen, James Jones, Mike Miller i Shawn Marion. Jezus Maria...

 

Cavaliers oprócz Allena rozmawiali jeszcze ostatnio z... Chaunceyem Billupsem. Wow. Chyba mają go na myśli jako trenera, bo chociaż na boisku do kosza jest trumna, to nie powinno się na nim wystawiać trupów. Przez ostatnie 3 sezony zagrał łącznie 60 meczów – bardzo słabych meczów.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak coś abonenci NBA LP dostali takie info. Jestem ciekaw jaką to specjalną ofertę cenową przygotują dla tych co mieli LP w poprzednim roku/latach. Do 5 jak coś, czyli pierwszy tydzień jest free. Potem trzeba ręcznie zrobić cancel inaczej, przedłużą automatycznie.

 

"Thank you for being a loyal NBA LEAGUE PASS subscriber
To demonstrate our appreciate, we are pleased to provide you with the following:

Continued access to NBA LEAGUE PASS at no charge during the months of September and October.
The lowest full-season price available on your 2014-15 NBA LEAGUE PASS subscription. This price is ONLY available to returning NBA LEAGUE PASS subscribers from last season like you.

In order to enjoy these special subscriber benefits, there is nothing you need to do - just stay logged in and enjoy. You will be charged for your 2014-15 subscription on 5th November.

If you do not wish to subscribe to NBA LEAGUE PASS for the 2014-15 season, you can click the button below to cancel your subscription."

Odnośnik do komentarza

Jak już jesteśmy przy NBA League Pass / NBA Game Time, mam prośbę. Być może jest już za późno... Jak co roku na zakończenie sezonu (przynajmniej od dwóch lat, wcześniej nie wiem jak było, bo nie byłem zapisany) przysyłają ankietę do uzupełnienia (ocena jakości usług itd.). I teraz w sumie w dwóch miejscach można im pomarudzić, co byśmy jeszcze chcieli a czego nie wymienili. Proszę dopiszcie w tych miejscach, by dodali NBA Game Time do Apple TV oraz PlayStation 4 w Polsce. Wciąż nie rozumiem czemu tego nie mamy w polskim PSN.

Odnośnik do komentarza

Magellan, wystarczy założyć konto na US Store i ściągnąć.

 

wysłałem zapki więc sprawdźcie Wasze maile na yahoo.

 

USA rozjechało Słowenię i wszystko wskazuje na to, że droga do finału będzie usłana różami bo raczej nie ma po tej stronie drabnki godnego dla nich rywala. dzisiaj Hiszpanie, którzy mają zdecydowanie trudniejsza droge do finau, zmierzą się z Francją. trzymam kciuki za gospodarzami bo tylko oni mogą w finale napędzić stracha, a nawet pokonać USA.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj chyba jakoś 21 i 22 są półfinały, więc trzeba sprawdzać. Dzięki za cynk bo ja nawet nie iedziałem, że taki kanał jest.

 

edyty Krupek a skąd te info ?

Jakiś profil o NBA na fejsie to napisał, nie pamiętam teraz który. Albo Historia Nba, albo Enbiej.pl

 

Edit

Jednak Enbiej.pl. chociaż trochę dziwne, że w żadnym programie o tym wzmianki nie ma.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

I jak Kupku ogladaleś finał na Sportklub? :) ja po twoim w poście dałem info na fb. Pech w tym, że moi znajomi to w 1/3 koszykarze i koszykary. Atakowali mnie wczoraj cały dzień czemu nie ma w programie, czemu nie ma w TV itp.

Nie było mnie w domu cały weekend, ale wiem, że nic nnie puścili. Na stronie też mieli info, że pokażą, straszna padaka :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...