Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Chicago wyglądało dzisiaj zaskakująco dobrze, zmiana ofensywy dużo zmieniła. Pistons też dobrze wyglądali jak na start sezonu, SVG wreszcie ma zespół ułożony pod siebie, będą groźni w tym sezonie (wygrana 12 pkt, na wyjeździe z ATL i to przy takiej skuteczności). Nawet Drummond jakoś tak lepiej składa się do rzutów wolnych (na pewno sporo pracował nad zmianą rzutu z linii).

Davis słabo otworzył moje fantasy xD

Odnośnik do komentarza

Też nie, wszyscy w HOU grają jakby mecz miał sam się wygrać jeszcze przed rozpoczęciem. Za to wprowadzenie się do ligi nowych wysokich jest absolutnie fantastyczne. Towns, Okafor, Cauley-Stein, z tej mąki będzie chleb. Randle też coraz lepiej wygląda. Wybór Russella z 2-ką nadal uważam za błąd Lakersów, bustem nie będzie raczej, chociaż nie widzę w nim przyszłego all-stara. Nie ma też chyba takiej etyki pracy jak Jah czy KT.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego że NBA LP mam od 4 lat. Teraz będzie 5 rok. Dwa lata korzystałem z LP (teraz będzie trzeci) na konsolach PS3/PS4 za pomocą aplikacji NBA GAME TIME, bardzo polecam (dostępna tylko na usa ps store).

Obraz żyleta (tv 46 cali) bez cięć, a neta nie mam jakiegoś mocarnego bo 10 mega, głos z kina domowego (czasami czuję się jak na hali). Jedyny minus, że LP jest bardzo czuły na zmienną prędkość neta (jakość wtedy mocno skacze), może ty masz ten problem ?

 

Mam też c+ hd i zawsze przyjemniej paczy mi się mecze na LP ze względu na oryginalny komentarz jak i jakość obrazu.

Odnośnik do komentarza

Drummond w końcu zaczyna korzystać na grze w systemie van Gundiego. mocarny mecz. 25pkt 29zb. i pomysleć, że w draftac do fantasy odpuszczałem kolesia bo słabo rzuca wolne... Detroit ma poważne szanse zagrać w tym sezonie w play-offs i może być to wstęp do lepszych lat dla Tłoków. Jackson i AD będą się ciągle rozwijać, KCP też ma zadatki na dobrego gracza, zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

No i Marcus Morris moj cichy transfer :D

 

Lakers tankuja, co pewnie skonczy sie zwolnieniem Scotta, ktory jest zalosnie slaby jako trener Lakers. Rzucaja nagle najwiecej trojek w lidze bez w ogole zagrywek pod to, obrona z Hibbertem pod koszem jest nawet gorsza niz rok temu.

 

Cieplo moze byc rowniez w Pelicans - juz 0-4, kolejne kontuzje, AD gra slabo jak na siebie, a wlasciciel jest nerwowy.

Odnośnik do komentarza

Ciekawie się zaczął sezon, wschód jest najmocniejszy od lat, draft wygląda na bardzo mocny i głęboki (ciągle uważam, że największy steal tego draftu to Miles Turner, chłopak ma rzut, pracę nóg i niezłą obronę i to już w tak młodym wieku).

Pozytywne zaskoczenia początku sezonu: Detroit(stawiałem na to, bo SVG wreszcie buduje team pod siebie), Orlando(słaby bilans, ale gra wygląda znacznie lepiej, Skiles powoli robi dobrą robotę), Towns - pewnie najlepsza jedynka draftu od czasów Johna Walla, brak w zasadzie słabszych stron, przyszła bestia robiąca po 20+/10+/3/3 i pierwszy od dłuższego czasu center, który przy sprzyjających okolicznościach może nawiązać do gry The Dreama, Rondo - wygląda dużo lepiej niż w zeszłym sezonie, GSW - po zdobyciu pierścieni nie zwalniają, a wręcz wydają się jeszcze lepsi.

Negatywne zaskoczenia: Słaby początek Rakiet i Bucksów, chociaż w przypadku obydwu ekip to raczej przejściowe problemy, Lakers - cała organizacja, bez pomysłu w budowie drużyny, tragiczna obrona, Russell jest utalentowany, ale damn, praca i zaangażowanie przede wszystkim(też ma dziewczynę z rodziny Kardashian, może liga powinna zabronić umawiania się z osobami z rodziny K :D ), malutki plusik dla Clarksona i Randle'a, Pelicans -  rozumiem, że szpital, ale i tak ich postawa to spory zawód.

Na koniec dorzucę jeszcze, że Jazz grają tak jak w końcówce poprzedniego sezonu, szykuje nam się najlepsza obrona ligi, moim zdaniem wejdą do PO w tym sezonie, szkoda tylko Exuma, z nim byłoby jeszcze lepiej.

 

Odnośnik do komentarza

Blazers jeszcze nie jednego zaskoczą w tym sezonie. Lillard byłby w blasku reflektorów gdyby nie to co wyczynia teraz Curry. gdyby obaj zachowali dotychczasową skuteczność przez cały sezon to rekord trójek Stepha zostałby zniszczony. uważam zresztą, że to i tak nastąpi. Curry gdyby utrzymał swoją średniną to idzie na 450 trojek.

a wracając do PTB to mają nadal ciekawy skład, dobrze bronią i grają przyjemnie dla oka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...