Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

może być tak, że obaj poprawią rekord Curry'ego ale ogólnie MVP będzie liderem w tej klayfikacji.

całkiem nieźle wypada młodzież z Minnesoty. o play-offs raczej nie powalczą ale powinni zdecydowanie poprawić zeszłoroczny wynik.

duuuuży regres notują niedźwiadki. coś tam się popsuło, trener pewnie poleci pierwszy ale transfery tez są nieuniknione bo brakuje świeżej krwi. i to najlepiej takiej z ofensywnym potencjałem.

Odnośnik do komentarza

Durant wypada na co najmniej tydzień. Welcome to Russell Westbrook show;)

kto by się spodziewał, że najgorszymi ekipami na zachodzie będą m.in. Miśki, Pelikany i Lakersi. no dobra. z LA było wiadomo, że powalczą co najwyżej o chonorowe odejście Kobiego ale czegoś takiego chyba nie przewidzieli. ale 2 ekipy z Southwest to spory zawód. żeby najlepsza dywizja nagle zrównała się z Atlantic? stać Was na więcej chłopaki. ciekawe jestem ile cierpliwości dla nowych trenerów będą mieli szefowie obu klubów.

ogólnie to zdecydowanie większość niespodzianek na początku sezonu jest z gatunku tych negatywnych a najmocniejsze pozytywy to mocne wejście GSW i coming-out Pistons.

Odnośnik do komentarza

Może mieli parę lat temu, Kobe to zawodnik, który nie potrafi przyjąć do wiadomości, że prime już dawno za nim i wraz z wiekiem zmienia się styl gry. Nie odnajduję się w roli weterana i mentalnego przywódcy Lakersów, gdy pojedzie na IO to tylko za zasługi zajmując miejsce młodym zdolnym. Zdecydowanie NIE dla takiego pomysłu.

Okropnie patrzy się na jego grę teraz. Chcąc wrócić do ligi powinien mocno zmienić to jak gra( szczególnie po tych kontuzjach) i podpatrzeć jak transformowali swoją grę inni przyszli HOF-erzy, a nie selekcja rzutów jak u młokosa, brak rzutu z dystansu i nadal wysoki usage.

Odnośnik do komentarza

Hendrix ma 100% racji. weterani są po to aby uczyć a Kobe nie wyciąga wniosków ze swojej fatalnej gry więc jak mógłby pouczać młodzież? popatrzcie jak inni weterani zmieniali grę w miarę upływu lat, wszystko po to aby być pożytecznym członkiem drużyny. Bryant zafixował się na byciu Lakers franchise player for life i będzie szedł w zaparte choćby gromy z nieba na niego spadały. zasłoni się pierścieniami, że w Lakersach i tak nie ma komu wziąć odpowiedzialności więc kto jak nie on ma być ich liderem? kończ Waść, wstydu sobie oszczędź, chciało by się rzec.

GW 10-0. baaardzo bym chciał aby do samej końcówki sezonu flirtowali z 72-10. to było by mega ekscytujące.

Odnośnik do komentarza

Warriors kosmos graja, Curry na w sumie luzie 46 punktów z 25 rzutów, przy podwojeniach ruch piłki i ścięcia graczy to też poziom z innej ligi, w pierwszej połowie z takich akcji mieli chyba 5 czy 6 alley-upów do Ezeliego i Boguta. No i ciekawe staty - GSW wygrali 68 meczów z rzędu, w których na jakimś etapie meczu prowadzili 15 i wiecej punktami, Curry ma tyle trójek co Spurs i wiecej niz Grizzlies, Wolves i Nets.

 

https://cdn.streamable.com/video/mp4/f8qq.mp4

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Bogut po zrzuceniu wagi wygląda bardzo dobrze. Szczerze? W tej chwili GSW jest dla mnie nie do zatrzymania i nie widzę innej drużyny z zachodu w NBA Finals. Oczywiście sezon jest długi i kontuzje mogą się przydarzyć(niestety) zmianiając układ sił, jednak przy zdrowych Wojownikach widzę drugi pierścień na koniec play-offów.

No i Towns. Damn, dawno nie byłem tak zachwycony nastolatkiem w NBA. Chłopak ma wszystko. Imo tylko zdrowy Embiid ma podobny upside( jeśli stopa w pełni się wyleczy :( ).

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

tak (pipi)owego zachodu to nie wiedziałem od lat. e, najlepsi są ledwo ponad kreską i jedynia niepokonani Warriors oraz weterani z San Antonio grają na swoim poziomie. co rusz jakieś kontuzje. Durant, CP3, Davis (znowu).  3 najduższe aktywne serie porażek należą do drużyn z WC. patrząc tylko na tabele to ciężko tak na prawdę ocenić siłę poszczególnych zespołów. czy Denver, Minnesota, Utah faktycznie są lepsze niż w zeszłym sezonie? czy po prostu potentaci z Southwest mają krótki kryzys i wrócą do gry? o ile w przypadku Houston i Memphis jestem w stanie w to uwierzyć ale Pelikany już można pogrzebać. o dziwo Gentry, ani zresztą żaden inny trener, jeszcze nie wyleciał...

Odnośnik do komentarza

Utah jest na pewno mocniejsze, już pod koniec poprzedniego sezonu było to widać, po prostu grają żelazną obronę i stawiają na wolną grę w half-courtcie, będą niebezpieczni dla każdego. Zaczyna powoli też dominować młodość w lidze, musiało to kiedyś nastąpić.

Skład PO pewnie i tak będzie na zachodzie podobny, minus Pelicans. Ktoś z Dallas/Portland też odpadnie, a Utah i Suns, będą niewątpliwie atakować te miejsca.
Mi ten sezon się podoba, właśnie przez ten zastrzyk świeżej krwi i młodości. Warriors za to odjechali wszystkim, nie mają słabych punktów i nawet w słabszy dzień mogą dominować. Brawa dla organizacji za sposób prowadzenia i mądre dobieranie ekipy.

Gentry sprawił, że nie da się oglądać NOP, ja rozumiem kontuzję, ale damn, słabo to wygląda. Davis też co chwilę uraz( psuje mi fantasy :P ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...