Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

W końcówce Thunder-Spurs znowu sędziowie dali ciała - Leonard fauluje specjalnie i ewidentnie Westbrooka przy -1, żeby rzucał wolne, sędziowie puszczają, Westbrook wjeżdża na Aldridge'a, And-1 i po meczu...

 

Cavs jak w finale konferencji Lebrona nie wygrają do zera to będzie niespodzianka, Heat i Raptors tracą mnóstwo sił, kolejnych graczy i mają za sobą już 3 dogrywki.

Odnośnik do komentarza

faul był ewidentny ale podobnie jak przy łokciu Waitersa nie można powiedzieć, że ta akcja zadecydowała o losach meczu. Russ ma jakieś 85% z wolnych więc jest duże prawdopodobieństwo, że trafił by oba i byłoby +3. zresztą nikt ze Spurs nie robił wokół tego żadnego szumu. moje zdanie jest takie, że ponownie Spurs wypuścili wygraną z rąk. i ponownie z pomocą sędziów.

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

Z tym zmęczeniem to ja bym nie przesadzał. Oni się tam ostro szprycują. Kto twierdzi inaczej jest naiwny. Bardziej chodzi o kontuzje i mikrourazy. Kazdy nastepny, dodatkowy mecz powoduje zwiekszone ryzyko ich wystapienia i o to tu tylko chodzi IMO...

 

Wiadomo, że mają tam bogate zaplecze farmakologiczne, ale niektóre drużyny zaraz będą dobijać do 100 meczu w tym sezonie, także zmęczenie też odgrywa znaczącą rolę.

Odnośnik do komentarza

 

Z tym zmęczeniem to ja bym nie przesadzał. Oni się tam ostro szprycują. Kto twierdzi inaczej jest naiwny. Bardziej chodzi o kontuzje i mikrourazy. Kazdy nastepny, dodatkowy mecz powoduje zwiekszone ryzyko ich wystapienia i o to tu tylko chodzi IMO...

 

Wiadomo, że mają tam bogate zaplecze farmakologiczne, ale niektóre drużyny zaraz będą dobijać do 100 meczu w tym sezonie, także zmęczenie też odgrywa znaczącą rolę.

 

Po prostu NIE DA się wytrzymać tylu meczy, zarowno w sezonie zasadniczym jak i playoffach na takiej intensywności, tempie, sile, szybkości jak w NBA bez nielegalnego wspomagania. Nie ma na to zadnych, najmniejszych szans. Tam nikt w to nie wnika co oni sobie wstrzykuja. Za duzo kasy lezy wokol tego.Miliardy dolarow. Poza tym zwykly, przecietny  hamburger co przychodzi na mecze lub oglada przed TV ma na to wyebane. Show must go on i tyle...

Odnośnik do komentarza

 

 

Z tym zmęczeniem to ja bym nie przesadzał. Oni się tam ostro szprycują. Kto twierdzi inaczej jest naiwny. Bardziej chodzi o kontuzje i mikrourazy. Kazdy nastepny, dodatkowy mecz powoduje zwiekszone ryzyko ich wystapienia i o to tu tylko chodzi IMO...

Wiadomo, że mają tam bogate zaplecze farmakologiczne, ale niektóre drużyny zaraz będą dobijać do 100 meczu w tym sezonie, także zmęczenie też odgrywa znaczącą rolę.

Po prostu NIE DA się wytrzymać tylu meczy, zarowno w sezonie zasadniczym jak i playoffach na takiej intensywności, tempie, sile, szybkości jak w NBA bez nielegalnego wspomagania. Nie ma na to zadnych, najmniejszych szans. Tam nikt w to nie wnika co oni sobie wstrzykuja. Za duzo kasy lezy wokol tego.Miliardy dolarow. Poza tym zwykly, przecietny hamburger co przychodzi na mecze lub oglada przed TV ma na to wyebane. Show must go on i tyle...

No i? Obojętnje czym się szprycujà to dalej jest to ok 100 meczy na mega intensywności więc tak czy siak czują już zmęczenie.

Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam, ze jestem niebywale zaskoczony wynikiem rywalizacji THU-SAS, zwłaszcza po karczemnym wpyerdolu jaki zafundowały Podkowy Grzmotom w pierwszym meczu. Czy ktos wie dlaczego nie zagral Boris Diaw? Straszliwie zabraklo tego super inteligentnego gracza Ostrogom. Kontuzja?

Odnośnik do komentarza

no to dzisiaj mieliśmy typowe dla GSW w tym sezonie wciśnięcie pedału w podłogę i odjechali Oklahomie tak, że na żaden comeback nie mieli już sił i woli walki. nie ważne jednak jakimi rozmiarami, to cały czas 1 zwycięstwo i to OKC wyszła z dwumeczu w San Francisco zwycięstwo i to Warriors są bardziej na musiku bo muszą pokonać Thunder na ich terenie. zrobili już to w tym sezonie ale play-offs to trochę inna gra.

a tej drugiej serii chyba nie ma się co rozpisywać. jak będzie więcej niż 5 meczów będę w szoku.

Odnośnik do komentarza

Tak, jak dzisiaj zostali rozjechani Warriors to chyba w tym sezonie się nie zdarzyło. Wyglądali na zdruzgotanych i nie byli w stanie nic zrobić. Jeśli OKC będzie w stanie grać na takim poziomie, a GSW nie ograniczy KD i RW, to pozostanie im tylko słaba satysfakcja z rekordu w sezonie regularnym. Przyznaję, że nie spodziewałem się, że OKC w ogóle wejdą do finału, ale obecnie są moim faworytem do tytułu. Może trochę na wyrost, ale jednak. Zobaczymy, co się wydarzy w kolejnym spotkaniu w Oklahomie. Jeśli Thunder wygrają, to nie wierzę w 3 wygrane z rzędu GSW.

Dzisiaj myślę, że Raptors mogą po raz drugi ograć Cavs i również będzie ciekawie, choć jeśli tak się stanie, to typuję Cavs w 7 meczach :)

Odnośnik do komentarza

Warriors po raz drugi zostali zniszczeni w Oklahomie. Jak widać w playoffs już nie trafia się tak łatwo rzutów z połowy boiska. Widać, że w GSW są zdruzgotani, zawodnicy i trener. Nie wierzę, aby się pozbierali i wygrali tę serię, tym bardziej, że OKC wygląda kapitalnie, co pokazali już w meczach ze Spurs. Wydaje mi się, że skończy się 4:1 dla Thunder.

Dzisiaj ważny mecz w Cleveland. Jestem ciekaw czy Raptors powalczą na parkiecie Cavs. Widać, że nabrali mnóstwo pewności siebie i nie mają nic do stracenia. Zupełnie odwrotnie w ekipie Cleveland, gdzie presja będzie teraz ogromna, a trener się pogubił i nie wiedział ostatnio ani kim grać i jak. Ale to byłby finał NBA... Raptors - Thunder :) Trzymam kciuki za obie ekipy :)

Odnośnik do komentarza

Niech Kevin i Russell zdobędą tego mistrza, bo im się należy od kilku lat już.

Było wielu koszykarzy, którzy zasłużyli na mistrza, a im się nie udało tego osiągnąć :) Co nie zmienia faktu, że bardzo kibicuję OKC. Tym bardziej, jeśli zagrają w finale z Cavs. Jeśli za rywali mieliby mieć Raptors, to będę trzymał kciuki za obie ekipy. Toronto jednak zostało dzisiaj zmiażdżone, a OKC musi wygrać ten ostatni mecz. Jeśli Thunder nie sięgną po tytuł w tym sezonie, to będzie po drużynie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...