Skocz do zawartości

Nielegalne nabijanie GS, oraz zdobywanie Achievementów.


Soniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gdybym grał dla szpanu to olałbym inne platformy i znalazłbym więcej czasu na X360 (a gram równolegle na PS3, wszystkich past genach i nie ma dnia w którym bym nie pyknął w jakiś oldschool). W zły sposób mnie zrozumiałeś :) jak uda mi się zrobić jakiegoś calaka (nie powiem, zbyt dużo ich nie mam) to mam z tego satysfakcję. Nie robię tego dla szpanu, nawet gamercarda z sygny usunąłem. A że brzydko wyglądają w profilu to sam fakt - czasem przeglądam listę gier na moim GC i jak widzę dużo zer albo ponapoczynanych gier na 50-100 punktów to boli mnie fakt że grę kupiłem bo widocznie na to nie zasługiwała.

BTW. Chyba nie powiesz ze nie jesteś dumny ze swojego calaka w CoD4 :(

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
Chyba nie powiesz ze nie jesteś dumny ze swojego calaka w CoD4 :)

 

 

Jestem

z King Konga już nie ;)

 

W ogóle mam trochę mieszane uczucia. Źle sięwyraziłem

Mam np Kameo... gra nie podeszła mi w ogóle, ale trochę żałuję że ją kupiłem i nie ukończyłem. Z drugiej strony wolę jednak grać online w CoD4 dla przyjemności niż "męczyć" się dla kilku łatwych setek w Kameo

Odnośnik do komentarza

No i ja mam podobnie, do pewnych gier cyklicznie wracam mimo faktu że niczego w nich już nie osiągnę. Za crapy biorę się tylko wtedy kiedy naprawdę nie mam w co grać i to też głównie jest motywowane faktem że wydałem pieniądze. Gdybym grał wyłącznie dla punktów z pewnością dobiłbym teraz do 100.000GS. Ale nie offtopuje już bo temat jest o potępianiu nieuczciwego nabijania GS ;)

Odnośnik do komentarza

Może ostatnio nie gram dużo, ale załączyłem pod koniec marca parę tytułów i jakoś (pipi) mnie obchodzi że będę miał 0GS w Need For Speed Carbon czy Quake 4, bo te gry to syf na który nie warto tracić czasu i nerwów. Wolałem przeznaczyć go na Assassin's Creed i wykręcic 1000 na grze, która na to zasługuję.

Edytowane przez Blim
Odnośnik do komentarza

Bylo pytanie o glicze ;p .. o ile rozumie ze mozna uzyc takiego dla funu zeby zobaczyc jak to sie je i wogole to juz korzystanie z tego nagminne troche wypatrza radosc z gry ..no a w koncu ciagle o to w tym chodzi. GS czy jest wazny ..ja tam nie wiem i to nie dlatego ze mam ledwie powyzej 900 GS , wazne jest to czy z tytulem dobrze sie bawie jak tak staram sie wyciagnac co moge jak nie koncze raz i przechodze do czegos innego.

 

Co za radosc ma czlowiek ktory nabija sobie GS przez chity...no jakos wg mnie zadna i bardziej niz potepiac powinnismy wspolczuc ze hunterstwo wypatrzylo im pojecie zabawy ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...