Skocz do zawartości

Nielegalne nabijanie GS, oraz zdobywanie Achievementów.


Soniak

Rekomendowane odpowiedzi

nooo ustawki na kille to już jest przegięcie. albo bieganie przez "ileśtam" meczy tylko z granatami w gearsach bo chcą acziwa "spider" czy jak on się tam zwie, przez co cierpi cały team i radość z gry mocno spada.

 

lista polskich "1000", króluje kingkong, fight night, fifki i nfs.

 

nie mówię że GS jest zły, tylko jak ludzie chcą być "tak fajni" że aż czitują/podmieniają sejvy/dają du.py online/itp dla tych kilkunastu punktów to smutno mi się robi na myśl o tych ludziach. i dobrze że MS robi coś w kierunku "prawa i sprawiedliwości", bany piratów i zerowanie cziterów to duży krok w przód.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

te king kongi, NFS MW,itd mozna wybaczyc bo to byly tytuly startowe, co prawda tez Perfect Dark byl startowy ale ma trudne acziwy :whistling: ale teraz jest inaczej - powazniejsze gry maja jakis poziom trudnosci w zbieraniu

 

Przy kupowaniu gry powinno brac sie pod uwage ulubiony tytul/gatunek, gameplay, fun i gs a nie odwrotnie - to ze uzbierasz w KK 1000 za przejscie calej gry lub nabiles w pare minut 1000 w Avatarze to jest sie czym podniecac? Ukoncz calego COD2/3/4 na Veteranie i wtedy mozesz zaszpanowac ze ukonczyles calego CODa na veteranie ( i masz nawet dowod jakby ci ktos nie wierzyl z kumpli PC "bo na padzie to AI wolniej reaguje") czy tez zrob 1000 w Tony Hawk's Project 8. Ja tam nigdy nie kupuje gier pod GSa

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
te king kongi, NFS MW,itd mozna wybaczyc bo to byly tytuly startowe, co prawda tez Perfect Dark byl startowy ale ma trudne acziwy :whistling: ale teraz jest inaczej - powazniejsze gry maja jakis poziom trudnosci w zbieraniu

 

Przy kupowaniu gry powinno brac sie pod uwage ulubiony tytul/gatunek, gameplay, fun i gs a nie odwrotnie - to ze uzbierasz w KK 1000 za przejscie calej gry lub nabiles w pare minut 1000 w Avatarze to jest sie czym podniecac? Ukoncz calego COD2/3/4 na Veteranie i wtedy mozesz zaszpanowac ze ukonczyles calego CODa na veteranie ( i masz nawet dowod jakby ci ktos nie wierzyl z kumpli PC "bo na padzie to AI wolniej reaguje") czy tez zrob 1000 w Tony Hawk's Project 8. Ja tam nigdy nie kupuje gier pod GSa

 

Dobra, KUPOWANIE gier w celu NABICIA GS jest całkowicie legalne.

Odnośnik do komentarza
Co sądzicie o "gliczowaniu" w grach? Np. tak jak w wyżej wymienionym BF kiedy to wchodziło się pod poziom :whistling: i ścigało ludzi.

Czy uważacie że takie zachowania też powinny być tłumione?

 

lameriada pełną gębą, przez takie ludki przestałem grać w bf2:mc

tak więc, dzięki koleś, tacy jak ty potrafią obrzydzić każdą grę

Odnośnik do komentarza
Dobra, KUPOWANIE gier w celu NABICIA GS jest całkowicie legalne.

 

 

legalne, ale lamerskie :)

bez urazy

 

np. mam Pinaty w domu ale jakoś nie umiem się skusić żeby zrobić kilka setek bez problemu

za to mój brat wszystkie hoduje i się podnieca "o mam już 1500 więcej od ciebie"

zazdrościć mu mogę calaka w Sensiblu i Castelvani :whistling:

 

 

edit:

co do gliczy to najbardziej wkurzał mnie "crab walking" (czy jakoś tak) w Gearsach.

Jak widziałem kogoś takiego, z mojej lub przeciwnej drużyny to leciały ostre wrzuty.

Chociaż to w sumie nic nie daje ;/

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza

W sumie w swoim Xboxowym życiu miałem momenty kiedy myślałem o zaczęciu hunterowania. Jednak w sumie po jakimś czasie stwierdzam, że po co mi to i jak mam grę to dlatego, że ją chcę, a nie że ma łatwe 1000GS. Jestem dumny z mojego 900/1000 w PES2008, bo jestem jednym z lepszych w Polsce i wymagało to masy grania. Cheaty - bzdura, w sumie nawet stwierdzam, że ustawki są lamerskie.

Odnośnik do komentarza

ja bronie ustawek - jestem graczem który nie przepada za online, ewentualnie ustawie się z rodzinką bądź kumplem z reala na jakiś co-op live, ale jak przyjdzie mi czekać po parę godzin na mecz w jakiejś grze w którą gra mało osób online, to już wole się ustawić żeby mieć te achievementy z głowy. Zresztą multi online średnio mnie bawi a gra nie zaliczona na 1000 punktów brzydko wygląda na profilu.

Odnośnik do komentarza
W sumie w swoim Xboxowym życiu miałem momenty kiedy myślałem o zaczęciu hunterowania. Jednak w sumie po jakimś czasie stwierdzam, że po co mi to i jak mam grę to dlatego, że ją chcę, a nie że ma łatwe 1000GS. Jestem dumny z mojego 900/1000 w PES2008, bo jestem jednym z lepszych w Polsce i wymagało to masy grania. Cheaty - bzdura, w sumie nawet stwierdzam, że ustawki są lamerskie.

 

PES2008? Daj spokoj przecież to są bardzo proste punkciki do zdobycia TYLKO czasochłonne. Ale gdzie tu jakakolwiek trudnosć? :)

Odnośnik do komentarza

trudnosc, jak chcesz zrobic onlinenowe achievy bez ustawiania sie z kolega :)

 

Jak dla mnie gliczowanie, oszukiwanie, ustawianie się (typu. "dam ci się zabić") jest mega lamerskie.

dokladnie - ja nie mam problemu wsadzic boosterow, glitcherow i tzw. gamesaverow do jednego wora z napisem 'cheaterzy', ale niestety ogolna opinia glosi, ze oszukiwanie na online achievy jest ok, na singla to juz nie wolno

Edytowane przez bountyhunter
Odnośnik do komentarza

ja dostalem 100 funtow za taga z 114k i 95% completion... i takbardzo malo, ale mi kasy bylo potrzeba. jak chcesz sprzedac konto, to ludzie przewaznie sie patrza na kilka czynnikow - ilosc gs, jakie completion masz, ile trudnych gier, miejsce na world rank i niektorzy sie jeszcze patrza czy masz jakies japonskie gry zaliczone w proilu... ludzie lubia achievementy w krzakach, hehe.

Edytowane przez bountyhunter
Odnośnik do komentarza

Ja słyszałem o innej sytuacji, a mianowicie moi znajomi kupują gry crapy z łatwymi achivami nabijają sobie 1k GS... No nic mają te swoje punkciki( dla mnie lamerskie ale cóż poradzić) np. w Avatar: The Burning Earth Dalej wymieniają się hasłami do swoich profili na XBL i znów nabijają w jakiejś tam grze 1k GS tyle że koledze.

Odnośnik do komentarza
Ja słyszałem o innej sytuacji, a mianowicie moi znajomi kupują gry crapy z łatwymi achivami nabijają sobie 1k GS... No nic mają te swoje punkciki( dla mnie lamerskie ale cóż poradzić) np. w Avatar: The Burning Earth Dalej wymieniają się hasłami do swoich profili na XBL i znów nabijają w jakiejś tam grze 1k GS tyle że koledze.

 

 

wzruszyla mnie twoja historia... i co z tego ze tak robia?

 

rotfl... jednemu sprawia przyjemnosc trzaskanie achv, drugiemu granie online a trzeciemu masturbacja. Dziecinne jest szpanowanie tym, ze ma sie wiecej pkt od innych, ale jeszcze bardziej dziecinne oburzanie sie i placz, ze ktos kupuje gry zeby sobie licznik podbic...

Odnośnik do komentarza
ja dostalem 100 funtow za taga z 114k i 95% completion... i takbardzo malo, ale mi kasy bylo potrzeba.

To ty rzeczywiście grałeś tylko dla przyjemności :) Bo nie wieże że tyle ciężkiej pracy mógłbyś tak tanio oddać , no chyba że naprawdę zmusiła Cię do tego jakaś okoliczność

Edytowane przez wujakamil
Odnośnik do komentarza

zgadzam sie z zeratulo po za tym co was to obchodzi jak kto zdobywa GSy, jak Ci to tak przeszkadza dlaczego na XBL nie wejdziesz i nie zlozysz skargi. Lista " cheaterow" na co to komu?! (nie chce komentowac pana pomyslu ani inteligencji)

PS przepraszam ze bez polskich znakow, ale pisze z konsoli :(

 

edit juve a ty przypadkiem nie jestes save loaderem? :)

Edytowane przez evelan
Odnośnik do komentarza

evelan, naprawde myslales ze z ta lista cheaterow pisalem na powaznie? skomentuj raczej swoja inteligencje

 

edit juve a ty przypadkiem nie jestes save loaderem?

skad taki pomysl?

 

Bo nie wieże że tyle ciężkiej pracy mógłbyś tak tanio oddać , no chyba że naprawdę zmusiła Cię do tego jakaś okoliczność

troche zaluje, ale potrzebowalem kasy i chcialem jak najszybciej z x0 skonczyc :)

Odnośnik do komentarza
troche zaluje, ale potrzebowalem kasy i chcialem jak najszybciej z x0 skonczyc :)

Nie toteż mnie to dziś zdziwiło bo pamiętam jak całkiem niedawno na jakimś forum chyba onlinecenter mówiłeś że masz zamiar wskoczyć do pierwszej setki, a tu nagle koniec. Nic zostaje tylko pogratulować :(

Edytowane przez wujakamil
Odnośnik do komentarza
evelan, naprawde myslales ze z ta lista cheaterow pisalem na powaznie? skomentuj raczej swoja inteligencje

 

edit juve a ty przypadkiem nie jestes save loaderem?

skad taki pomysl?

 

Bo nie wieże że tyle ciężkiej pracy mógłbyś tak tanio oddać , no chyba że naprawdę zmusiła Cię do tego jakaś okoliczność

troche zaluje, ale potrzebowalem kasy i chcialem jak najszybciej z x0 skonczyc :(

 

Ja niby skończyłeś z X360 jeśli masz nowe konto i na nowo nabijasz GS? O so chodzi?? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...