Skocz do zawartości

Nielegalne nabijanie GS, oraz zdobywanie Achievementów.


Soniak

Rekomendowane odpowiedzi

Internet szaleje, gracze są oburzeni. Wszystko to za sprawą "zbanowanych" 4 użytkowników konsoli Xbox 360, którzy nielegalnie nabijali punkty GS (programy typu exploit). Również Polska scena graczy na tym ucierpiała, w większości Ci "lepsi" (specjalnie nie podaję gamertagów) zostali narażeni na lincz i kłótnie z innymi.

 

Proszę Was graczy o opinie na ten temat.

Jakie są Wam znane sposoby na oszukiwanie?

Co proponujecie zmienić?

Jak oceniacie działanie MicroSoftu?

 

WSZYSTKO W TYM TEMACIE

 

Pozdrawiam Serdecznie

 

Developing PL vel. Soniak

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wg. mnie nieuczciwym jest również podawanie innym hasła do swego GT aby osoby trzecie nam nabijały achievy w np. avatarze a później takie osoby mało orgazmu nie dostają szczytując, że mają większego GT od nas samych a praktycznie nie grali w wiekszosc gier w których mają calaki. Znam kilka takich osób jednak ich GT nie podam. Inny przykład to jechanie na 2 konsole. jedna przerobiona (do nabijania GS) a na drugiej granie online z innymi.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Mi się podoba, że MS chociaż dał znać, że wie o istnieniu problemu i zamierza coś z nim zrobić. Natomiast co zauważone zostało na Online Center, nie został znaleziony żaden sposób na oszustów, najprawdopodobniej po prostu "ręcznie" usunięto Osiągnięcia najsłynniejszych cheaterów.

Generalnie jestem zadowolony z tego co się stało, natomiast nie powiedziałbym, że to mnie cieszy, bo tak naprawdę czy ktoś nabija punkty uczciwie, czy nieuczciwie nie ma dla mnie większego znaczenia. Nad GS przekładam bowiem "calaki", a że duża część czołówki (teraz już nie polskiej) blokuje swoje profile, to ich konta mnie nic nie obchodzą. Za to w wypadku odblokowanych kont widać kto co zdobył i kiedy, więc o oszustwa trudno.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś z Was oszukiwał i chciałby się tym pochwalić? ;)

Dla zachęty ja się mogę przyznać do tego iż jakiś ładny czas temu "gliczowałem" ale nie aby zdobyć GS czy Achievementy, tylko po to żeby nabić fragi w BF2: MC hehe. Oj wielu Japońskich graczy popełniło przeze mnie harakiri kiedy zabijałem ich po raz 20 hehe. W tym momencie uważam to za totalną głupotę i potrafię grać (nawet lepiej) bez tego.

WŁAŚNIE

Co sądzicie o "gliczowaniu" w grach? Np. tak jak w wyżej wymienionym BF kiedy to wchodziło się pod poziom :) i ścigało ludzi.

Czy uważacie że takie zachowania też powinny być tłumione?

Odnośnik do komentarza
Z tego co zauwazylem to gracz ktory uzbieral z Polski pierwsze 100 000 GS zostal cofniety do ok 80 000 - juve26 - na stronie xbox.com widnieje 124 410 lecz na gamecard Total Score: 79904 / 86820

 

Po prostu juve ukrywa gry i stan 79904 GS jest z momentu, kiedy ostatni raz odsłonił gry. On nie został ofiarą zerowania.

 

Nie

Odnośnik do komentarza
Z tego co zauwazylem to gracz ktory uzbieral z Polski pierwsze 100 000 GS zostal cofniety do ok 80 000 - juve26 - na stronie xbox.com widnieje 124 410 lecz na gamecard Total Score: 79904 / 86820

 

Po prostu juve ukrywa gry i stan 79904 GS jest z momentu, kiedy ostatni raz odsłonił gry. On nie został ofiarą zerowania.

 

Nie

Sokoov ma rację. Poza tym juve, według tego co sam mówił, sprzedał swojego Gamertaga.

Odnośnik do komentarza

Wszystko to odbywa się pod Linuxem na Xboxie 360, wtedy wystaczy zapis gry, a dalej to już nie wiem :(, wg. GS to owszem świetna sprawa (motywacja i docenianie graczy za ich osiągniecia w grach), ale nie uczciwe jest nabijanie w ten sposób GS, pomijając wszelakie ustawki, nabijanie GS przez osoby trzecie oraz glitchowanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...