Skocz do zawartości

Dlaczego kupiłeś PS3?


Alteran

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem bo uznalem ze nie ma sensu na kolejna modernizacje PC, a ze mialem spora sumke kupilem PS3 jako przyszlosciowe rozwiazanie do gier i uznalem ze komputer bedzie mi sluzyl tylko do Worda i Netu, a konsolka do Gier i Multimedii. Nie wiem czemu ale nawet nie zastanawialem sie nad kupnem X360, tylko od poczatku myslalem tylko o PS3 : P To byla spontaniczna i trafiona inwestycja ^ ^

Odnośnik do komentarza

Kupilem PS3 poniewaz nie zawiodlem sie na PSX'ie, PS2, i nie zawiode sie na "Chlebaku", granie online za free, cichy wentylator, nosnik BD, no i mala awaryjnosc konsoli (jakbym mial 360 i w dzien premiery GTA IV by mi sie ukazaly "piekne" czerwone diody na przednim panelu to X'a wyrzucilbym za okno :whistling: BTW: Mialem Xbox'a "jedynke" przez pol roku i sprzedalem to padlo :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem to piękne czarne pudełko przede wszystkim dla nadchodzącego wielkimi krokami "Metal Gear Solid 4" i, co może wydać sie trochę dziwne, dla "Ninja Gaiden Sigma". W pierwszą część grałem namiętnie na "iksboksie" mojego kumpla(swoją drogą radziłem sobie lepiej od niego;)) i po prostu chciałem sobie ponownie zagrac w tą perełkę w jakości HD.

Odnośnik do komentarza

Mialem Xboxa 360 i pewnie niektorych zaciekawi dla czego wymnienilem konsole ktora wtedy miala duzo wiecej hitow na Soniaka ktorego teraz uwielbiam:D.Po pierwsze:Gry:FPSow online na PS3 tez nie brakuje( i nie bedzie) za to sa wspaniale gry w innych gatunkach,wlasnie dla gier takich jak Uncharted,HS,GOW3,KZ2,LBP,FFXIII i przedewszytskim MGS 4 oraz Online oraz wielu wielu innych.Dla cichej pracy i blu ray co sie ze soba laczy.Na xboxie szlag mnie trafial jesli chodzi o kulture pracy,na ps3 jest cichutko-next genowo a w dodatku jako milosnik kina blu ray spelnia moje potrzeby w 100 %.Dla darmowego grania online bo nie lubie byc dymany na cos co powinno byc za darmo:).Ale tak podsumowujac wtedy jak sie zdecydowalem na ten ruch to zadecydowala przedewszytskim cicha praca i Uncharted.Co najwazniejsze na niczym sie nie zawiodlem!!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo jestem fanboyem PS;] Hehe

Po czesci prawda, ale oczywiscie to tylko jeden z czynnikow.

Konkretne tytuly: MGS4, KZ2, Tekkeny, FF, GT5 i pewnie jeszcze sporo innych

Darmowy onlne

Zaufanie do firmy (choc coraz bardziej naciagane)

Multimedialnosc w tym BD

Ekskluzywnosc sprzetu (PS3 robi wrazenie na prawie kazdym)

Najlepiej skonstruowany pad w historii (choc wykonanie i jakosc galek w SIXAXISie... Ale DS3 to juz jest klasa)

Tyle lat spedzonych przy poprzednich konsolach sony, a w szczegolnosci na PSX (THPS, FF, Suikoden, GT, ISS, RE, SH, MGS, quake, tekken i wiele wiele inncyh) pozostawilo w moim mozgu MASE wspomnien, przezyc i milosci... nie moglem nie kupic PS3, chocby gdyby dalo sie na niej tylko smazyc nalesniki)

Odnośnik do komentarza

Hmmm, sam nie wiem czemu. Mam w domu X360 i dobrze sie bawilem. Moze liczylem na magie playstation ? A moze liczylem ze exclusiv-ne tytuly mnie skusily - jak na dzien dzisiejszy nie ma ich za duzo, caly czas czekam. Skonczylem Resistance, Uncharted, Ratcheta i czekam na wiecej. Jak na dzien dzisiejszy X360 daje mi wiecej fun-u.

 

 

Pozdrawiam

 

Artur

Odnośnik do komentarza

Może się to wydać głupie, ale ja swoją konsole kupiłem głównie z trzech powodów.

 

1. Dla oszczędności.

2. Dla multimedialności.

3. Dla gier multiplatformowych :)

 

Już wyjaśniam.

 

Kiedy byłem młodszy i jeszcze chodziłem do szkoły, nie stać mnie było na konsole. Raz do roku kupowałem coś do komputera gry ten lepiej sobie radził z najnowszymi grami. Kiedy rozpocząłem karierę zawodową i zaczęły na moje konto pływać co miesiąc pieniądze, powiedziałem stop! Koniec w bezsensowne pchanie w kompa kolejnych pieniędzy skoro i tak za miesiąc albo dwa wyjdzie gra która ledwie pociągnie na moim truposzczaku :D Postanowiłem kupić konsole. I tu zaczyna się punkt drugi gdyż jak wiadomo miałem do wyboru dwa konsole: X0 i PS3. Jestem człowiekiem kulturowym więc lubię posłuchać MP3 czy obejrzeć film na DVD. Ale BR... hmm, skoro mam okazję zobaczyć jak to działa to czemu miałbym z tej możliwości nie skorzystać ;) A po za tym szanuje firmę Sony i jej dwie poprzednie konsole. Dla mnie były genialne (grałem u kolegów i kuzynostwa). Kończąc rozpocznę trzeci punkt którym są gry. No właśnie, multiplatformowe ;) Z exclusivów Sony tylko Uncharded mi się podobał (puki co). Ale czekam wciąż na GTA4, Soul Caliber 4, Resident Evil 5. I wiele innych.

 

PS. Jeśli ktoś choć raz posmakuje "własnej" konsoli ten już raczej do kompa nie wróci (przynajmniej mnie się tak wydaje). Sony naprawdę darze ogromnym zaufaniem i dlatego już 1-2 kwietnia w moje rączki wpada druga konsoli japończyków - PSP :] Jak się bawić to na całego ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...