Skocz do zawartości

Dlaczego kupiłeś PS3?


Alteran

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu nie :)

 

A więc tak. Postanowiłem nie grać już na kompie. Bo nieważne jaką bym miał grafe zawsze coś będzie wymagało więcej. Dwa jako, że jestem programistą, to już mi się komp zbyt z pracą kojarzy. Po prostu nie mam siły przy nim siedzieć, żeby grać.

 

Gry na PC często grałem max. żeby przejść. A teraz jak mam PS3 to obecnie męczyłem Folklore póki nie zdobyłem wszystkich folki i co się tylko dało. Choć na półce czekał Uncharted.

 

A czemu PS3 a nie np. Xbox 360?

 

Po co mi kolejny odkurzacz, który swoim szumem by mnie męczył. Szum uważa się za najczęstsze źródło przemęczenia, nadwrażliwości itp itd. szumi to mi komputer, którego wyciszałem. Dwa.. wygląda. Po prostu świetnie wygląda, choć jak pierwszy raz pokazano PS3 to miałem nietęgą minę... Xbox 360 ma kiepski wygląd, choć bardzo mi się podobał jak go pokazano. Widocznie 1) szybko się nudzi 2) jego design nie jest ponadczasowy. Sony zawsze wszystko ma z super designem. 3) Nie mam czasu ani ochote latać z konsolą po serwisach 4) Blu-ray itp, przeglądarka 5) oczywiście darmowy online. Czemu miałbym płacić za grę P2P czyli lagi? Bo wszystkie lub prawie wszystkie gry na X'a są na P2P, więc trzeba mieć dobry UP. Pododbno tylko w Halo 3 nie ma lagów i GoW, czyżby dedykowane serwery? :D 6) świetne gry Sony nie raz zaskakiwało oryginalnością. Jak tracili jakiś mocny exclusive, którego już mieli kilka częsci, to nic, bo ten tytuł stawał się średni, a oni pokazywali nową świeżość. 7) Także gry casual to ich domena.

 

PS3 a nie Wii... no ludzie, tu nie ma co pytać. Dla mnie Wii to gimmick, ten pilot nie nadaje się o precyzyjnych gier, nie nadaje się tak naprawdę do FPS tu już lepiej dać myszkę.

 

PS3 to moja pierwsza konsola Sony jakby co. Miałem Gacława, ale też kupiłem go w końcowej fazie życia, a raczej po śmierci i tylko wyłącząnie dla serii Resident Evil czyli rewelacyjnego Remake'a. RE 4 raczej mnie nie zachwycił.

 

To tyle, bo powodów jest dużo. A teraz z powodu PS3 mam zamiar kupić PSP... znaczy czekam na FW 4.0 co w sumie same gry mnie nie ciągną z PSP, raczej Classics itp.

Odnośnik do komentarza

PS3 kupiłem ponieważ najbardziej mi podeszła ze wszystkich next-genów. X360- no cóż, wszystko byłoby super i pewnie kupiłbym tą konsolę gdyby nie to, że 30% się przegrzewa - to odstrasza. Wii jakoś mnie nie przekonało - nie czuję tego klimatu, dla mnie to trochę popierdółka (może się mylę). Poza tym PS3 ładnie wygląda :), cicho pracuje i można powiedzieć, że jest to kawał solidnego sprzętu, a tak na marginesie to Motorstorm, Ratchet, Resistance, GT5, GTA4, CoD4, Heavenly Sword, Uncharted... - Te gry mają klimat i PS3 powoli się rozkręca ;]

Odnośnik do komentarza

Ja Ps3 model 60gb kupiłem w dniu premiery dla jednego tytułu... SINGSTAR... miał być w dniu premiery a potem przekładano premiere co miesiąc o mięsiąc na sam koniec dając wadliwy produkt-brak obiecanych 300 piosenek na satrcie i bezprzewodowych mikrofonów.

 

SONY mnie oszukało!

 

I tego im nie daruje do końca ich dni <_<

 

Ale... po przełknięciu przepłacenia kilku stówek(bo mogłem klupić póżniej) jestem bardzo zadowolony.

Dzięki możliwości instalacji LINUXa daje sobie rade bez PC i zapomniałem co to znaczy niemoc i frustracja przy obsłudze windows.

Swietnie też ogląda się filmy... ;)

 

Co do samych gier... to delikatnie mówiąc SONY świetnie mnie OSZUKAŁO... nabiło w bambuko, zfrajerzyło, wycyckało itp... bo tytułu w które liczyłem ze zagram noedługo ukażą się najwcześniej dwa lata po kupnie przezemnie konsoli... a ja przez ten czas spokojnie mogłem pykać na Xbox360(gdybym kupił).

Mowa tu o FFXIII, Gateway, GT5, GoW3, być może Killzone2 które ukażą się w 2009r.

aki z tego wniosek... następnym razem jak kupie konsole to dla konkretnego tytułu który już będzie w sklepie... czyli jakieś 2 lata po premierze - wiec jak nic ps3 wystarczy mi na 10 lat :)

Ja się szybko ucze i ni popełniam tych samych błedów dwa razy.

 

Jednak juz na dzień dzisiejszy konsola ma rok i powiedzmy... niech bedzie... jestem zadowolony :(

Odnośnik do komentarza

Mam 60Gb starter packa z pazdziernika.. czyli jakies 2300zl. Kupilem bo; ma bluraya podobnie jak kupowalem ps2 dla dvd. Nie musze sie bac ze sie przegrzeje i np. mi padnie jak 1/3 konsol innej firmy. Graficznie trzyma poziom a lubie dobra grafike. Ukazujace sie gry to koljene czesci egier ktore zawsze lubielm jak gt5 czy gtaiV coi nie ma konsola nintendo. Co do samych gier to tak..... podobnie jak wyzej sony pojechalo po bandzie .. ale nawet jelsi mialbym wybor jak na x-ie to co , musialbym sprzedac chyba kompa zeby czerpac z tego korzysci ze jest wikszy wybor. Na ps3 mam 5 gier ktore czasem wymien , kupuje nowe srzedaje i to mi wystarczy. Taki warhawk to dla mnei miazga i mowienie ze halo ma lepszy multi jakos do mnie nei przemawia. A nowe pomysly nintendo to juz kwestia gustu , mnei to jakos nei rusza... wole zeby 1/3 gry byla fabula niz jak n N-ce wlaczyc konsole chwile pograc i ja wylaczyc.

Teraz jestem zadowolony z ps3 jak najbardziej... ale oczekiwanie na gry HITY to juz przesada , gdyby nie ukazujący sie GTAIV moze zaczal bym zalowac ze kupilem jakakolwiek konsole.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja dostalem PS3 w prezencie od dziewczyny <_< co nie zmienia faktu ze i tak bym ja zakupil predzej czy pozniej, jestem juz przywiazany do tej konsoli i choc na starcie nie bylo zbyt duzo ciekawych gier to mimo wszystko wiedzialem ze to kwestia czasu aby zaczely pokazywac sie killery, ponadto X ma podobno wiecej wad (psuje sie ponoc czesciej niz ps3) a ja nie lubie latac po serwisach. No i jeszcze maly szczegol, pad do PS jest dla mnie idealny ten od Xa mi nie pasi chociaz to pewnie kwestia przyzwyczajenia...

Odnośnik do komentarza

..... Dla konkretnych tytułów, na których się wychowałem (FF, Tekken, Tenchu, Crash, itp itd...), bo jestem fanbojem (jak dla mnie Playstation poprzednich generacji był idealnie proporcjonalny, jeśli chodzi o różne gatunki i kultury jakie je tworzyły [uS, Europa, Japonia :)] i tą samą nadzieje mam co do PS3). Po prostu kupiłem PS3 bo chciałem zagrać w stare znane tytuły w wersji naxt gen !!.

Odnośnik do komentarza

Chlebaka kupiłem bo chciałem zobaczyć jak wygląda next gen na innej konsoli(360 ma ok.1,5 roku). Puki co nie mam na co grać na playu więc przez jakiś długi okres konsola dominującą bedzie x (wszystkie gry multiplatformowe kupuje właśnie na niego). Playastation 3 z jednej strony mnie zachwyciła z drugiej zawiodła. Plusy to na pewno kultura pracy, bluray, przeglądarka, a minus to ogolem cała struktura sieciowa tz. poczynając od ściągania i instalowania gierek( jak na pc) to jeszcze sporo zaległości wzgledem live'a ( kto ma lub miał obie konsole ten ze mną się zgodzi bezdyskusyjnie.

Puki co siedzę i czekam na nowego MGS, Tekkena, Finala , GT, killzone'a...........

Odnośnik do komentarza

SAMSUNG LE40F86BD

GTA 4

wipeout HD

MGS 4

Gran Turismo 5

jakies nowe WRC

filmy BR

Final Fantasy 13

Jericho

Resident Evil 5

Tomb Raider Underworld

Aliens Colonial Marines

Turning Point Fall of Liberty

 

i wiele innych po drodze :) zwyczajnie dla gier to raz a dwa ze to najlepsza konsola na rynku.

Odnośnik do komentarza

1. Mimo wszystko ze względu na zaufanie do firmy. Mam szaraka, PS2 zawsze wszystko hulało jak należy.

2. Dla gier i ich kontynuacji.

3. Bo to niezły odtwarzacz blueray (argument dla żonki :) )

4. Kombajnik multimedialny - zdjęcia, muza, net - jak dla mnie bomba.

5. Bo nieźle się prezentuje w pokoju AV - już nikt nie pyta co to za "skrzyneczka"? - jak było w przypadku PS2 i szaraka.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...