Skocz do zawartości

Dlaczego kupiłeś PS3?


Alteran

Rekomendowane odpowiedzi

Brat miał PSXa, ja miałem PS2 to przyszła kolej na PS3 jak PS2 się rozkrzaczyło po 7 latach ciorania bez usterek. Poza tym PSXExtreme w pewnym momencie mnie cholernie na nie nakręciło, gdy w jednym numerze zobaczyłem takie hity jak HS, U:DF, Lair, R&C:ToD ( Z czego nie wszystkie okazały się hitami) musiałem je mieć. Szczególnie dla HSa bo mi przypominał God of Wara. No i właśnie- GoW. W największym stopniu dla tej gry kupiłem tę konsolę ;)

Odnośnik do komentarza

bo w dniu premiery ps3 w polsce to był najtańszy i najlepszy odtwarzacz blu ray (mam już 50 różnej maści filmów, koncertów i dokumentów w kolekcji zebranych przez 3 lata) Do tej pory ps3 z przerwą na uncharted głównie służy mi jako odtwarzacz multimediów: )

Odnośnik do komentarza

Bo to jedyny sluszny NEXTGEN!

Wii? Machanie wiilotami mnie nie bawi (choc mialem przyjemnosc ukonczenia jednego z najlepszych platformerow ever... SMG)

Xbox360? Po pierwsze: jak gralem w nocy to kobieta nie mogla spac i za pierwszym razem myslala, ze odkurzam, po drugie: nie bawia mnie wycieczki po serwisach, po trzecie: nie mam zamiaru placic thebillowi czynszu, po czwarte: Halo3 to sredniak, po piate: na Xie (pipi) moglem, a PS3 zastepuje mi PCta, ktorego nie mam itd. itp.

Odnośnik do komentarza

Bo jak miałem Xboxa 1 to zazdrościłem posiadaczom PS2 God of War, Shadow of the Colossus, Devil May Cry, Resident Evil 4 i wielu innych świetnych gier. Wybór next-gena był oczywisty - exclusivy zawsze były lepsze na konsoli sony. Koniec zazdrości - czekam na God of War ]I[ :biggrin:

Edytowane przez Look4z
Odnośnik do komentarza

bo to była formalność.. po PSOne, PS2 i PSP

Nie oszukujmy się, x360 jest dobrą konsolą, ale żadnej rewolucji nie wnosi i nie ma dla mnie takich wypasionych tytułów jak stajnia sony ( MGS, GT, WipeOut, FF, i takie tam ) które potrafiłyby przebić konkurencję. Niech jest, bo konkurencja podnosi jakość i obniża ceny ale tak jak mówię sony od początku stworzyło sobie klimat grami które najpierw pojawiły się na PSOne, później na PS2 w nowej oprawie + nowe pomysły GoW for example, teraz PS3 czyli 2w1 (pso+ps2) i ponownie zaskakuje Uncharted 1 i 2 + masa tytułów z poprzednich generacji ( Killzone2, GoW 3, MGS 4) i dzięki PS Store ( i oczywiście konsoli PS3) można wrócić do gier z przed lat ( MGS, FF7, Crash'e itp, itd) .. Po za tym mam i ciągle staram się kupować produkty Sony bo pomijając to, że trzeba wydawać sporo kasy w porównaniu do konkurencji to sprzęt mają naprawdę dobry - to kolejny argument.

Odnośnik do komentarza

Bo nie stać mnie na Xboxa. Teraz gdy zaliczyłem YLOD znowu stanąłem przed wyborem kupna nowej konsoli. Gdy wyliczyłem wszystkie koszty wyszło na to, że do konsoli Microsoftu musiałbym jeszcze dorzucić 250zł na Wi-Fi.

Nowy PS3 kosztuje jakieś 1200zł.

Xbox kosztuje 1050zł. Trzeba do niego dokupić Play and Charge kit za około 70zł oraz przydałby się również abonament za ponad 120zł. Osiągamy cenę PS3 i w dalszym ciągu nie mamy Wi-Fi.

W tym momencie Xbox ma wiele świetnych gier, których nie ma konkurencja: GTA: Lost and Damned, Ballad of Gay Tony; seria Mass Effect, Fable 2, Gears of War 1 & 2; PGR; Dead or Alive; no i oczywiście Hal... nie to jakiś crap.

Ciężko się nie zgodzić z tym, że na Xbox jest wiele świetnych gier. W dalszym ciągu jednak uważam, że sama konsola to guwno.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Bo nie stać mnie na Xboxa. Teraz gdy zaliczyłem YLOD znowu stanąłem przed wyborem kupna nowej konsoli. Gdy wyliczyłem wszystkie koszty wyszło na to, że do konsoli Microsoftu musiałbym jeszcze dorzucić 250zł na Wi-Fi.

Nowy PS3 kosztuje jakieś 1200zł.

Xbox kosztuje 1050zł. Trzeba do niego dokupić Play and Charge kit za około 70zł oraz przydałby się również abonament za ponad 120zł. Osiągamy cenę PS3 i w dalszym ciągu nie mamy Wi-Fi.

W tym momencie Xbox ma wiele świetnych gier, których nie ma konkurencja: GTA: Lost and Damned, Ballad of Gay Tony; seria Mass Effect, Fable 2, Gears of War 1 & 2; PGR; Dead or Alive; no i oczywiście Hal... nie to jakiś crap.

Ciężko się nie zgodzić z tym, że na Xbox jest wiele świetnych gier. W dalszym ciągu jednak uważam, że sama konsola to guwno.

Kazdy, kto decyduje sie na zakup ktorejs z konsol musi liczyc sie z tym, ze straci czesc doskonalych, ekskluzywnych gier. Jesli wybralbys X360 to musialbys pozegnac sie z Uncharted 2, LBP, MGS4, Killzone 2, czy Wipeoutem.

 

Ja osobiscie PS3 kupowalem w styczniu 2008, dla gier, mimo ze kiedy nabywalem sprzet to nie mialem jeszcze zbytnio w co szarpać. Teraz jednak doskonalych pozycji na PS3 jest co raz wiecej, a w dodatku oferuja one jakas taką magie, bardziej konsolowy klimat, ktorego brakuje mi w ekskluziwach na X360. A przeciez najblizsze miesiace przyniosa nam God of War 3, Heavy Rain, Gran Turismo 5 i Last Guardian. No i gleboko wierze w konwersje Mass Effect 2 i SC: Conviction na PS3 - a szanse sa spore!

 

Innymi słowy - X360 miazdzyl PS3, ale tylko jakoś do konca 2007 roku :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

X360 znudził mnie po 2 latach(gearsy i halo ograne) nie ma kozackich exów.PS3 załatwiłem głównie dla MGS4 i GoW3 ,ale reszta exów też daje konkretnie rade,no i nie są to same fpsy.Przekonałem się do ratcheta a uncharted to bardzo dobry debiut jako seria.No FF13 versus będzie jako ex :) Pozatym na ps3 jest z kim w tekkena pograć ;P na x'ie to w fightery tylko kilka ludków grało a na ps3 jest ich dużo więcej.

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...