Skocz do zawartości

Code Geass


ion

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec dla tak dobrego anime powinien znalesc sie osobny temat :P

 

Ok wiec juz pojawil sie na necie pierszy eps drugiego sezony jak narazie jest tylko raw ale zdazylem juz przejzec :D

 

 

 

Tak wiec w anime mamy calkiem spory skok czasowy akcje sie dzieje podajze rok ? po wydazeniach z pierwszego sezonu Lulu ma chyba amnezje lub wszytko dzieje sie w innym wymiarze ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

I od pierwszego odcinka zniechęcają ludzi oklepaną amnezją, klimatem rodem z tasiemcowatego romansu szkolnego i totalnym zgejowieniem postaci(gadka i poruszanie się).

 

Jak już wpadli na taki genialny pomysł jak przerwanie w środku serii na kilka miesięcy to przynajmniej mogliby zacząć z przytupem. A tak nawet nie wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

Takkk młodszy brat, to pewnie kolejny przypadek transseksualizmu i sterydów/hormonów.

 

W pierwszej serii kilka rzeczy denerwowało, albo po prostu były głupie, ale oglądało się przyjemnie i nadrabiano innymi rzeczami. Oby wybrneli jakoś z tego i oby kasa za bardzo twórcom do głowy nie udeżyła.

Edytowane przez mario87
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
no mi akurat tez to tak srednio sie podoba ze nie ma ciagu ale z drugiej strony jest ta ciekawosc 'wtf is going on mlodszy brat leloucha ogulna amnezja ilus tam osob , planowanie ''przebudzenie'' zero

 

 

Takkk młodszy brat, to pewnie kolejny przypadek transseksualizmu i sterydów/hormonów.

 

 

Ciąg jest tylko trzeba przez pierwsze odcinki przelecieć by wiedzieć o co chodzi, i to nie jest jego brat tylko ktoś podstawiony OGLĄDAJCIE A POTEM DEBILNE KOMENTARZE DAWAJCIE zwłaszcza ty mario87

Odnośnik do komentarza

Jedyne co jest drażniące to Brytyjczycy, i ich YES MY LORD !!/YES YOU'R HIGNESS !!/ALL HAIL (wtf??) BRITANNIA !!, no albo już fakt że wszyscy nawijają po Japońsku (WTF Brytyjczycy po Nippońsku, ja rozumiem to dla dobra anime..... :P).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Amerykanie bo na jakiejść mapie było pokazane królestwo Brytanii w Ameryce Północnej. Ale jeżeli zminiają historię to równie dobrze Anglia mogła wygrać i Ameryka nie uzyskała niepodległości, dlatego Brytnia była w Ameryce PN.

 

Dr. Czekolada najwyżej nałapiesz spojlerów ;p

Edytowane przez mario87
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Na bleachexile.com sa wszystkie odcinki (lacznie z tymi tutaj).

Eeee dobra wroc, nie mialem pojecia o czyms takim O_O sory (a myslalem ze japonce tylko do Naruto Shipp DVD daja takie glupoty).

 

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z ciekawości obejrzałem pierwszy odcinek, chciałem zobaczyć czym to się teraz ekscytuje tylu ludzi.

 

Powiedzcie mi, czy ciąg dalszy jest równie głupi co pierwszy epizod? Bo jeśli tak to chyba nawet z czystej ciekawości nie będę tego oglądał. Debilizm totalny jak dla mnie, typowe anime dla młodszego odbiorcy. No chyba, że dalej "choć trochę" się polepsza, to może przymknę oko na beznadziejne postaci oraz oklepaną fabułę.

Odnośnik do komentarza
ahahaahahhaah nie co, jak tak spaniale splycic mozna anime :F panie dorosly
Tylko potwierdzasz to co napisałem wcześniej.

 

Sam Geass natomiast jak na razie mnie przeraża. Idealny przykład na to, że sukces i popularność wcale nie muszą się wiązać z wysokim poziomem serii. Postacie są irytujące i oklepane, pełne stereotypowych zachowań. Fabuła póki co beznadziejna, prawie jak z anime lat 70tych, gdzie z reguły wyraźnie był zaznaczony podział na dobrych i złych. Do tego wszystkiego mieszany jest wątek komedii szkolnej oraz tony fanservice'u. Ogólnie mam wrażenie jakbym oglądał ponownie Gundam Seed Destiny, choć i ten był chyba lepszy. I o ile muzyka jest nawet niezła, o tyle kreska zawodzi. Po pierwsze nie lubie Clampa, a po drugie znowu pełno komputerowej animacji. Jeszcze trochę i wszystkie anime to będzie jedno wielkie CGI.

Jedyne co mi się podoba, to że główny bohater nie jest kolejnym wielce wybawcą wszechświata, szczególnie biorąc pod uwagę, że jego koleżka to niemal kopia Athruna z Gundam Seed.

 

Zobaczymy jak będzie dalej, ale póki co naprawdę jeden wielki 'facepalm'. Mimo wszystko mam nadzieję, że opinie dotyczące lepszego rozwinięcia niektórych postaci i fabuły w późniejszych odcinkach okażą się prawdą.

 

Suavek, gratuluję oceniania anime po jednym odcinku
Oceniam odcinek, nie anime. Stąd też powstało moje pytanie, czy później jest lepiej czy poziom pozostaje podobny. Bo jeśli nic się nie zmienia to może szkoda mojego czasu?

 

I taka uwaga - ja mam zasadę, że nie oceniam całości anime przed obejrzeniem wszystkiego. Tym samym i tego, póki co nieszczęsnego Geassa skoro już zacząłem to skończę. Niemniej jednak to co obejrzałem do tej pory mnie wyraźnie zniechęciło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.