Skocz do zawartości

Code Geass


ion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, i oto mamy koniec drugiego sezonu (jak i w ogóle) Geassa.

Zakończenie w sumie całkiem niezłe (

Fajny pomysł - zginie Lelouch - zginie cała nienawiść i zło, którego jest on symbolem dla świata

)

 

Nie rozumiem jednej rzeczy tylko

Pod koniec C.C mówiła coś do Leloucha - czyli on był "w niej", tak samo jak wczesniej marianne ?

:wtf:

 

Odnośnik do komentarza
Nie. Po prostu wspominala/mowila do siebie. Zauwaz, ze Karen tez sie do niego zwraca.

 

a ja myśle że ot zabieg podobny do tego jaki zastosowano w elfen lied.

tam końcówka dawała do zrozumienia ze lucy zyje.

 

tu to samo chcieli. chociaż troche dać ludziom do myślenia,

żeby pomyśleli że może jednak żyje w końcu jego ojciec był nieśmiertelny, może leluch także... jednak dla mnie leluch jest martwy i niech tak zostanie.

 

 

ogolnie dla mnie rewelacyjna seria nie ma sobie równej w swoim gatunku,chociaż w sumie ciężko to zakwalifikować gatunkowo, co pokazują chociązby tagi na anidb do tej produkcji.

 

to jest poprostu CODE GEASS :rolleyes: wspaniałe anime

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 11 lat później...

A odkopię se temat po 11 latach :potter:

Jestem po obejrzeniu najnowszego filmu no i co dużo mówić :yao: Tak średnio bym powiedział. 

Jestem z tych, którym zakończenie drugiego sezonu bardzo przypasowało, bo ogólnie jestem fanem historii, które kończą się z pewnymi niedopowiedzeniami i zostawiają widza z zagwozdką jak je interpretować. Niestety Code Geass już się do nich nie zalicza, a szkoda, bo film tylko popsuł mi stosunek do serii i nie jarają mnie ewentualne kontynuacje, które zostały potwierdzone w wywiadach. 

Powiedziałbym, że to taki MGS5 wśród anime, ale tam to chociaż gameplay był git, a tutaj jednak mało co się broni. Nawet CC się oberwało, bo jakaś taka zbyt poważna :pechowiec:

Edytowane przez Bartolinsky
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Również obejrzałem film, i w porównaniu do oryginalnego Geassa czy nawet spin off Akira, no to wypada to po prostu średnio. Formuła CG nie nadaje się na krótszy film, tutaj musi być co najmniej sezon anime.

Tym niemniej, dla fana Geass i tak pozycja obowiązkowa, a wskrzeszenie dobrze wytłumaczone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...