Skocz do zawartości

Najbardziej niedocenione konsole


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Swojego czasu konsola niedocenianą w naszym kraju był GameCube. W latach 2003-2004 GCN wg mnie oferował znacznie lepsze gry niż to co miało PS2 i Xbox, gry takie jak Zelda, Metroid nie miały sobie równych. Jeszcze większą porażkę na naszym polu poniosło N64 ze względów kosmicznie wysokich cen gier (np. Zelda za 300 zeta). Ale N64 nigdy w nie zdobyło choćby częściowej popularności jaką cieszył się wśród graczy PSX.

Odnośnik do komentarza

N64 - perełka wśród konsol. Miałem kilka tytułów, każdy ociekał miodem. A potyczki w Goldeneye'a we czterech miażdżyły wszystko. Moja ulubiona multiplayerowa gra zaraz po Halo 1.

Nie można też nie wspomnieć o Marianie 64 który po prostu miażdżył śmiesznego Crasha. Zresztą poniekąd na szkielecie tej gry stworzony jest Galaxy na Wii.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Njabardziej niedocenioną konsolą jest bez wątpienia Gamecube, kiedy wychodziły takie perełki jak Metroid Prime czy Zelda każdy miał to gdzieś i dopiero po czasie był doceniany, niestety dla firmy Nintendo były to juz ogromne straty. GaCek miał sporo świetnych gier ale niestety np. w Polsce więcej ludzi wybierało PS2.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej niedoceniane konsole:

 

N64

200px-N64-front.jpg

Sprzedanych 32.93 miliona

znakomite gry i patenty (pierwsza konsola z 4 padami i analogiem jak również wibrą) , brak napędu CD i restrykcyjna polityka Nintendo nie pozwolił rozwinąć jej skrzydeł.

 

197462_42225_front.jpg

Gra wszech czasów GoldenEye, kto w to nie grał niech żałuje

 

Dreamcast potocznie zwany makaronem

220px-Dreamcast-set-orange.png

Sprzedanych 10,6 miliona

świetne gry oraz pierwsza konsola z netem, słaby suport innych producentów sprawił że po za świetnymi grami od Segi nie było za dużo gier. Konsolę dobił partner Segi czyli Microsoft zapowiedzią Xbox. Microsoft odpowiadał za system: WIN CE oraz narzędzia dla developerów.

 

no i chyba też Gamecube

200px-NGC_Gamecube.jpg

Sprzedanych 21.7 miliona

- nie maiłem z tą konsola za dużo styczności ale to Nintendo tu zawsze nie ma lipy, niewykluczone że zapoznam się z grami z GC na WII czy do rzucę kostkę do swojej kolekcji.

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza

N64. Sporo bardzo dobrych tytułów: Mario 64, Zelda: Ocarina of Time (najlepiej oceniana gra w historii), Turok (pamiętam ten graficzny szok), Goldeneye, Perfect Dark. Szkoda, że nie stała się zbytnio popularna. Obstawiam, że była to w dużej mierze wina nośnika jaki wykorzystywało N64. Kartridże po prostu już wtedy nie były wystarczające co można było zaobserwować w słabej oprawie dźwiękowej.

 

Dreamcast. Miałem tą konsolę przez krótki okres czasu, ale również żywię do niej spory sentyment. Szlagierów było może troszkę mniej niż na N64, ale jak odpaliłem Dead Or Alive 2 to szczęka opadła mi do podłogi. Szkoda, że konsolce dosyć szybko się zmarło bo potencjał miała niezły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...