Skocz do zawartości

LEVEL_01


barth

Rekomendowane odpowiedzi

level1krkko4.jpglogods0.jpggrawerka600ig2.jpg

Mam szalony zaszczyt zaprosić szanownych państwa na krakowskie targi gier i zabezpieczeń nazwanych dla ułatwienia LEVEL_01, które odbędą się między 18, a 20 kwietnia bieżącego roku.

Zapewne zachodzicie w swoje rozczochrane głowy: "po co niby mam, Ja, zwykły gracz zapylać przez pół polski na jakieś zbiorowisko ludzi?". Odpowiedź jest bardzo prosta (wręcz pierwotnie prosta) - turnieje i możliwość pogrania w kilka nowych pozycji przed premierą.

Wśród turniejów możecie spodziewać się czołówki gier ostatnich czasów, czyli niesamowitego Halo 3 (organizowany przez znane poniekąd Neo+, 2na2, na zasadach MLG), wspaniałego Call of Duty 4 (3na3, standardowe zasady turniejowe), obłędnego Pro Evo Soccer, powszechnie kochanego Guitar Hero 3 i wiele, wiele, wiele innych.

Co będzie wystawiane? Po prostu szkoda gadać tyle tego będzie, lepiej przyjechać, zobaczyć na własne oczy i mieć co opowiadać wnukom podczas jednego z wywodów typu "a za moich czasów...".

Oprócz grania na konsolach/komputerach będziecie też mogli pokulać sobie kostkami, poprzestawiać Warhammer'owe i Halo'we figurki po planszy i poukładać mega-bitewne talie do Magic'a.

Zainteresowani? Uderzajcie po więcej info na http://polskietargi.blogspot.com/ i do zobaczenia na targach (pewnie na turnieju Halo, bo gdzieżby indziej :P ).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie czepiać sie mi tu Bartha! Nie ma żadnego interesu by pisać ta informacje to jeszcze mu sie obrywa... Info o Targach można znaleźć na sporej liczbie stron - masa osób je napewno widziała wcześniej i mogla tu info wlepić... Sami zainteresowani też - właściwie to dziwne ze sie nic nie pojawiło...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...