Skocz do zawartości

Siren: Blood Curse


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja juz teraz jestem tym silnie zajrany. dostepne zajawki narobily smaka jak malo, ktora nadchodzaca gra. dla mnie jest to kolejny argument zeby kiedys sprawic sobie nowego pleja... bo nie brak mi na 360tce niczego tak jak wlasnie przygodówek. poza tym nigdy nie gralem w Sireny.

 

wedlug gamefaqa premiara w Japonii 24 lipca tego roku.

:lol: Tak myślałem, że się odezwiesz, maniaku horrorów.

Zagrałem w demo, jak dla mnie świetna gra może wyjść, nie lubię zbytnio tego gatunku, ale w to muszę zagrać.

 

OlooS

 

Wróć się do miejsca gdzie spychałeś wózek, tam znajdziesz przejście.

 

Edytowane przez Arkady
Odnośnik do komentarza
Czy gra ukaże się poza Japonią? IGN pisze, że nie. Czy wiadomo coś na ten temat? Ciężko będzie się przedrzeć przez te krzaki.

Pierwsza czesc Siren ukazala sie na calym swiecie. "Dwojka" natomiast tylko w Jap i Eu.

 

Mysle, ze Siren: New Translation na pewno ukaze sie poza granicami KKW. W koncu nie na darmo bohaterami zostali przedstawiciele rasy bialej ;) . Zabieg ten wprowadzono po to, aby gra byla przystepna na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Pograłem trochę w demko, bardzo fajny horror z świetnym KLIMATEM, ale mam jedno pytanie. Strasznie denerwuje mnie ta ziarnistość, mrużenie, można to jakoś wyłączyć?

zassalem demo us ps store

po uruchomieniu ekran tytulowy z napisem press start

i jedyne co moge zrobic to wyjsc z gry przez ps button

jakies rady?

oprocz sciagnij jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza

Rewelacja. Bałem się, że będzie to remake na odwal z wersji PS2, a tu taka niespodzianka. Sterowanie co prawda ciągle zdaje się pamiętać czasy czarnuli, ale za to system checkpointów, efekty specjalne i to o czym wspomniał Yeti - KLIMAT, przebijają starą wersję. No i mamy całą masę podpowiedzi, wraz z bardzo czytelną mapką, czego brakowało na PS2. Od razu wiadomo o co kaman, nie ma błądzenia na ślepo.

Piszcie co chcecie, SIREN na PS3, przynajmniej na podstawie demka, bardzo pozytywnie zaskakuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...