Skocz do zawartości

Prasa



Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego, ze nie ma juz Engarde ^_^

 

sprawdzone info? ^_^

Oczywiscie ^_^

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95390,6515...ru_Engarde.html

 

Agora jest wlascicielem Engarde, ze Polygamia ma sprawdzone info? ^_^

Prosze, info ze strony http://www.engarde.pl/:

 

"Informujemy, że z dniem 20 kwietnia br. Inventive Press, z przyczyn ekonomicznych, zawiesza wydawanie miesięcznika o grach konsolowych Engarde. W sprzedaży nie ukaże się numer 6. W najbliższym czasie poinformujemy o dalszych losach marki Engarde."

 

Tak wiec, to juz jest koniec ^_^

Odnośnik do komentarza

Dobrze, specjalnie dla Ciebie sie poprawie:

"Na chwile obecna, papierowa wersja Engarde przestala byc wydawana a los wersji internetowej jest nieznany (no chyba, ze wiesz cos wiecej na ten temat)."

 

Konczac juz temat Engarde, chcialbym zauwazyc, ze w tym temacie porusza sie tylko watek prasy papierowej. Tak wiec, nie powinien nas obchodzic los internetowej wersji Engarde ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Niech mi ktoś wytłumaczy, co jest nie tak z Gazetą Wyborczą :franc: Użytkownicy pokroju wsm, Kasandry plują na nią i mieszają ją z błotem na każdym kroku. WTF ?

 

Nie jest to rządowa gazetka propagandowa, merytorycznie wyżej od Faktu, SE, czy Gazety Polska, może co najwyżej lekko zbyt radykalne poglądy redakcji mogą niektórych boleć (antykaczyzm).

Odnośnik do komentarza
Niech mi ktoś wytłumaczy, co jest nie tak z Gazetą Wyborczą :franc: Użytkownicy pokroju wsm, Kasandry plują na nią i mieszają ją z błotem na każdym kroku. WTF ?

 

Nie jest to rządowa gazetka propagandowa, merytorycznie wyżej od Faktu, SE, czy Gazety Polska, może co najwyżej lekko zbyt radykalne poglądy redakcji mogą niektórych boleć (antykaczyzm).

 

No właśnie, też tego nie kumam. Co czytać by być najmniej zmanipulowanym i akie tam?

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Niech mi ktoś wytłumaczy, co jest nie tak z Gazetą Wyborczą :franc: Użytkownicy pokroju wsm, Kasandry plują na nią i mieszają ją z błotem na każdym kroku. WTF ?

 

Nie jest to rządowa gazetka propagandowa, merytorycznie wyżej od Faktu, SE, czy Gazety Polska, może co najwyżej lekko zbyt radykalne poglądy redakcji mogą niektórych boleć (antykaczyzm).

 

Merytorycznych argumentów to za dużo w tej ich krytyce nie ma chodzi raczej o sam fakt co reprezentuję sobą GW czyli:

 

-krytyka Integryzmu kościoła w latach 90 (dla odmiany Michnik chwalił Kosciół za działania podczas PRL- polecam "Kościół, Lewica, Dialog".

-kultywowanie osób jak Wałęsa, Mazowiecki, Gieremek.

-optowanie za UE i za integracją europejską.

-Jaruzelski jako człowiek honoru.

 

Innym grzechów nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Niech mi ktoś wytłumaczy, co jest nie tak z Gazetą Wyborczą :franc: Użytkownicy pokroju wsm, Kasandry plują na nią i mieszają ją z błotem na każdym kroku. WTF ?

 

Nie jest to rządowa gazetka propagandowa, merytorycznie wyżej od Faktu, SE, czy Gazety Polska, może co najwyżej lekko zbyt radykalne poglądy redakcji mogą niektórych boleć (antykaczyzm).

naginanie faktów , ot taka tam drobna wada .

 

-kultywowanie osób jak Wałęsa, Mazowiecki, Gieremek.

-optowanie za UE i za integracją europejską.

-Jaruzelski jako człowiek honoru.

ten światopogląd jest dla mnie kompletnie niezrozumiały . :huh:

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

1. Możesz podać konkretne przykład naginania faktów przez GW. Rozumiem, że to żadne novum dla nich więc z 5-10 przykładów to nie problem.

 

2. No, tak. Znowu alternatywna wersja historii. "Solidarność" to był pierwszy związek zawodowy w bloku wschodnim. Wałęsa był jego nieformalnym liderem. Za to min. dostał Nobla. Jak można nie opluwać kogoś takiego, prawda?

 

3. A tutaj wychodzi obsukurantyzm prawicy. Dzięki UE, Polska pierwszy raz od dawna ma szansę nie być zad.upiem Europy tylko jej integralną częścią. Nie mówie nawet o miliardach pompowanych w modernizację naszego kraju czy o szansie dla młodych ludzi. Wystarczy zobaczyć jak zmienia się mentalność. Ludzie wyjeżdżają na zachód, mają szanse liznąć większego świata etc. Wiadomo, że to wszystko nie pomyśli prawicowych oszołomów. Łatwiej manipulować rzędem dusz co to ma ciasny umysł. Tacy są bardziej podatni na ksenofobię, antysemityzm i innego tego typu smaczki charakteryzujące prawice :)

 

4. Na temat Jaruzelskiego napisałem już dużo. Nie zamierzam od nowa tego zaczynać.

Odnośnik do komentarza

Nie ma gazety, która nie nagina faktów, to że jednym pasuje to co wypisuje Rzeczpospolita a innym GW to chyba tylko kwestia ich własnych poglądów na pewne sprawy (Wałęsa, Jaruzelski, UE). Fakty tu nie grają często żadnej roli, bo faktami się od zawsze manipuluje i na tym polega również praca dziennikarza. Wiele bzdurnych artykułów czytałem w GW, po których miałem czkawkę, ale to ją kupuję częściej niż np. Dziennik. Jak ktoś przyjmuje "tą jedyną" z nastawieniem "czytam nową wersję Biblii ze słowami której zgodzić się muszę zawsze i w każdym zdaniu", no to ja nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...