Skocz do zawartości

WCG 2008 - Kolonia, Niemcy


Bieniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Barth, o ile mi wiadomo to juz nam wyszlo na dobre i to z niezlym zapasem ^^

 

ja bym tego tak na pewniaka nie brał, ot zróbcie sobie test, notujcie przez 2 dni jak rośnie % halo i jak rośnie % pgr'a, troche to dziwne, ale halo rośnie systematycznie, nagle w jednej chwili pgr prawie go dogania (dziwne, tysiąc użytkowników głosuje na raz?) potem znowu halo pnie się powoli i znowu traci %ty na rzecz pgr'a. Coś mi tu brzydko pachnie manipulacją, i nie jest to ten stary ser schowany głęboko w lodówce.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobra Panowie - zmieniono 3vs3 na 4vs4. Co do wyjazdu finalistów Halo 3 do Kolonii - tutaj rzecz jest w dalszym ciągu dyskutowana. Cóż, mogę jedynie poradzić, by Ci, którzy poważnie myślą o wyjeździe zaczęli zbierać kasę, bo być może ostatecznie będą mogli pojechać choć za własne środki. Ale to obecnie także absolutnie nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Dobra Panowie - zmieniono 3vs3 na 4vs4. Co do wyjazdu finalistów Halo 3 do Kolonii - tutaj rzecz jest w dalszym ciągu dyskutowana. Cóż, mogę jedynie poradzić, by Ci, którzy poważnie myślą o wyjeździe zaczęli zbierać kasę, bo być może ostatecznie będą mogli pojechać choć za własne środki. Ale to obecnie także absolutnie nic pewnego.

Po przeczytaniu tematu z Fun Daya i WCG powiem tylko, ze jestem pod pozytywnym wrazeniem. Jednak te megabajty maili i upominanie sie, prosby, grozby i natrectwa daja jakis efekt. Wystarczy spojrzec na postep od turnieju na PGA. Jest z gory okreslony tryby gry na ktory ludzie moga sie nastawic, jest rejestracja online, Molo i Fil4 nie beda musieli w Forge biegac po mapie i kasowac "zielone" i "babla" zeby mapy byly MLG ;) W sumie Molo to w ogole nie bedzie na turnieju Halo biegal, nad czym ubolewa, a wy dziatki kochane pewnie jeszcze bardziej (czesc, Longer:*).

Sama zmiana trybu z 3vs3 na 4vs4 to juz ewolucja, ale jeszcze nie rewolucja, ktorej oczekujemy.

Jesli nie przewiduje sie opcji wyslania za pieniadze M$ Pol$ki naszych chlopakow to juz na pewno nie powinno byc watpliwosci, ze powinni oni pojechac do Kolonii chociazby za wlasne pieniadze. To nie polskie kluby w europejskich pucharach na przelomie ostatnich lat - wstydu nie przyniosa.

 

Pod ta warstwa pozytywnych wrazen i slow, zawsze jednak pozostaje takie drugie ego, glos zniesmaczenia... Dlaczego w tamtym roku mozna bylo wyslac Extreme teama za 2-3 tys. zl na sam przelot/na glowe do seattle, a w tym roku nie mozna wsadzic chlopakow do autokaru chociazby za kilkaset zlotych? (tak tylko koszta podrozy porownuje). Tyle WCG Polska straci, moze po prostu mniej smyczek i lizak do rozdawania trzeba zaksiegowac i sie pieniazki znajda?

 

Trzymam jednak kciuki za to, ze ostatecznie chlopaki PRZYNAJMNIEJ pojada do Kolonii, choc taka niepewnosc nie pomaga im w przygotowaniach do elminacji i ewentualnie samych zawodow.

pozdro

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

nie no ja im w sumie zycze by pojechali za wlasna kase (sorry) i zeby zajeli miejsce w Top 3... chce po prostu potem zobaczyc ile nagle bedzie autorow ich sukcesu...

 

 

 

nie od dzis wiadomo, ze najwiecej skilla Filowe chlopaki zebrali podczas pojedynkow ze mna

 

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Jesli mam byc szczery... to biliecik autobusem jest smiesznie tani, tak samo samolot (odpowiednio wczesniej zarezerwowany). Np. Do belgii jade sobie busem za 160zl, a wracam samolotem za 600 (ale to wariant wakacyjny, we wrzesniu w obie strony moge przeleciec sie do brukseli za 159zl lol).

Wiec w skrocie: Ceny czesto podobne do takich co by sie placilo jezdzac po samej polsce, wiec tragedii nie ma.

Trzymam kciuki za pozytywne (dla nas graczy) zakonczenie sprawy :).

Odnośnik do komentarza
Jesli mam byc szczery... to biliecik autobusem jest smiesznie tani, tak samo samolot (odpowiednio wczesniej zarezerwowany). Np. Do belgii jade sobie busem za 160zl, a wracam samolotem za 600 (ale to wariant wakacyjny, we wrzesniu w obie strony moge przeleciec sie do brukseli za 159zl lol).

Wiec w skrocie: Ceny czesto podobne do takich co by sie placilo jezdzac po samej polsce, wiec tragedii nie ma.

Trzymam kciuki za pozytywne (dla nas graczy) zakonczenie sprawy :).

 

Koszt wyjazdu za własna kasę nawet do koloni to Uwaga Uwaga: ok. 8k od osoby :blink: , na razie udało się dogadać z MS i obiecali dać 10k.

Odnośnik do komentarza

World Cyber Games 2008

 

W edycji 2008 wprowadzamy następujący zestaw gier:

 

* Counter-Strike 1.6

* FIFA 08

* Halo 3 (Xbox360)

* Need For Speed: ProStreet

* Project Gotham Racing 4 (Xbox360)

* StarCraft: Brood War

* WarCraft III: The Frozen Throne

 

W tym roku eliminacje w gry: Halo 3 oraz Project Gotham Racing 4 odbędą się w centrum handlowym Blue City w Warszawie podczas Tygodnia Technologii WCG w dniach: 23-29 sierpnia 2008 roku.

 

Krajowy Finał WCG 2008 odbędzie się w centrum handlowym Blue City w hali Blue Expo. Data Finału: 30. sierpnia 2008.

 

Światowy finał WCG 2008 odbędzie się 5-9. listopada 2008 w Koelnmesse Event Hall 8 w Kolonii (Niemcy).

Źródło: http://wcg.com.pl/wcg.aspx

 

To kiedy w koncu odbeda sie te eleminacje do Ha Czy - 30 sierpnia czy podczas Tygodnia Technologii WCG?

Odnośnik do komentarza

Ja bym to inaczej zrobila. Zamiast robic eliminacje, zrobilabym po prostu mistrzostwa Polski, a na WCG wydelegowala druzyne Evo. Gdyz a) wygrali najwiecej turniejów w tym roku

b) mają najmocniejszy skład (przynajmniej póki ja nie stworzę teamu)

c) patrząc realnie i tak by wygrali turniej (chyba, że ja bym się pojawiła)

d) ćwiczą i grają z najlepszymi zawodnikami od dawna.

 

Jest to jedyna drużyna w Polsce która ma szanse naprawdę daleko zajść na WCG. A dzięki takiemu działaniu mogłaby się zacząć kontaktować ze sponsorami i szukać reszty kasy na wyjazd. Mogłabym nawet im list napisać. Bo zamiast w ciemno szukać sponsorów do zapłacenia za team który pojechałby na WCG mamy sytuację, że szukamy kasy dla teamu który jedzie na WCG. IMO o wiele lepiej brzmi.

A wiadomo, że jeżeli sie panowie ładnie zaprezentują (boczek umyje włosy, a fil schudnie, Flaha pomaluje usta, a Boczek przestanie dłubać w nosie) to za rok nie będzie w ogóle potrzeby szukania sponsorów.

 

Ale to IMO...

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...