Skocz do zawartości

WCG 2008 - Kolonia, Niemcy


Bieniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Troche zal, ze maja takie podejscie. Jakby jeszcze mieli 1 caly dzien na ten turniej to moze by sie wyrobili, a tak, wyjdzie na to, ze ogranicza liczbe zespolow do 8 i turniej bedzie trwal 3-4 godzinki.

 

3/4 godz bedzie trwal tak czy inaczej ale wezma z 16 teamow i znow beda zmieniac czas meczu z 15m na 10 zwalajac respy broni i po 1 meczu bedziemy grali az do polfinalow.

Odnośnik do komentarza

Musicie być koło 10.00 najlepiej, bo o tej otwierają Blue City, a później kierujecie się do rejestracji uczestników (niepełnoletnie osoby MUSZĄ mieć pisemną zgodę rodzica, bo inaczej nie zostaniecie dopuszczeni do rozgrywek). Pewnie będzie tak:

 

- 11-14 elimki w PGR4

- 14-17 elimki Halo 3

- 17-18 finał PGR4

- 18-19 finał Halo 3

 

EDIT.

 

Właśnie rozmawiałem z Przemkiem, prawdopodobnie (99%) osoby nie pełnoletnie nie będą mogły w tym roku wystąpić! Wieczorem się wszystko okaże jak wrócę w wawy. Druga sprawa to będę sędzią Halo 3 i wieczorem wszystko wam podam (zasady itd).

Edytowane przez cichy_
Odnośnik do komentarza

TC: Wiek gracza... Rozumiem że to z niemieckiego , ale proponuje grę poniżej 18+ dla uczestników z pisemna zgoda rodzica... Zresztą w Polsce H3 ma Pegi 16+. Ciężko będzie wytłumaczyć uczestnikom ze w Polsce działa prawo niemieckie itp...

PM: Mariusz, Co do wieku to niestety taki jest regulamin - chodzi o to ze w Polsce nie moze wygrac osoba ktora potencjalnie moze jechac na Final Swiatowy - czy to taki duzy problem?

 

TC: Ograniczenie wiekowe - ja to rozumiem - ale wskazuje Ci 100% pewne kłopoty - będzie płacz i narzekanie...

 

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Wiem, że Niemcy mają hopla na punkcie przestrzegania prawa, ale rok temu pojechał chłopak, który miał 14 lat. I pojechał grać w grę, która jest od 18 lat i w Polsce i kraju gdzie rozgrywano finał (chociaż Mature w USA, to chyba 17 lat...). To tylko taka wzmianka, nie mam zamiaru psioczyć, bo wiem że to nie z winy polskiego MS.

Odnośnik do komentarza

A ja Wam drodzy Kamraci powiem tak: jeśli okaże sie, że Kerlo i Miniu nie będą mogli wystartować bo nie są pełnoletni to z tego Blue City wyciągać mnie będzie policja, to raz.

 

Dwa - jeśli ktoś myśli, że rozegranie tak dużego turnieju zamknie się w 4-5 godzinach przy jednym stanowisku do gry to... ekhem, jest w błędzie. To powinny być eliminacje (pt.) + finały (sob.) lub chociaż online.

 

Ogólnie rzecz biorąc to ja jestem z Warszawy i jeśli to będzie klapa to wsiądę w samochód/bus i pojadę do domu. Żal mi tylko ludzi pokroju Bobka, którzy wykładają ciężkie pieniądze i wypruwają sobie żyły, żeby się pojawić - a tu taki siurprajs.

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza

Pogadam jeszcze z Przemkiem i zobaczymy co się da zrobić.

 

Przed chwilą wróciłem z biura ESL.. sprawa wygląda tak:

 

Chcemy zrobić wspólnie z MS i ESL mega ligę, która będzie odbywać się na uczelniach/konwentach itd. Będziemy przekonywać MS aby zrezygnował z głupich eventów aka koncerty i przełożył budżet na turnieje. Można się spodziewać naprawdę PRO eventów. Rozmawialiśmy jeszcze o Consoles.net w PL ale wszystko komplikuje brak PL LIVE <_< Wiec chyba będzie to tylko miejsce informacyjne, gdzie, co i jak.

Odnośnik do komentarza

Jezeli ten turniej okaze sie niewypalem tak jak fun day, to serio skoncze z halo. Na WCG przygotowywalem sie caly rok, jeszcze sama wiadomosc, ze MS jest w Polsce napawala mnie mysla, ze jednak cos z tego dobrego moze byc. Naprawde moim marzeniem bylo pojechac na final WCG, teraz szanse wydaja sie baaardzo znikome. Zawiodlem sie, zobaczymy jak bedzie teraz, chcialbym zeby cos mnie wreszcie zaskoczylo, POZYTYWNIE ZASKOCZYLO. Czasami zaluje, ze urodzilem sie w Polsce...ehh

Odnośnik do komentarza
Za pierwsze trzy miejsca w każdej dyscyplinie przyznane zostaną nagrody rzeczowe, a zwycięzcy w większości otrzymają dodatkową premię w postaci wyjazdu jako Reprezentacja Polski na Finał Światowy w Niemczech.

 

Za pierwsze miejsce w grach Counter-Strike, StarCraft: BroodWar, WarCraft III: The Frozen Throne, FIFA08 oraz Need For Speed: ProStreet, oprócz wyjazdu do Kolonii przewidziano monitory Samsung SyncMaster T220 oraz najnowsze telefony Samsung OMNIA. Za drugie miejsce w powyższych grach zawodnicy otrzymują monitory Samsung SyncMaster 223BW oraz telefony Samsung G600, a trzecie miejsca honorowane zostaną monitorami Samsung SyncMaster 931BW oraz telefonami Samsung i550.

 

Zwycięzcy turnieju Project Gotham Racing 4 oraz Halo 3 otrzymają za to wspaniałe nowości na Xbox360: Too Human, Gears of War 2 oraz Fable 2. Drugie miejsce to Too Human oraz Gears of War 2, a trzecie miejsce to gra Too Human. Dodatkowo zwycięzca finału PGR4 pojedzie na finał światowy do Niemiec.

 

 

Dziekujemy ci MS! Kazda osoba z 1 teamu Halo 3 w Polsce otrzyma nagrody rownowarte telefonowi za 3 miejsce w pctowych grach, z tym ze pctowcy dostana rowniez po monitorze. DZIEKUJEMY !! :* No i prawie bym zapomnial. U(pipi)enie ludzi z wiekiem, to tylko zalezy od was czy beda mogly grac osoby ponizej 18 roku zycia. Bo wedlug miedzynarodowego regulaminu, osoby moga zostac dopuszczone do krajowych finalow za pomoca zgody rodzica.

 

EDIT: Poprawka cichego, sam telefon jest wart 3x tyle co gry :>

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

Niemalo pecetowcy musza sie teraz z nas smiac jak czytaja o nagrodach konsolowych (szczegolnie tych H3 aKa brak wyjazdu na final swiatowy). Zreszta kto by sie nie smial? Nagrody to kpina, jesli MS by mial za grosz honoru to by dal cos w stylu za 1st Elite'y 2nd Arcade'y itd, a dla nich to ZADEN wydatek. No nic poraz eNty zaluje, ze urodzilem sie w Polsce (jakbym wiedzial jak bedzie wygladalo WCG i o braku wyjazdu do Kolonii to bym mial wyje,bane na to i pewnie bym juz nie gral), innymi slowy w tym kraju oplaca sie grac tylko na PeCetach... :(

 

ps. Szkoda, ze dalej nie chca zrobic turnieju 3v3 LOL ROTFL LMAO

ps2. Nawet team z Nowej Zelandii (ZethN & co) jedzie na final swiatowy za free... WOW

Edytowane przez FiL4
Odnośnik do komentarza

Pośmiałbym sie z tego, ale właściwie nie ma z czego, szkoda, że Polska to kraj odwrotności - wszędzie na świecie olewa się PC i nacisk kładzie się na konsole, u nas oczywiście wszystko jest według zasady "naprzeciw (pipi)om".

No nic, trzeba przeboleć, dać z siebie wszystko i modlić się, żeby w przyszłym roku było lepiej.

 

 

 

 

btw. bardzo się mnie podoba to, że na finał jadą WSZYSCY oprócz Halowców, toż to jakaś (pipi)a parodia, normalnie chyba pora sporządzić list do głównej siedziby WCG

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...