Skocz do zawartości

WCG 2008 - Kolonia, Niemcy


Bieniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wręczyli nam te nagrody to myślałem jakieś fajne upominki i byłem pozytywnie zaskoczony, ale jak dali monitory to już się domyślałem że coś jest nie tak i było, za taką szopkę co odstawili to powinien ktoś beknąć. MS bez komentarza szkoda słów. Organizacja była lepsza niż na xbox day ( mieli już wystarczająco długie kable :) ), czasu było więcej i chociaż sobie można było trochę pograć. Dobry prowadzący turniej, fajne hostessy. Kto nie był to tak jak napisał Bienu niech zacznie jeździć na turnieje.

Następne będzie PGA więc się szykować.

 

PS. Cichy co z moją plakietka VIP

 

PS2. NO Zielony to grubo poszedł

Edytowane przez Uriziel
Odnośnik do komentarza

Zająłem 4 miejsce z Team Pudzian - Nelson, Mops, Nini Buba i MeGa BaNaN. 5 miejsce przypadło Siusiakom z kentucky w składzie: Maiden, Cegła (20 fragów później) Goldi i Żygol(dawniej Psychol). Co do nagród to nie dotrwałem do tego ale lipton straszny po prostu brak słów. Szacun dla wszystkich którzy przyjechali z całej Polski i nie tylko. Za(pipi)isty klimat jeśli chodzi o ludzi którzy przyjechali ale organizacja (pipi)owa jak barszcz.

 

 

zapomniałem dodać z pozdrowieniami dla Bartka : DOWNTOWN!

Edytowane przez -Hp- BaNaN
Odnośnik do komentarza
Dobry prowadzący turniej

 

Otóż to.

PS. Cichy co z moją plakietka VIP

 

Nelson za(pipi)ał tzn sobie wziął :D Miałem 3 i się rozeszły jak woda nawet sobie nie skombinowałem :mellow:

 

a tak jest jakaś nadzieja na przyszły rok, prawda Cichy ?

 

poyebalo Cię? 22-23 listopad, Poznań, PGA, GoW2 i H3 :wkurzony: Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza

:x

 

fajni ludzie, fajne laski, fajnie sie grało

 

mega policzek dla sceny halo (kolejny z resztą)

 

chyba rzeczywiście sądzą, że jesteśmy warci nie więcej niż pierdnięcie

 

[edit] w 'wcg minuta po minucie' na wcg.com.pl nie ma o nas nawet wzmianki. o pegieerze jest.

Edytowane przez Bukkake Na Resach^Zielony
Odnośnik do komentarza

To teraz już na spokojnie, po przespanej nocy i mini laniku w h1 (hi Bobek, Flaha, Juan, Boczek i Maiden ;)) mogę opisać swoje wrażenia z imprezy.

 

Na początek gratulacje dla teamu Impact za zwycięstwo, szkoda, że nie jedziecie do Niemiec. (btw partia na guardanie roxx ;))

 

Podziękowania dla cichego za to, że starał się to zorganizować i tego dopilnować najlepiej jak potrafił.

 

Generalnie byłem bardziej zadowolony niż z Fundaya bo: a) nic nie kapało mi na łeb b) atmosfera była przednia, kto nie przyjechał niech żałuje.

 

Dzięki dla Onyxu za dobre i równe mecze, i tym razem byli lepsi, ale pamiętajcie - wszystko przed nami ;)

 

Mam nadzieje, że Flaszce i Bobkowi mieszkało się u mnie spoko i że cali i zdrowi dotrą do domu.

 

Do zobaczenia za rok, mam nadzieję, że tym razem już jako "pełnoprawny" turniej.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...