Skocz do zawartości

WCG 2008 - Kolonia, Niemcy


Bieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...

Poczekajmy na to co powie Przemek Moraczewski - lokalny organizator (oczywiscie sam do niego napisze)... Chce zadać mu parę pytań. Powiedzcie mi tylko - czy na WCG można występować w koszulkach własnego sponsora? Chce wiedzieć co można zaoferować ewentualnemu sponsorowi...

Evo na finałach - niby ok, chłopaki sami mogą dołożyć grosza i maja chyba najmocniejszy i stabilny skład... Z drugiej strony nie wiem czy jest to ok w stosunku do np. Juana i jego ekipy... Może finały wygraja oni i co? Będzie głupia sytuacja... Zresztą szczerze mówiąc wątpię by organizatorzy sie na takie coś zgodzili... Nawet jeśli, to Evo i tak będzie musiało (i będzie chciało ;) ) zagrać w polskich finałach - niech pokażą wszystkim że są najlepsi. Wiecie co by sie działo jeśli ktoś by podłapał ze drużyna na WCG była znana przed finałami? Evo jest faworytem - ale to wiemy my i tylko my. Nie ma szans - takie coś nie przejdzie... A co do szukania sponsora - to my szukamy właśnie sponsora dla drużyny JADĄCEJ na WCG. Nie ważne kto to bedzie: Evo , Victoria Koluszki czy inni.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak pisałem - ty to wiesz i my to wiemy. Reszta nie - i dla nich to będzie ustawione i niezrozumiale. Zresztą - jak dowiedziałem sie od Cichego tylko na polskich finałach (co utrudnia sprawę sponsoringu) można wystąpić np. w koszulce z logo sponsora. Jak sie domyślacie sponsor będzie chciał widzieć zawodników jak grają i wygrywają.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Chyba tylko jedna drużyna na świecie ma czapki od sponsorów - Final Boss ale MLG, a WCG to dwie różne rzeczy. Tronic jak będziesz wysyłał maila do Przemka to zapytaj się o czapki, ja przed wyjazdem pytałem właśnie o koszulki i dostałem odpowiedź, że koszulki są nieakceptowane. On się w tym orientuje lepiej ode mnie, ale wydaje mi się, że z czapkami nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza

Finał wcg 08 jest za 2 tygodnie i tutaj było by zadanie dla Naszego Przedstawiciela na dowiedzenie się w jakiej formie chcą rozegrać ten turniej i ewentualnie nakierować ich na właściwy tor. Po doświadczeniach z finału GOWa 2007 mam obawy że sytuacja się powtórzy i wielu będzie zawiedzionych po tym jak przejedzie pół polski zagra mecz i wróci do domu. Rok temu przed gowem grano forze która się lekko przeciągnęła i zostało mało czasu bo blue city zamykano o 20.00, rozgrzewki nie było, rozstawienie drużyn losowano karteczki z czapki, mecz i co niektórzy jechali po 20 min do domu i w tym roku sytuacja może się powtórzyć. Najlepiej jak by udało się namówić organizatora na drzewko wygranych i przegranych lub ligę każdy z każdym, i żeby zarezerwowali odpowiednią ilość czasu. Jak wiadomo jest jeszcze grany pgr i pewnie znowu się przeciągnie i halo będzie grane na wariata.

Edytowane przez Uriziel
Odnośnik do komentarza
Po doświadczeniach z finału GOWa 2007 mam obawy że sytuacja się powtórzy i wielu będzie zawiedzionych po tym jak przejedzie pół polski zagra mecz i wróci do domu. Rok temu przed gowem grano forze która się lekko przeciągnęła i zostało mało czasu bo blue city zamykano o 20.00, rozgrzewki nie było, rozstawienie drużyn losowano karteczki z czapki, mecz i co niektórzy jechali po 20 min do domu i w tym roku sytuacja może się powtórzyć.

Przepraszam, ale o czym Ty mówisz? o___O

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli tylko będziemy wiedzieć dokładnie ile mamy czasu, ile stanowisk itp. to podyskutujemy i sprobujemy dać jakieś wskazówki żeby maksymalnie wycisnąć co sie da i uczestnicy byli zadowoleni... Niestety dalej czekam na odpowiedz organizatora... Cichy - możesz mnie zaanonsować u tego Marczewskiego czy coś w tym stylu? Czas ucieka...

Odnośnik do komentarza

Przyszla odpowiedz organizatora:

"Czesc,

przepraszam ze nie odpisalem wczoraj, mam duzo pracy organizacyjnej przy finale.

 

1. Jesli chodzi o termin to nic sie oczywiscie nie zmienilo, Final Polski mamy 30 sierpnia.

 

2. Rozmowy ze sponsorami ida ciezko, na chwile obecna nie mamy zadnego dodatkowego dofinansowania. Na 4-osobowy zespol potrzebujemy 26 tys netto wiec odliczajac wklad MS potrzebujemy jeszcze 16k netto (19.520 PLN brutto).

 

3. Nie mam pojecia co do czapeczek ale mysle ze nie bedzie problemu jesli nie bedzie to konkurencja dla innych sponsorow - macie juz jakies wstepne wyniki rozmow? "

 

Dodatkowo w rozmowie telefonicznej dowiedziałem sie , że największy problem to czas... Cały czas pracują nad organizacja. Na chwile obecna planują finał :Bestof5 , półfinały/trzecie miejsce: Bestof3. Nie wiadomo jeszcze czy zapisy na miejscu czy online - myślą nad tym. Pomocą w organizacji nie są zainteresowani na ta chwile - mają od tego kompetentnych ludzi (podał mi nazwiska czy kojaże ale jakoś nic mi nie mówiły...). Organizacją stanowisk gry zajmie sie jakaś tam firma (nazwy nie pamiętam), odrazu przed oczami stanęła mi ekipa z FunDay... Na moje pytanie czy to ci sami ludzie padła odpowiedz że chyba tak. Nie muszę mówić jaka była moja reakcja? Pozostało mi naświetlić jak to wyglądało na FunDay (brak PODSTAWOWEJ łatki 1.1 , kłopoty ze spięciem konsol , jakieś dziwne kombinacje z rozstawieniem stanowisk itp/itd). Przemysław Moraczewski wysłuchał tego z zainteresowaniem i zapewnił ze zwróci na te aspekty uwagę. Na koniec jeszcze raz zapewniłem o gotowości sceny do pomocy.

Ze sponsorem jak jest sami widzicie... Na pocieszenie mogę powiedzieć ze na około 6 tygodni przed światowym finałem ma być gotowa lista uczestników z poszczególnych państw. Trochę czasu zostało...

Odnośnik do komentarza
Tego nie powiedziałem - po prostu na obecna chwile gwarantują to co napisałem: finał bo5, półfinał bo3
A co z Double Eleminations? To nawet jest wazniejsze niz bo5 w finale, bo daje szanse kazdemu zajac dobre miejsce nawet przy ciezkiej drabince wygranych.

 

btw juz prawie tylko tydzien zostal do finalow polskich, a na stronie dalej pisze, ze eleminacje do H3/PGR4 maja zaczac sie za 2 dni lol. Polska to jednak fajny kraj... tC wiadomo juz cos z DE? I jesli oni chca na wlasna reke robic ten turniej, a sie nawet na tym nie znaja to mam przeczucie, ze wyjdzie max po chu'ju eh... :rolleyes:

Edytowane przez FiL4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...